Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.


Lazic

©to bi rekao premijer, veæe sranje ne proèitah u ¾ivotu... ;D

Gavrolini

Aj dodji ako smes da te izjedu siptarske svinje

Lazic


Darko

 [rofl] [rofl] [rofl]

kako su siptarske svinje dosle iz siptarije do sapca ? autoputem ili magistralom?


Gavrolini


mi¹ko_kolo

Misli¹ "teleprontom"?!

Gavrolini


eclipse4

http://tvzvezda.ru/news/vstrane_i_mire/content/201606231618-6kza.htm

dakle Rusija trazi od amerikanaca da obecaju da njihv protivraketni sistem nije uperen protiv rusije

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

dokle ih dovela politika njegove svetosti Vladimira "Kilavog" Vladimirovica......ono kao "amerikanci,molim vas dajte casnu pionirsku rec!"

[pop]  [pop]  :violina:  :violina:


(verovatno ce putinoidi odmah da kazu kako je ovo jos jedan lukavi plan velikog vrhovnog komandanta planete zemlje)

lord_oblivion

Naravno da jeste  ;D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

penzos

 Za one koji nisu ispratili u Engleskoj je bio raspisan referendum sa pitanjem da li ste da se odjebe Evropska unija i izglasano je da Engleska napusti taj savez. Zagovornici napu¹tanja EU su u svojim spotovima koristili spisak zemalja Srbija, Makedonija, Kosovo, ... "Da li sa njima da budemo u dru¹tvu?" u kampanja je upalila. Srbija je za Engleze jasan primer lo¹eg dru¹tva.

A mi?

Srbija je na evropskom putu. Evropa je mast du. Ali zar ne bi bilo logièno da nakon Engleske i mi raspi¹emo referendum sa pitanjem:

"Da li ste za ulazak Srbije u Evropsku Uniju?"

Ni¹ta manje od toga nije korektno prema narodu.

DOS, DS, SPS, SNS, ... Svi su zagovornici te ideje. Okej. A ¹ta fali referendumu? ©to bi mi hrlili u kafanu gde je fajront i gde se polako di¾u stolice na stolove i metla poèinje da radi?

Neæu da spominjem da nam je Bler bio instruktor za evrointegracije.
M. Jovanoviæ
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

stilgar

Ma ovi nasi smradovi se guraju u EU zbog prepristupnih fondova, trpaju u dzepove, rasprodaju sta vredi i cela zemlja nam je na EU socijali. MMF dodje podeli zadatke i cekaju ko lesinari kad ce da nas kupe djuture.

penzos

Pa i Slovenci su se radovali, ali posle par godina  [samoubistvo] Evo i Hrvati kukaju kao ludi, nego oni to tiho, na finjaka. EU je bankarska tvorevina, jako malo ljudi mo¾e barem pribli¾no da objasni ko upravlja EU, ko ih bira, ko donosi zakone, ko odluèuje, ko postavlja uslove, . . . Konkretno su Slovencima zabranili skoro proizvodnju ¹eæera. Ajd, ok. Posle nekog vremena provale ti iz EU da su samo zatvorili fabriku, a da je nisu sru¹ili! Morali da plate oko 600.000e kazne. Da ne prièam da su pre par godina odvajali od plata za pomoæ Grèkoj,... EU uslovljava ¹ta æe¹ proizvoditi, koliko, po kojoj ceni, kome æe¹ prodavati, ¹ta æe¹ sejati, saditi, gajiti, kada i koliko. Kome æe¹ prodati, kako i pod kojim uslovima,... Hitler je bio tatica iz snova!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Lazic

#17553
Drago mi je da je gotov san o EU Jugoslaviji... Jeb'o im pas mater...


stilgar


Hurricane

Citat: Laziæ poslato 24 Jun, 2016, 13:10
Drago mi je da je gotov san o EU Jugoslaviji... Jeb'o im pas mater...


takoðe, ovo je jedan vrlo sunèan dan za mene lièno..

Lazic

#17557
Reèe Farbaè malopre na fb, spremaju Englezi sranje, pa da ne budu blizu...






A ovo... :o   [facepalm] [facepalm]  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Jutros u 4 sam proèitao da su izglasali da napuste Eu, do malopre sam se pitao koji genije æe da se seti ovoga... ;D ;D ;D


http://opozicionar.com/izjava-godine-vulin-ako-britanija-istupi-iz-eu-to-je-sansa-da-srbija-zauzme-njeno-mesto/

BOKYBOY

Engleze boli patka,resili su problem emigranata...vise nece dolaziti kod njih jer nisu Evropa... [hello]

eclipse4

Citat: penzos poslato 24 Jun, 2016, 12:33
Za one koji nisu ispratili u Engleskoj je bio raspisan referendum sa pitanjem da li ste da se odjebe Evropska unija i izglasano je da Engleska napusti taj savez. Zagovornici napu¹tanja EU su u svojim spotovima koristili spisak zemalja Srbija, Makedonija, Kosovo, ... "Da li sa njima da budemo u dru¹tvu?" u kampanja je upalila. Srbija je za Engleze jasan primer lo¹eg dru¹tva.

A mi?

Srbija je na evropskom putu. Evropa je mast du. Ali zar ne bi bilo logièno da nakon Engleske i mi raspi¹emo referendum sa pitanjem:

"Da li ste za ulazak Srbije u Evropsku Uniju?"

Ni¹ta manje od toga nije korektno prema narodu.

DOS, DS, SPS, SNS, ... Svi su zagovornici te ideje. Okej. A ¹ta fali referendumu? ©to bi mi hrlili u kafanu gde je fajront i gde se polako di¾u stolice na stolove i metla poèinje da radi?

Neæu da spominjem da nam je Bler bio instruktor za evrointegracije.
M. Jovanoviæ

od kad ja pricam ovo...ko bre odlucuje u ime naroda??? vucic peder??? toma grobar??? pa ovaj narod je pokazao dosta debilizna kada je po drugi put glasao za pedera & co.
ako sad pristane na eu bez referenduma,pa mi smo onda stvarno narod bez mozga!