Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

mrle

Citat: Aussweis poslato 18 Februar, 2016, 00:16
[stop]

http://srbin.info/2016/02/17/srpske-patriote-jedinstvene-ne-dozvolimo-da-srbija-postane-nato-kolonija/

HOÆEMO?

"Такође, упучен је и проглас јавности у коме се  позивају сви они који су када је било најтеже одазвали се позиву државе Србије, у одбрани земље од НАТО агресора, да сада дигну глас и придруже се великом антинатовском митингу који ће се одржати у суботу, 20 фебруара, испред Скупштине Србије, с почетком у 13:00 "

Hohštapler

Citat: mrle poslato 18 Februar, 2016, 09:44

HOÆEMO?

"Такође, упучен је и проглас јавности у коме се  позивају сви они који су када је било најтеже одазвали се позиву државе Србије, у одбрани земље од НАТО агресора, да сада дигну глас и придруже се великом антинатовском митингу који ће се одржати у суботу, 20 фебруара, испред Скупштине Србије, с почетком у 13:00 "

Ventil za raju... tamo æe malo da se vièe i psuje i ponedeljak æe govnari sve po starom....
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mrle

Citat: Ho¹tapler poslato 18 Februar, 2016, 09:47
Citat: mrle poslato 18 Februar, 2016, 09:44

HOÆEMO?

"Такође, упучен је и проглас јавности у коме се  позивају сви они који су када је било најтеже одазвали се позиву државе Србије, у одбрани земље од НАТО агресора, да сада дигну глас и придруже се великом антинатовском митингу који ће се одржати у суботу, 20 фебруара, испред Скупштине Србије, с почетком у 13:00 "

Ventil za raju... tamo æe malo da se vièe i psuje i ponedeljak æe govnari sve po starom....
U pravu si, da nastavimo mi da kenjamo ovako po tastaturi, bolje je.. i udobnije i toplije...

monsterbnt

Citat: Slaninar poslato 18 Februar, 2016, 08:06
Citat: eclipse4 poslato 18 Februar, 2016, 00:42
za posao nemogu da ti pomognem ali ako hoces da promenis zemlju to mogu....imam prvu drugi i trecu klasu zemlje...ces na kamion,kofu da menjamo? :)

Ova zemlja se menja samo bagerom.  :)

Ne vredi bager ako nema konopca posle...
Smrt SVIMA!!!!

OKi

Citat: Ho¹tapler poslato 18 Februar, 2016, 09:47
Ventil za raju... tamo æe malo da se vièe i psuje i ponedeljak æe govnari sve po starom....
Ми прво чекамо да се нешто изгласа, па онда протестујемо  :'( [pop]

Citat: monsterbnt poslato 18 Februar, 2016, 10:00
Ne vredi bager ako nema konopca posle...
[clapp] [clapp]

OKi


Aussweis

Citat: mrle poslato 18 Februar, 2016, 09:44
Citat: Aussweis poslato 18 Februar, 2016, 00:16
[stop]

http://srbin.info/2016/02/17/srpske-patriote-jedinstvene-ne-dozvolimo-da-srbija-postane-nato-kolonija/

HOÆEMO?

"Такође, упучен је и проглас јавности у коме се  позивају сви они који су када је било најтеже одазвали се позиву државе Србије, у одбрани земље од НАТО агресора, да сада дигну глас и придруже се великом антинатовском митингу који ће се одржати у суботу, 20 фебруара, испред Скупштине Србије, с почетком у 13:00 "

Ja cu da se pojavim tamo sa jos 6-7-oro koji su me iscimali...
Sve ima cenu ili čast!


Nika

„Србе треба спокојно бомбардовати, јер ће све брзо заборавити.“           

(Изјава Џејмија Шеја, портпарола НАТО-а, марта 1999. године) - наравно да је у праву - ко се још сећа савезничког бомбардовања крајем другог светског рата? Јел' неко то прочитао у историји, учио у школи?
И још је неко овде коментарисао "мени су Руси и Амери исти"?  [wtf]

Citat: Aussweis poslato 18 Februar, 2016, 00:16
[stop]

http://srbin.info/2016/02/17/srpske-patriote-jedinstvene-ne-dozvolimo-da-srbija-postane-nato-kolonija/

Још увек не могу да ти дам плус. Јбг. Хвала овако.

