Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

balcan girl

sluuuutim sveeeee zaboravljaaaaaaaas :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin


Odlaziš i zauvek me ostavljašššššššššššššššššššššššš :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

ЯЭВОЛУТИОН

e falim si se boze.....putuj igumane na manastir ne misli....i ne okreci se sine...ovaj cerko....sta god
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

goranvojska

lazicuuuuuuuuuu di je tvoja petarda.

TEEfqd

Citat: bigbad86 poslato 23 Novembar, 2014, 15:22
Po njenom 1.4 auto nije jak, kao na primer moj Citroen od 75 konja. Al zato ima injection verzija sa 95 konja na 750 kila. Taj auto se guzva kao harmonika, gines skoro sigurno i sa 70 na sat pri direktnom sudaru.
Onda ima Volkswagen Tiguan 1.4 TSI sa 118kW i 240 Nm, mnogo jace od auta sa kojim su izginuli.


Da uporedim sa motorima, vise sam imao rizicnih situacija sa 250cc dok sam bio neiskusan nego sad sa 750cc i iskustvom. Samo edukacija, i nista vise.

znaci lagano moze da se vozi mazda rx 8 i to ona verzija od 230 ks . 1300cc molim lepo : D

Slaninar

Citat: redshadow poslato 25 Novembar, 2014, 21:56
Citat: bigbad86 poslato 23 Novembar, 2014, 15:22
Po njenom 1.4 auto nije jak, kao na primer moj Citroen od 75 konja. Al zato ima injection verzija sa 95 konja na 750 kila. Taj auto se guzva kao harmonika, gines skoro sigurno i sa 70 na sat pri direktnom sudaru.
Onda ima Volkswagen Tiguan 1.4 TSI sa 118kW i 240 Nm, mnogo jace od auta sa kojim su izginuli.


Da uporedim sa motorima, vise sam imao rizicnih situacija sa 250cc dok sam bio neiskusan nego sad sa 750cc i iskustvom. Samo edukacija, i nista vise.

znaci lagano moze da se vozi mazda rx 8 i to ona verzija od 230 ks . 1300cc molim lepo : D

[rofl] [rofl] [rofl]   [clapp]  [clapp]

Pa to je, realno, gradski auto. 1300 kubika, mali potro¹aè. Samo malo lepi na semaforu, ali to je subjektivan osJeæaj.  :)


©to reèe drugar: "k'o kurac u erekciji!"
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

TEEfqd


PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Kostić

opa. do¹la evolucija dobrodu¹nosti do otimanja imovine. to je najbli¾i korak ka anarhiji. ko æe da im stane sa dva piva? retko ko.

mkt

He Saved 669 Children During The Holocaust… And He Doesn’t Know They’re Sitting Next To Him.
Sir Nicholas Winton is a humanitarian who organized a rescue operation that saved the lives of 669 Jewish Czechoslovakia children from Nazi death camps, and brought them to the safety of Great Britain between the years 1938-1939.

After the war, his efforts remained unknown. But in 1988, Winton’s wife Grete found the scrapbook from 1939 with the complete list of children’s names and photos. This is a clip of a video where Sir Nicholas Winton is sitting in an audience of Jewish Czechoslovakian people who he saved 50 years before.
Sir Nicholas Winton - BBC Programme "That's Life" aired in 1988

penzos

Ma zakon je kakav-takav. Nije najbolji, al ajde. Zapinje kod porodice pre svega, a potom kod sudstva. Evo dokaza, pa sada neka svako razmisli ko je ovde kriv, a ko prav. Ljudi ginu svakodnevno, i ginuli su. Ali odakle detetu od 19 godina novac za ovaj auto, a potom i za registraciju??? ©ta ka¾u njegovi roditelji??? Kao nisu znali da vozi auto i da nema dozvolu??? Pa ja onog mog mamlaza svaki dan smaram gde je, ¹ta je skim je, dal pije - ne pije i slièno. A ne daj bo¾e da sam ga provalio da je pio i seo u auto. Pa njemu bi policija i sud bili spas! http://www.kurir.rs/crna-hronika/vozac-bmw-smrti-imao-27-prekrsajnih-prijava-policija-ga-8-puta-uhvatila-bez-vozacke-dozvole-clanak-1622698
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

PECA BMW

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/514235/U-SVE-SE-MESA-Zorana-Mihajlovic-deli-lekcije-Stefanovicu

Poceo da citam ove sprdnje sa narodom , prvo se nervirao a sad mi zabavno kako nas hebu u mozak a nama noge u blatu . Siroti momci i devojke stardali i odma profesorka racunovodstva (Zorana Mihajloviæ) daje (kako kaze) predloge za novi zakon o saobracaju .
Kako se nisu setili kad se ovo desilo 
http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/474913/VOZILI-150-NA-SAT-Petorica-mladica-stradala-na-obilaznici-u-izgradnji

mora da je tu delom i drzava kriva ili pak nije bilo dete nekog poznatog  ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Dukags

#11352

mkt


bigbad86

Najjace mi je kad formiraju te "radne grupe", sta god to znacilo...

ЯЭВОЛУТИОН

kad su nemirna vremena mulj se podigne ....i treba mu puno vremena da se spusti na mesto....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

paja021



http://www.vesti-online.com/Vesti/Zanimljivosti/452063/Susret-sudbina-na-Pancevcu-Bajker-izgubio-pare-nasli-ih-roditelji-bolesne-devojcice





                      Susret sudbina na Panèevcu: Bajker izgubio pare, na¹li ih roditelji bolesne devojèice


"Jugo" se vukao Panèevaèkim mostom 25. jula oko pola jedan ujutru kada je imao èeoni sudar sa sudbinom. Na ¹oferku "juga" zalepila se jedna novèanica. Pa jo¹ jedna. Jo¹ dve. Braèni par u kolima je vozio kroz oblak para! Ni oni, a ni motor koji im je i¹ao u susret nisu sanjali da su upravo postali glavni akteri neverovatne prièe.


