Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

Hohštapler

...a bio je julovac... pa? I on je imao raèune i decu i brige kao svako drugi, ako se ne povinuje¹ vlasti, sa tim "zanatom" nije ba¹ da mo¾e¹ da tra¾i¹ drugi posao osim da prodaje¹ voæe na pijaci...
Nikad ne zna¹ ¹ta èoveka muèi dok ne provede¹ dan u njegovim cipelama.
A lupanje auta - vrhunski herojski akt.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Biker-Boy

Ako cemo lupat aute, onda treba od vrha da se krene, sto skuplji do ga bolje razbiti, Manda je tamo bio samo neki piun, sitna riba, ali zato kad krupnu ribu sjebes, sitna se razbezi,  jer generalno ta sitnarija, to ti kao je ona masa ljudi sto su masovno iz DS-a presli u SNS, znaci njima je svejedno ko je na vlasti, samo da su njhove guze obezbedjene...
I feel the need..... the need for speed !!!

mali_zmaj

Ma Manda i svi ostali koji su tu bili,i oni ¹to su pjevali po mitinzima su buranija....,koja hoæe da uzmu koji dinar u svom tom sranju..,oni mene ne brinu ni sekunde...
©to bi Byker Boy rekao,treba lupati ali ajde od vrha brate da krenemo!!!   [bejzbolka]
jin-jang

TEEfqd

sto da lupam po onome sto sam ja platio, to treba uzeti natrag

DebeliZmaj

nije mandi lupan auto niti on sikaniran sto je pripadao neko opciji
nego sto se bahato zaletao kolima u masu i to ne jedan put ...
e onda se to proculo pa su pocele i bakice iz komsiluka ga napushavaju
onda je prso skor ... neko vreme pogotovo posle promena nije ga
nigde bilo ... pa je bjelogrlic kukako i molimo vlast da rehabilituju
mandu .. po meni govnar parexelans ...

sad ce neko ... ali bio je dobar/los/prosecan glumac ...
ok i majkle dzekson je imao trubadurske momente al je voleo pipka decake ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mali_zmaj

Citat: redshadow poslato 17 Jun, 2016, 19:38
sto da lupam po onome sto sam ja platio, to treba uzeti natrag

Evo jos pametnija,treba im uzeti sve... Znate da ovi nashi majmuni ovdje imaju najskuplji vozni park u regionu,ako ne i u Evropi...,bem ti lebac...,a nema ni jedne druge opcije na vidiku nigdje nadaleko,ovi koji hoce da ih skinu vec jednom bili na vlasti i ponasali se isto...,pa jebote ako moj unuk dozivi neku normalnu vlast ima da se roknem od srece!!! za jedno dvajs,tries leta mozda!!
jin-jang

monsterbnt

Nisu svi trcali da se ''uhlebe''.... Pa suopet imali od cega da zive i hrane decu...

! No longer available
Smrt SVIMA!!!!

DebeliZmaj

ko se beshe slikao sa ivicom dachitjem selfie ?:)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Slaninar

Citat: mali_zmaj poslato 17 Jun, 2016, 17:35
Ma Manda i svi ostali koji su tu bili,i oni ¹to su pjevali po mitinzima su buranija....,koja hoæe da uzmu koji dinar u svom tom sranju..,oni mene ne brinu ni sekunde...

Mene najvi¹e brine ¹to je to normalno, prihvatljivo, ¹to svi imaju razumevanja za to i ¹to je sve vi¹e takvih. Zato i ka¾em: Srbi su hrabar i ponosit narod i svi su izginuli za 500 godina pod Turcima.

Edit: Evo, Monster objasnio!
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mali_zmaj

Ma ne pravdam ja njih i iskreno me zabole,uvjek sve legne na svoje... Sami pali sami se ubili... Ja samo ne volim da radim drugima, sto ne bih volio da se meni uradi,nebitan razlog....
jin-jang

Slaninar

Citat: mali_zmaj poslato 17 Jun, 2016, 21:11
Ma ne pravdam ja njih i iskreno me zabole,uvjek sve legne na svoje... Sami pali sami se ubili... Ja samo ne volim da radim drugima, sto ne bih volio da se meni uradi,nebitan razlog....

Kurac sami - taj njihov pad nas ko¹ta kapitala, teritorije, mnoge i ¾ivota, jebem im svima mater!


Evo jo¹ posrnulih ovaca, nabijem i njih na menjaè autobusa kojim su dovezeni:

http://www.021.rs/story/Novi-Sad/Vesti/138113/FOTO-Odrzan-kontramiting-zbog-RTV-bura-zbog-sinopsisa-protesta.html
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mali_zmaj

Slaninice,daj se ne nerviraj,tvoji ¾ivci su va¾niji od svega toga,na kraju smo prepu¹teni sami sebi....

Poslato sa G630-U20 uz pomoæ Tapatoka
jin-jang

farbach

Kada se slegne prasina, Slobomir nece biti tako crn kao danas. Posto je politika u sivo - crnom spektru, tu nema bele, crno je rezervisano za izdajice. Draskovic je presao iz sivog u crno, prati ga Djindjic. Sloba je bio prikriveni neprijatelj srpskog naroda, a ovi su otvoreni. Ne mozes biti prijatelj Sorosu i Svetom Savi istovremeno.
A u vezi junacenja nad Mandinim autom, pretpostavljam da su izlive junastva imali posle petog oktobra. Samo da dokazu da ispod Mandinog dna ima jos jedno, dublje.

Slaninar

Citat: farbach poslato 17 Jun, 2016, 22:48
A u vezi junacenja nad Mandinim autom, pretpostavljam da su izlive junastva imali posle petog oktobra. Samo da dokazu da ispod Mandinog dna ima jos jedno, dublje.

Ako je krljanje kola bilo posle 5. oktobra, onda prièa ima sasvim drugi smisao.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hurricane

@Farbach

..pusti Slobu, Mandu i Miru, nego radi li se nesto profesore kod Vas u radionici?

Daj malo nadahnuca u tvojoj temi za nas u zabagrelim projektima..

farbach

Buba Svabe nece da se zameraju dok je neko gornji. Mozda ce im trebati. Pizde, a zapravo ljubomorisu, ali muda nemaju. Oni su kolektivni organizam. Buba svabe. Bukaci protiv svega i svacega, Leba harce, od njih leba nema.

DebeliZmaj

CitatA u vezi junacenja nad Mandinim autom, pretpostavljam da su izlive junastva imali posle petog oktobra. Samo da dokazu da ispod Mandinog dna ima jos jedno, dublje.

pred... posle nije bilo vise potrebe .... steta sto ga nije depresija  ije dovela do najgoreg ....
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell



eclipse4

monster jos jedna mentolska izjava  svevisnjeg ;D ;D

https://lenta.ru/news/2016/06/17/obamathegreat/


putin kaze:

amerika je velika zemlja.danas je verovatno i jedina super-sila,mi to prihvatamo  [samoubistvo] [samoubistvo] [samoubistvo]