Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

farbach

Citat: freepartyman poslato 09 Februar, 2016, 13:28
Irena raspitaj se malo o ponasanju nemackih vojnika u Beogradu. Za vreme okupacije Beograda su ubijena dva ili tri Nemca. Na pricu da je postojao i cetvrti jedan istoricar je rekao,nemojmo preterivati. Taj treci je ubijen zbog kockarskog duga. Zenama na ulici su se javljali skidajuci kape, i bili su sankcionisani za nedolicno ponasanje. To potvrdjuju svi Beogradjani koji su ziveli u to vreme u Bgu.
U Mitrovici su isto, krajnje ljubazno, streljali 7950 ljudi.

bigbad86

U Kragujevcu su maksimalno ispostovali i decu, sve srednjoskolce.

Conti-Moto

Citat: farbach poslato 09 Februar, 2016, 22:35
Citat: freepartyman poslato 09 Februar, 2016, 13:28
Irena raspitaj se malo o ponasanju nemackih vojnika u Beogradu. Za vreme okupacije Beograda su ubijena dva ili tri Nemca. Na pricu da je postojao i cetvrti jedan istoricar je rekao,nemojmo preterivati. Taj treci je ubijen zbog kockarskog duga. Zenama na ulici su se javljali skidajuci kape, i bili su sankcionisani za nedolicno ponasanje. To potvrdjuju svi Beogradjani koji su ziveli u to vreme u Bgu.
U Mitrovici su isto, krajnje ljubazno, streljali 7950 ljudi.

Znaci da su neki ljudi ipak u pravu, bili su ljubazni a to dokazuje njihovu ljudskost.
Imao sam ja vise prepirki sa Nemcima dok sam ziveo tamo.
Mi kao narod nikada nismo isli da porobljavamo druge narode, ceo zapad to radi radi sopstvene ekonomije ...
Novo !!!
Conti ROAD !!

DaChaS

Citat: freepartyman poslato 09 Februar, 2016, 13:28
Irena raspitaj se malo o ponasanju nemackih vojnika u Beogradu. Za vreme okupacije Beograda su ubijena dva ili tri Nemca. Na pricu da je postojao i cetvrti jedan istoricar je rekao,nemojmo preterivati. Taj treci je ubijen zbog kockarskog duga. Zenama na ulici su se javljali skidajuci kape, i bili su sankcionisani za nedolicno ponasanje. To potvrdjuju svi Beogradjani koji su ziveli u to vreme u Bgu.
A ti se raspitaj gde je bio ostatak Srbije od tih po Beogradu sto su ostali

monsterbnt

Rusi su u prve redove uvek gurali kaznjenicke bataljone.... 90% bagra najobicnija.... Cak je i Hartman u svojoj biografiji pominjao tu razliku izmedju tih ''prvih'' i regularne vojske koja je dolazila posle njih i cesto streljala vise tih bandita nego nemaca...
Smrt SVIMA!!!!

Hattrick

Citat: Conti-Moto poslato 09 Februar, 2016, 22:48
Mi kao narod nikada nismo isli da porobljavamo druge narode, ceo zapad to radi radi sopstvene ekonomije ...

Ma bre ljudi krenuli u Baden Württemberg, pa promasili put. Za oko 1500km. Pa kad su vec tu, haj malo da protegnu mitraljeze na Srpskim mladuncima. Sta ima veze,  ionako se kote kote k'o nezdravi, napravice oni druge kad se ovi vrate u Offenbach, sa sve Evropskom kulturom i lakiranim cipelama.

idanijel

Pored moje kuce u Pecincima  zapalili 20 klinaca od 15-21 godinu, ima spomenik.

freepartyman

Ne vredi, opet demagogija...Ja pricam o Beogradu,vi  o Kragujevcu,Pecincima...itd...odjavljujem se
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Slaninar

Keva jednog prijatelja je bila dete za vreme rata. Prièala kako je sva ponosna obja¹njavala nemaèkom vojniku kako joj je partizansko ime "Zorica", ili tako ne¹to. Gari se samo nasmejao i proverio da nije neko drugi to èuo. Njeni su prebledeli. Sakrivali partizane u kuæi.

Da su bili gori od Rusa, jesu sigurno, oni su sve hladno  & kulturno tamanili. Opet kad je prièa o BG - ko nije bio Jevrej, ili komunista - bez brige.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

balcan girl

meni su iskreno italijani bili najpametniji oni su uredno svaku vojsku doèekivali sa cveæem i zastavama :D dodje hitler kod musolinija sa tenkovima oni cvece i zastave, dodju amerikanci i britanci oni na ulice cvece i zastave :D :D :D mada je svajcarska najvise profitirala :D oni neutralni :D sto majku mu mi nikad nismo neutralni :D eto mi sad budemo neutralni ovde napravimo bankarski raj tipa kanarska ostrva i ladimo jaja :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Slaninar

Citat: balcan girl poslato 10 Februar, 2016, 07:59
meni su iskreno italijani bili najpametniji oni su uredno svaku vojsku doèekivali sa cveæem i zastavama :D dodje hitler kod musolinija sa tenkovima oni cvece i zastave, dodju amerikanci i britanci oni na ulice cvece i zastave :D :D :D mada je svajcarska najvise profitirala :D oni neutralni :D sto majku mu mi nikad nismo neutralni :D eto mi sad budemo neutralni ovde napravimo bankarski raj tipa kanarska ostrva i ladimo jaja :D :D :D :D :D

U prvom svetskom je ¹ef na¹e obave¹tajne slu¾be organizovao atentat na austrijskog prestolonaslednika, pa smo onda dobili po pièci. Jeste da se tra¾io samo povod, ali dali smo im najbolji moguæi.