Не знам да ли народ уопште схвата колико су зајебана времена. Колико је ово што се потписује опасно за Србију.

АЛО, ИМА ЛИ КОГА?
Имате ли представу шта ће да се деси ако сутра (или за 5 минута) Турци ипак реше да уђу у Сирију?
Руси ће седети скрштених руку?
Нато ће седети скрштених руку?
А када крене опште крљање, Шиптари, Хрвати, Мусимани ће седети скрштених руку?
А чиме ћемо се ми бранити - прскалицама?


Па јел могуће да нам је толико кратка памет?

Није битно да ли сам за ову или ону странку. Постоје нека питања која немају везе са странком.

Био сам на протесту против ГМО, био сам и на другима. Лупао сам шерпе против Милошевића. Касније се испоставило да је неко то злоупотребио, и искористио да би дошло до оваквих уступка издајничке владе.

Како знам да и ово није манипулација коју ће неко касније искористити против српског народа?

Па тако што је овај протест уперен дректно против оних који нам (одувек) раде о глави.


Наравно, долазим и у суботу на овај протест.
То је најмање што МОРАМ да урадим да бих сутра могао да се чисте савести погледам у огледало, као и своју децу у очи.


Ево га ископирани позив, за оне које мрзи да кликну на линк испод (има још пар нтересантних - не будите лењи)

Браћо Срби и сестре Српкиње, и сви други часни грађани Србије, без обзира на веру и нацију и политичко опредељење, не тражите разлог зашто не можете да дођете на суботњи скуп, на нерадни дан у нормално време у 13.00 часова. Не тражите разлоге у томе што баш Ви нисте органитатор скупа или се нисте први сетили, не тражите разлоге да не дођете због политичких партија којима не припадате или чији вас лидери можда нервирају. Не тражите разлоге за Ваш не долазак у томе што мислите да ваше присуство неће ништа значити, или што мислите да се више не могу променити ствари, да су процеси отишли предалеко.

Не тражите оправдање у томе што је сила НАТО пакта коју не желимо у Србији (Црној Гори, Републици Српској…) толико велика, да се не вреди борити против ње. Не тражите разлоге за Ваш не долазак због страха да не изгубите Ваш државни или други посао јер је јака Власт од које зависите, и одлучна је да настави са даљим ЕУ-НАТО интеграцијама. Не тражите ни један други разлог за ваш не долазак, већ пронађите међу много оправданих разлога за ваше присуство, само један разлог да дођете на скуп!

Ми, покрет Част Отаџбине који Вас све позивамо да дођете на скуп у суботу, смо неполитичка, нестраначка, невладина и непрофитна организација. Наше намере су часне и честите, наша мисија је веома тешка и изазовна јер пукушавамо да спојимо разједињене, удружимо неповезане, помиримо посвађане, охрабримо неодлучне, окупимо часне и честите!!!

Наша једина амбиција и мотив који нас покреће је да учинимо у овим (само наизглед) мирним временима нешто добро и корисно за наш народ, као што смо одлучно, храбро и бескомпромисно знали да станемо на чело војске и полиције у ратним временима, уз славну и потврђену команду: ”За мном!”.

Не тражимо много од Вас, осим да се сетите, ко је и шта нам је то урадио НАТО пакт, шта исти ради данас по свету, и да претпоставите шта ће нам радити ако и формално дође у Србију. Помислите на то, да ли ћемо, ако пустимо НАТО пакт у нашу земљу, уопште бити више у могућности да се окупимо, као сад у суботу, кад имамо јединствену прилику да ствари зауставимо, и променимо!

Зато, брате Србине ти си на потезу!


http://www.srbijadanas.net/ultimatum-iz-rambujea-je-zaziveo-u-vucicevoj-srbiji/

http://www.vostok.rs/index.php?option=btg_novosti&idnovost=85147&Protest-protiv-NATO-a-u-Beogradu:-%60%60Cast-otadzbine-te-poziva-na-anti-NATO-skup%60%60


http://srbin.info/2016/02/18/svi-na-antinato-protest-poziv-svim-rodoljubivim-snagama-pokazimo-jedinstvo-protiv-okupacije/

http://srbin.info/2016/02/18/milica-zavetnici-za-srbin-info-da-se-zajednicki-svi-okupimo-na-antinatovskom-protestu-u-subotu2/

