Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

sasa ns 1 i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Slaninar

Citat: mali_zmaj poslato 06 Avgust, 2016, 12:20
Laziæu ima i normalnih....,uvjek ih ima..,al sve manje...

I ovde i tamo.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

penzos

Za¹to bombardovanje, za¹to ratovi, ovo - ono? Pa zbog para i uticaja, vazda bilo i biæe.
Evo, samo malo ! No longer available
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Lazic

Vukèeviæevu æerku znam 23 godine, po¹teniju i moralniju osobu nikad nisam upoznao, sigurno joj je otac olo¹ pa je tako vaspitao... [facepalm]

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Lazic


eclipse4

djindjic pionir u prodaji srbije...da ga nisu ubili verovatno bi do sada vec bili izumrla vrsta....ali tu je vucic da dovrsi posao.


penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion



El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

DebeliZmaj

Citat: El Jefe poslato 07 Avgust, 2016, 12:07
https://facebookreporter.org/2016/08/06/тако-се-то-ради-возач-објавио-оглас-за/

pre par godina je neki lik iz IT slichno pisao oglas...
elem... ocigledno fali povezanost sa realnosti .. ili ima
posao pa ga boli kuraca ako se napeca neko .. napeca
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell


penzos

Citat: El Jefe poslato 07 Avgust, 2016, 12:07
https://facebookreporter.org/2016/08/06/тако-се-то-ради-возач-објавио-оглас-за/
Apsolutno normalno! Poslodavci su postali kreteni koji jebu u nema¹tini. Postoji par "velikih" firmi koje ni ne mrdaju svoja vozila! Pobede na tenderu koji je name¹ten tako da samo par firmi mo¾e ispuniti, a onda anga¾uju manje da prevoze za njih i beru kajmak. Moj poslednji razgovor za posao inaèe vidim stoje tri kamiona na parkingu, nemaju vozaèa, frrrkkkkkaaaaa. U kanc gospod¾a, ok milf, mlaða od mene, kao menad¾er, kurac, palac. Ne verujem da je u¹la u kamion osim da popu¹i nekome ili da proba zadnj le¾aj.
Imate li iskustva?
Imam.
Gde?
Evo preporuke.
Aha, super.
Imate li lekarski, kazne, prekr¹aje, trt - mrt, strani jezik,....
Plata vam je oko 25000, ali to za poèetak. I isplaæujemo posle 30 dana, pa potom na 15, ima i bonusa!!! Vozite sami, Srbija, region, Makedonija, Bugarska, znate tu u blizini  [blahblah] Ima nekad i Maðarska, Turska, Hrvatska, Crna Gora. Nekada morate èekati utovar - istovar, ali to nije do nas, ....
A ako probijem zakonsko vreme?
Jaoooooo, osmeh koji zraèi  [andjeo] , pa ko to gleda, trep, trep
Pa samo policija, redovno. Nego jel nedeljno?
©ta nedeljno?
Pa 25000!
Jaooooo  :-[ pa vi ste neozbiljni! Meseèno naravno.
Prvi ste poèeli.  [hello]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic


Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

balavurda


Lazic