U drugom svetskom nismo pi¹ali toliko uz vetar, tu su ¹vabe re¹ile bez ikakvog povoda da nas okupiraju, milom ili silom. Ali smo i tu izabrali da mora ipak silom.

Da imamo tuðe pare & zlato kao ©vajcarci, ne bi bilo problema. I da nismo ba¹ na prolazu. 
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

balcan girl

atentant je bio posleeee :D :D prvo smo dobili ultimatum :D :D :D u stvari prvo su aneksirali bosnu pa smo mi roknuli princa pa su dali ultimatum koji niko normalan ne bi potipisao pa smo zarataili :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

bucko

Citat: Slaninar poslato 10 Februar, 2016, 07:50
Keva jednog prijatelja je bila dete za vreme rata. Prièala kako je sva ponosna obja¹njavala nemaèkom vojniku kako joj je partizansko ime "Zorica", ili tako ne¹to. Gari se samo nasmejao i proverio da nije neko drugi to èuo. Njeni su prebledeli. Sakrivali partizane u kuæi.

Da su bili gori od Rusa, jesu sigurno, oni su sve hladno  & kulturno tamanili. Opet kad je prièa o BG - ko nije bio Jevrej, ili komunista - bez brige.
A ha
! No longer available

monsterbnt

Nemci bombardovali beograd 2 puta...
6. aprila ujutru i 6. aprila popodne....

saveznici bombardovali beograd 18 puta tokom 1944... sve na zahtev tita...
sta mislite uz ciju dozvolu i amin su i rusi streljali po srbiji...
Smrt SVIMA!!!!

farbach

lepo receno. Ne mogu da nadje jutjubski video, mora ovaj sa fejsare.
https://www.facebook.com/exyugoslavijaportal/videos/807497272689438/

mrle

gledam ovih dana seriju "Èapajev" na rts2... I tamo su sede¹avale grozote u istom narodu, vojska je vojska... rat je rat...
Uporeðujem njihov primer sa na¹im prilikama.

balcan girl

brate procentualno su nas vise pobili saveznici nego nemci, kad kazem nas mislim na obièan narod, poenta je sto je titu islo na ruku nemaèki zakon za 1 ubijenog nemca 100 a za ranjenog 50, jer je time dobijao ljudstvo u komuniste, to vam kazem ja èiji je jedan deda bio u partizanima :D elem, draza je bio u pravu kad je rekao da mi nismo spremni za rat i nismo bili, drugo sto je u èetnike moglo samo ako si srbin, a u partizane je mogao ko hoce :D doduse posle je srbe tito malo proredio :D :D :D :D :D :D elem, èetnici draze mihajlovica su bili vojnici kraljevine a posle su se razneee organizacije nazivale èetnicima, isto kao sto su se razni kriminalci nazivali dobrovoljcima u ratovima devedesetih :D najveæa greska svih srba je sto nisu posle rata uzeli vlast u svoje ruke i naplatili krvavo sve dugove svima :D :D ali srbi imaju pamcenje zlatne ribice jbg :D :D :D zato cemo uvek da ponavljamo svoju istoriju dok ne stanemo pod krusku, sljivu ili maslaèak :D :D :D :D :D :D :D druga stvar, opet ponavljam, kad je rat svaka vojska ili naoruzana grupa ljudi ima mentalitet rulje i tu nema ni ljudskog dostojanstva niti empatije, tu prezive i prosperiraju samo sadisti, psihopate i svi tog kalibra :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

Citat: freepartyman poslato 10 Februar, 2016, 03:16
Ne vredi, opet demagogija...Ja pricam o Beogradu,vi  o Kragujevcu,Pecincima...itd...odjavljujem se



zaboravih da ti odgovorim :D srbi nisu ziveli samo u beogradu :D :D :D to nikako veæina da shvati :D glavni grad bilo koje zemlje ili trpi najvise ili prezivi najbolje :D :D to su jedine dve solucije :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

idanijel


mali_zmaj

Ja cu samo jedno da kazem!! Jebem ja mater i njemackoj,i rusiji,i saveznicima....!! Nikad nista dobro ni jedni ni drugi ni treci nam nisu uradili!! A i sebi sami da jebemo mamu,kad smo bili veci jugoslaveni od svih u juzi,i vjerovali u tu utopiju,pa su nam na kraju braca rvati a i ostali zabili jedan lijepi rdjavi noz u ledja!!!!

Uzdaj se u se i u svoje kljuse,valjda cemo jednom da se opasuljimo!!!!
jin-jang