http://www.nspm.rs/hronika/u-subotu-u-beogradu-protest-protiv-nato-pod-sloganom-srbine-ti-si-na-potezu.html

http://srbin.info/2016/02/17/i-evropski-savez-nacionalnih-pokreta-podrzava-anti-nato-protest-u-beogradu/

http://srbin.info/2016/02/18/rusija-srbijo-ni-korak-dalje-u-nato/
- Овим споразумом са НАТО-ом Србија је званично окупирана и страна војска може да се тако и понаша, чак и да одузима фирмама возила и друга средства, да улази у куће, а да њихови војници по имунитету не одговарају за било који злочин – указује Тодоровић за „Вести“.

http://srb.news-front.info/2016/02/16/anti-nato-protest-zavetnika-u-beogradu-dobio-podrshku-od-saveza-natsionalnih-pokreta/
Имплементацијом поменутог закона Република Србија фактички би постала политичка и војна колонија најмоћније државе чланице НАТО пакта, Сједињених Америчких Држава, одричући се свог суверенитета на подручју безбедносне и спољне политике. Споразумом се припадницима НАТО трупа омогућава слободно и несметано кретање без кривичне, прекршајне и материјалне одговорности преко целокупне српске територије што представља грубо кршење одредбе члана 2 и 8 државног Устава о народном суверенитету, територијалној неповредивости и заштити државних граница...









eclipse4

necemo mi ni prstom mrdnuti...vec smo se prepustili da nas jebu svi....kraj i pecat!

Neos

http://www.kurir.rs/vesti/biznis/porez-na-kazan-do-550-evra-clanak-2138545


Auuuu,bolje mi na zenu nasrni nego na kazan!
Jedva cekam da vidim ovu odluku srpskog parlamenta
Uz onaj porez na oruzje ovo ce nas bas lepo doterati u red
A i necemo imati cime da ponudimo napacenog Nato vojnika kad nam udje u dvoriste

Slaninar

Citat: freepartyman poslato 18 Februar, 2016, 20:40
http://www.telegraf.rs/vesti/politika/1462941-tajni-plan-kneza-pavla-i-hitlera-srbija-stub-eu-i-ekonomski-jaca-od-svajcarske-a-sokirace-vas-koliko-bi-srba-bilo-foto-video-2

Jeste garant, da je babi stator i rotor, bila bi elektromotor.  :)

Bili bi pora¾ena strana u ratu. ©vajcarska je bila NEUTRALNA, a preko Jugoslavije i u njoj bi bila gomila naci vojske. "Suptilna" razlika.

Tih "70 godina komunizma" (koji to nije bio, veæ socijalizam) je najbolja stvar koja je zadesila srpskog radnika (a i veæinu siroma¹nijih seljaka).
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Slaninar

Proèitao sporazum za NATO. Ima li nekog pravnika da objasni ¹ta stvarno tu predstavlja problem? Po¹to stoji ovo:

"Надлежни органи Државе примаоца имаће јурисдикцију над
припадницима снага или цивилне компоненте и њиховим
издржаваним лицима у случају преступа почињених на територији
Државе примаоца који су кажњиви по закону те државе. "

I ovo pi¹e:


"а. Војни надлежни органи Државе пошиљаоца имају примарно
право на примену јурисдикције над припадником снага или
цивилне компоненте по питању:
i. преступа искључиво против имовине или безбедности те
државе, односно преступа искључиво против особа или
имовине другог припадника снага или цивилне компоненте те
државе или издржаваног лица;
ii. преступа проистеклих из било каквог поступка или пропуста
при обављању службених дужности.
б. У случају неког другог преступа, надлежни органи Државе
примаоца имаће примарно право на примену јурисдикције."

Ceo tekst:
http://www.parlament.gov.rs/upload/archive/files/cir/pdf/zakoni/2015/1690-15.pdf
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

OKi

Citat: Slaninar poslato 19 Februar, 2016, 08:06
Proèitao sporazum za NATO. Ima li nekog pravnika da objasni ¹ta stvarno tu predstavlja problem? Po¹to stoji ovo:

"Надлежни органи Државе примаоца имаће јурисдикцију над
припадницима снага или цивилне компоненте и њиховим
издржаваним лицима у случају преступа почињених на територији
Државе примаоца који су кажњиви по закону те државе. "

I ovo pi¹e:


"а. Војни надлежни органи Државе пошиљаоца имају примарно
право на примену јурисдикције над припадником снага или
цивилне компоненте по питању:
i. преступа искључиво против имовине или безбедности те
државе, односно преступа искључиво против особа или
имовине другог припадника снага или цивилне компоненте те
државе или издржаваног лица;
ii. преступа проистеклих из било каквог поступка или пропуста
при обављању службених дужности.
б. У случају неког другог преступа, надлежни органи Државе
примаоца имаће примарно право на примену јурисдикције."

