Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 18 gostiju pregledaju ovu temu.

zVuk

meni je bilo sumnjivo i onomad onih 4,5 km kabla.....da bi se ukrala tolika kolicina sa mosta koji je pokriven kamerama, treba ozbiljna organizacija, cigani koliko god da kradu, za takav poduhvat nisu sposobni....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

monsterbnt

Kablovi su u tunelu samog mosta. U isti mozes da se popnes lako, sa NBGD strane nema kamera, i ima jako malo prolaznika cak i danju.... poneki pecaros i to je to.... Unutra takodje nema kamera... kod NBGD strane mosta, maltene na samom ulazu u taj tunel, nalazi se cigansko naselje......
Smrt SVIMA!!!!


zVuk

Citat: monsterbnt poslato 27 Januar, 2015, 13:40
Kablovi su u tunelu samog mosta. U isti mozes da se popnes lako, sa NBGD strane nema kamera, i ima jako malo prolaznika cak i danju.... poneki pecaros i to je to.... Unutra takodje nema kamera... kod NBGD strane mosta, maltene na samom ulazu u taj tunel, nalazi se cigansko naselje......

nisam znao....ali za 4,5 kilometara ipak treba neki kamion, treba i neko da isece to da moze da stane na kamion.....ne znam, samo razmisljam na glas...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

monsterbnt

jako su efikasni i brzi kad treba da se krade.....
Smrt SVIMA!!!!


Ivan1979

Sve junak do junaka !    Na devojkama silu pokazuju  [povracanje]   Sto ne privode dilere, vehabije , teroriste ,  ,,,,   nego snagu drzave pokazuju preko ledja svojih majki , sestara,,,,
 
[bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka]

     





MIGE

nemoj tako brate...pa i vehabije su ljudi...gledam ih skoro svaki dan u zemunu,ganci vehabije...razmisljao sam se da okrenem kombi ina njih pre neki dan al se setih da imam decu...


Boban_m

Odlicno, neka sad oni razmisljaju o scenariju da ostanu bez posla. Iako se to nece dogoditi, ali je sjajno za momente preispitivanja.

mkt

ja danas sluzbeno bio sa njima celo jutro
I njima je muka sto rade posao policije ali moraju, kako vreme odmice tako im uvaljuju sve vise i vise stvari koje ne treba da rade
u nekih 60 posto slucajeva kuliraju i gledaju ljudima kroz prste i prave se da ne vide, ali nekad i mora
Priprema se zaposljavanje jos 800 komunalaca tako da od te peticije nema nista

zVuk

brate, al su ti sluzbeno oprali mozak.....ako im se ne svidja da rade posao van njihove nadleznosti, mogu uvek da se pobune i stupe u strajk, ali vise vole da su vlast.....pusti te price, kao muka im je.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

mkt

ma tuku se klinci ko ce da radi u komunalnoj
pratio sam  to dok sam radio tu temu za novine
i meni je muka da fotkam nesto sto ne volim al mi treba posao pa moram

Bori¹a

pa klinci koji su kompleksasi, nemaju muda da se rvaju sa kriminalcima nego jure zene za kartu

http://www.njuz.net/ispovest-komunalnog-policajca-krenula-je-ka-meni-sa-neotkucanom-kartom-bio-sam-u-panici/

zVuk

Citat: mkt poslato 27 Januar, 2015, 16:43
ma tuku se klinci ko ce da radi u komunalnoj
pratio sam  to dok sam radio tu temu za novine
i meni je muka da fotkam nesto sto ne volim al mi treba posao pa moram


nisam ni mislio da si tamo zato sto ih volis, nego si napisao da im je muka jer im uvaljuju nadleznosi koje nisu njihove, a ja ti kazem da kad poludebilan majmun oseti vlast, to nece tek tako da ga prodje i da mu ni malo nije muka od toga da se oseti bitan....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Slaninar

Citat: zVuk poslato 27 Januar, 2015, 16:40
brate, al su ti sluzbeno oprali mozak.....ako im se ne svidja da rade posao van njihove nadleznosti, mogu uvek da se pobune i stupe u strajk, ali vise vole da su vlast.....pusti te price, kao muka im je.....

Jesi ti primetio kako su u Srbiji ti komunalci ba¹ dno od ljudi? ALi mi smo generalno ovako dobar narod.
Dobro... i policajci su govna... saobraæajci... ali ovako, kao narod smo stvarno OK.
©ta? Sudije? Pa, jesu korumpirane, i nestruène... ali ovako genera... ¹ta, lekari?
Jeste i oni su stoke - za tako ne¹to tra¾iti mito, odgovoran posao zdravlje... ba¹...
Majstori?! Pa da, ima i dosta majstora koji zavrnu, naplate vi¹e, ili ofu¹ere, ali smo mi ovako kao narod... to govorim...

KONOBAR! Aj' saberi ovo pa da idemo.  KOLIKO?!?
Daj, kume, plati ti, nije mi ni do èeg danas!
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

zVuk

gde si ti video da sam rekao da su dno od ljudi??
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Dukags

Pa valjda treba imati bar zrno mozga i trunku obraza da devojci ne vezujes ruke u lisice na ledja i to zbog svercovsnja u busu, da Bog da im drugi majkama i sestrama vezivali ruke lisicama na ledja. Obicne jajare. Sutra bi iza tog "samo radim sto mi narede" i streljali!? Budale i oni i ti koji su im naredili, iz aviona vidljivo!

Slaninar

Citat: Dukags poslato 27 Januar, 2015, 17:17
Pa valjda treba imati bar zrno mozga i trunku obraza da devojci ne vezujes ruke u lisice na ledja i to zbog svercovsnja u busu, da Bog da im drugi majkama i sestrama vezivali ruke lisicama na ledja. Obicne jajare. Sutra bi iza tog "samo radim sto mi narede" i streljali!? Budale i oni i ti koji su im naredili, iz aviona vidljivo!

Nisu je vezali zbog  ¹vercovanja. Verovatno su je vezali zato ¹to se opirala da mirno poðe s njima. A trebalo je da poðe s njima jer nije imala dokumenata kod sebe (ili ih nije htela dati) da utvrde identitet. Najnormalnija stvar. Samo se pravi jebena ¹panska serija.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

zVuk

jesi li ti svestan da je ta komunalna policija necija privatna armija nelegalno formirana od nasih para..??
Ko se ljuti, uleti mu kruti