Sudbina ih ukrstila na Panèevaèkom mostu

Jedan Borèanac je ranije tog dana te¹ka srca seo na motor koji je krenuo da
preda prijatelju. Upravo mu ga je prodao jer su mu trebale pare za put u Italiju. Strpao je ratu u torbicu i upalio ma¹inu.

Na drugom kraju grada oèajni braèni par takoðe je dao gas. Zadubljeni u svoje muke krenuli su iz bolnice. Potpuno nesvesni kakvu im zvrèku sudbina sprema, motor i "jugo" su se mimoi¹li na Panèevaèkom mostu.

Lidija Saviæ je veæ poèela da brine za roðaka kada joj je u pola jedan ujutru zazvonio telefon.

"Roðak mi je rekao da ide da odveze motor, samo da bi me kasnije okrenuo u gluvo doba noæi. Nije znao za sebe! Rekao mi je da mu se tokom vo¾nje otvorila torbica i da su mu se dokumenta zajedno sa ratom za motor od dve hiljade evra razleteli na sred Panèevaèkog mosta", priseæa se Lidija koja je te veèeri sa prijateljicom krenula da pomogne bratu.

"Podelili smo se u dve grupe. Drugarica i ja smo èe¹ljale jednu, roðak i drug suprotnu stranu mosta ne bi li na¹li novac. Idemo mi tako, kola jure oko nas, a mi tra¾imo. Prvo smo na¹le vozaèku, sto metara ispred saobraæajnu, ali od para ni traga, kad ide ti moj roðak nama u susret i dr¾i novèanicu od 50 evra. Samo nju je na¹ao, a kada se onako nervozan sagao da pokupi ne¹to i ona mu je ispala! Tutnuo mi je besno u ruke i rekao 'evo tebi, vidi¹ da mi nije suðeno'", priseæa se Lidija para koje je skoro zaboravila.

A onda je mesec i po dana kasnije oti¹la kod frizera, u salon u kome joj radi prijateljica koja je znala ¹ta se desilo one baksuzne noæi na mostu. Njih dve su ba¹ razgovarale, kada se ubacila kom¹inica koja se frizirala pored.

"Samo je odjednom poèela da prièa: neæete verovati ¹ta mi se desilo pre neku nedelju. Æerkici je pozlilo i mu¾ i ja smo je hitno odvezli u bolnicu. U kreditima smo, jedva sklapamo kraj sa krajem. Jo¹ nam je samo to falilo. Vozimo sa mislima na svojoj muci i razmi¹ljamo od èega æemo te¹ko bolesnom detetu platiti lekove kad nam se na ¹oferku zalepe pare! I to ne jedna novèanica, oblak para", preprièava Lidija koja je iskolaèenih oèiju slu¹ala obrt sudbine.

"Kom¹inica je isprièala da su ona i mu¾ ukupno skupili oko 138.000 dinara. Rekla je da ih je Bog pogledao, a meni izlete - e, ba¹ te pogledao, to su moje pare. ®enica mi je tad rekla da su pare veæ potro¹ili i da ne zna kako da mi vrati", otkriva za "24 sata" Lidija koja joj se samo nasme¹ila.

"Rekoh joj da ako je za zdravlje – neka je! Mi smo raèunali da te pare nemamo i samo se nadali da ih je pokupio neki dobar èovek. I ja sam majka. Rekla sam joj neka ti je æerkica ¾iva i zdrava, ne vraæaj ni¹ta", Lidija.

Nije svejedno bilo ni frizerki koja se zatekla pred susretom dve sudbine.

"Lidiji se u oèima videlo da je zapanjena. Napetost je mogla da se opipa. Ne znam kako bih ja reagovala da se ta situacija meni desila, da li bih tra¾ila pare nazad", prièa frizerka Marijana V. koja je prisustvovala neverovatnom susretu, ali u prijateljicu nikada nije sumnjala.

"Uvek sam verovala da postoji neka pravda, a onda sam tome prisustvovala. Poznajem ljude koji su prona¹li novac, to je divna porodica. Braèni par za primer koji brine o bolesnom detetu, a ceo kraj ih po¹tuje. Znala sam da æe Lidija postupiti kao veliki èovek u vremenu u kome ima malo ovako lepih gestova", isprièala je Marijana za "24 sata".

Èak je i baksuzni roðak koji je ostao bez dve hiljade evra blagonaklono reagovao.

"Od svih ljudi koji su mogli da naðu taj novac, na¹li su ga ba¹ oni kojima je bio najpotrebniji. Drago mi je ¹to je ispalo tako i ne ¾alim. Raèunali smo da te pare nikada neæemo videti i samo se nadali da su oti¹le u dobre ruke", prièa dobroèinitelj koji je ¾eleo da ostane anoniman.

Jocika

Da nije to ovaj nas Borcanac sto valja kinesku robu na buvljaku?  ;D [rofl]

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Dukags

Nemoj tako pa vidis da smo se razvili, ono jes malo cene skocile a plate i penzije smanjene, narod bez posla jos kad pootpustaju ove iz drzavnih preduzeca ali kad dodje Beograd na vodi i fontana na Slaviji ima Srbiija da procveta - "za dve godine", a ovo mu dodje kao neki avans da ne klone duhom.   ;)