Ceo tekst:
http://www.parlament.gov.rs/upload/archive/files/cir/pdf/zakoni/2015/1690-15.pdf
Nije nego  :P . Po difoltu oni su strana sila-vojska na na¹oj zemlji i to je OKUPACIJA



Slaninar

Citat: OKi poslato 19 Februar, 2016, 10:10
Nije nego  :P . Po difoltu oni su strana sila-vojska na na¹oj zemlji i to je OKUPACIJA




Ni¹ta ne sporim, nego pitam. Ovde je bilo, a vidim i po raznim portalima, novinama, fejsbucima, prièe kako æe moæi neka¾njeno, ¹ta bi drugo, nego da siluju i ubijaju. Proèitao sam taj sporazum i, koliko se razumem u pravo, te tvrdnje nisu taène.

Propustili smo poziciju da budemo nesvrstani, rasparèali se na plemena, raspustili to malo vojske ¹to smo imali, sledeæi logièan korak je ovo - to se videlo jo¹ 2000. i neke godine, samo se tad niko nije bunio. Sad je prekasno. Hoæe ðeca civilno slu¾enje, pa ukinuto slu¾enje, pa "bolja je profesionalna" (ali od kojih novaca)...
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

monsterbnt

Teoertski da... Moraju da  postuju lokalne zakone... U praksi... Pitaj bosance koliko su ljudi pogazili i koliko ih je robijalo za to... U makedoniji su tuzili coveka kom su pogazili stoku i trazili da plati stetu na hameru...
Smrt SVIMA!!!!

Slaninar

Citat: monsterbnt poslato 19 Februar, 2016, 11:19
Teoertski da... Moraju da  postuju lokalne zakone... U praksi... Pitaj bosance koliko su ljudi pogazili i koliko ih je robijalo za to... U makedoniji su tuzili coveka kom su pogazili stoku i trazili da plati stetu na hameru...

Pa u praksi to imamo i sa na¹im puni¹ama. Veæ 30 godina nam je na snazi taj re¾im.

Èiji je kantrimen koji je ubio onog momka na mostu?! Zna neko?  :)

Da nije èovek digao frku, pa novine, pritisak javnosti, stvar bi legla, poj'o vuk magarca...
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mareskin

Citat: Slaninar poslato 19 Februar, 2016, 11:20
Citat: monsterbnt poslato 19 Februar, 2016, 11:19
Teoertski da... Moraju da  postuju lokalne zakone... U praksi... Pitaj bosance koliko su ljudi pogazili i koliko ih je robijalo za to... U makedoniji su tuzili coveka kom su pogazili stoku i trazili da plati stetu na hameru...

Pa u praksi to imamo i sa na¹im puni¹ama. Veæ 30 godina nam je na snazi taj re¾im.

Èiji je kantrimen koji je ubio onog momka na mostu?! Zna neko?  :)

Da nije èovek digao frku, pa novine, pritisak javnosti, stvar bi legla, poj'o vuk magarca...

Taèno. Samo ove na¹e bi mogli i da smenimo ili sudimo, a za njihove "oru¾ane snage" malo morgen. Plus nam "poma¾u" da se re¹imo vi¹ka naoru¾anja, a vi¹ak je onoliko koliko oni ka¾u.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

monsterbnt

Divcev kantrimen, Pinkov sincic, rts-ova voditeljka koja se jebe sa glavonjama.... Cak nemoras ni da budes u vlasti samo da si dobar sa njima...

@mareskin Visak je ono sto nisu oni proizveli.... Ko pozemljama istocnog bloka... Prvo ti narede da unistis sve ono sto nisu oni pravili a onda ti po sumanutim cenama prodaju njihovo...
Smrt SVIMA!!!!

Dukags

©to bi rekli i na tarabi pi¹e p*èka pa slabo ko jebe