Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

sasa ns 1 i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

mkt

da pohapse  ovo malo ljudi pa na skembice

ЯЭВОЛУТИОН

al je nabildovao trbusnjake
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

Mene samo interesuje kako prolazi obavezni lekarski pregled?

Dukags

Citat: mi¹ko_kolo poslato 27 Septembar, 2015, 16:16
Nije u "Savamaloj" jer ona nije mala, veæ "Savamali" jer je od mahala, ma'ala, pa je ostalo "mala".
Izvinjavamo se mi koji smo iz spolja¹nosti i unutra¹njosti nesmo upoznati kao i vi sa nakim na¹im nazivima i naroèito akcenatima naziva mesta...

A koliko vidim ovo jo¹ traje?


...ima i ovih drugih, koliko ko¹ta ki¹obran?


Mora da je onim izbeglicama kod stanice mnogo zanimljiv miran Beograd, svake nedelje opsadno stanje :D


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: mi¹ko_kolo poslato 27 Septembar, 2015, 17:00
Mene samo interesuje kako prolazi obavezni lekarski pregled?
ko tvoj auto tehnicki...obavezni.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

 [andjeo] U èemu je problem?!  [offtopic]

eclipse4

#14586
Citat: Dukags poslato 27 Septembar, 2015, 17:41
Citat: mi¹ko_kolo poslato 27 Septembar, 2015, 16:16
Nije u "Savamaloj" jer ona nije mala, veæ "Savamali" jer je od mahala, ma'ala, pa je ostalo "mala".
Izvinjavamo se mi koji smo iz spolja¹nosti i unutra¹njosti nesmo upoznati kao i vi sa nakim na¹im nazivima i naroèito akcenatima naziva mesta...

A koliko vidim ovo jo¹ traje?


...ima i ovih drugih, koliko ko¹ta ki¹obran?


Mora da je onim izbeglicama kod stanice mnogo zanimljiv miran Beograd, svake nedelje opsadno stanje :D



Pre neki dan citam uginula 4 kera od toplotnog udara na izlozbi neznam gde ali u srbiji,sta je sad ovo?pomerili izlozbu kerova za kisne i hladnije dane da se ne bi desilo isto

[rofl] [rofl]

Hosea Muhiku nije cuvala policija i nije isao u blindiran auto a ovako cuvanje umisljenog vlasnika srbije samo govori koliko ga narod postuje i koliko ga jos slede,ako dobiju i na sledecim izborima onda smo stvarno otisli u kurac i neka nas jebe zasluzujemo.

Zao mi je sto mi stampa ne pusta 90% komentara pa moram da ih jebem na vukajliji,koliko god mogu

http://vukajlija.com/recnik/autori/307370/posters?order=time

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Citat: mi¹ko_kolo poslato 27 Septembar, 2015, 18:44
[andjeo] U èemu je problem?!  [offtopic]
Oko sokolovo podjebava zbog atesta, ljubomoran je zato ¹to ti ima¹ auto a ne traktor... ;D

mi¹ko_kolo

Shvatio kom¹o, nisam ba¹ toliko glup samo se tako èe¹ljam.

Lazic

Citat: mi¹ko_kolo poslato 28 Septembar, 2015, 01:56
Shvatio kom¹o, nisam ba¹ toliko glup samo se tako èe¹ljam.
Znam da si shvatio, samo me æelavi odu¹evio kako se uhvati za detalje, pazi kakav odgovor(ali taèan) na pitanje kako èvarak proðe lekarski, sjajno... ;D
Morao sam da mu malo vratim sa traktorom... ;D


penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

mrle


penzos

Zabranili im ljubav pa pobegli u svet! Ah ta mladost! Ona 13 on 17 godinica  :-[ ! Ala æe biti [prebicute] kada ih naðu
http://niskevesti.rs/index.php/hronika/item/5572-pobegli-jer-su-im-branili-ljubav-detalji-nestanka-mladih-tinejdzera-iz-nisa
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Biker-Boy

Citat: penzos poslato 29 Septembar, 2015, 17:20
Zabranili im ljubav pa pobegli u svet! Ah ta mladost! Ona 13 on 17 godinica  :-[ ! Ala æe biti [prebicute] kada ih naðu
http://niskevesti.rs/index.php/hronika/item/5572-pobegli-jer-su-im-branili-ljubav-detalji-nestanka-mladih-tinejdzera-iz-nisa
nek se kurajber strpi 5 godina, pa ce moci legalno da se vole :D
I feel the need..... the need for speed !!!

mi¹ko_kolo

Ne treba pet, tri je dovoljno. A i kad napuni 14, nije protivprirodni blud. ;)

bigbad86

Mozda je platonska ljubav? :)

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!