Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 18 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

mo¾da je ¾ena glupa, ali mo¾da je imala i dobre namere, ali je jednostavno nekompetentna da doskoèi problemu. to ¹to je zaposlila rodbinu, to je drugo. dobra stvar u zakonu je recimo kategorisanje za mlade za motocikl. tako neka uvedu i za auto. opet, sva ta njihova dobra volje neæe da spreèi klince da bez dozvole teraju æaletov auto ili kupe ili svejedno. ima i klinaca koji teraju bez dozvole ali voze normalno. nema te kazne, nema te sile, ne tog boga, koji æe da ih spreèi, osim jedne dobre edukacije, obrazovanja i uèenja kulture u saobraæaju. èak i oni koji nauèe da se pona¹aju, neæe da smanje ovakve tragedije. one su jednostavno neminovan proces u evoluciji èoveka. i njegovom napretku, koji koliko je dobar, toliko je i lo¹. ¾ivot je takav. naravno, ovakve tragedije su svakako dobra prilika da se dignu kazne i dopuni kasica... a to jeste jedan prilièno veliki problem.

Hurricane

Kopirao iz komentara, covek pesmicu napisao  ;D

Sad æe nova radna parti grupa,
da zaseda i gluposti lupa.
Trebalo bi napravit puteve,
da ne budu ko njine orane,
a ne pavit grupe zgubidane,
da partijski lezileboviæi obilaze,
krème i kafane,
tro¹e na¹e pare od penzija,¹to ih ukra "reformska "mafija.
No naðite najveæe kandilo okadite va¹e partija¹e
i prirepke neznalice stare da Srbijom vi¹e ne gajda¹e.


HIT!

zVuk

Citat: kosta66 poslato 23 Novembar, 2014, 09:56
osim jedne dobre edukacije, obrazovanja i uèenja kulture u saobraæaju.

u slovackoj su tu edukaciju ubacili u srednje skole gde se to predaje, ja mislim, sve cetiri godine, i utice na prosek.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti


mareskin

Na stranu ¹to dr¾ava misli da smo mi bogati arapi, pa svako mo¾e da prodaje i kupuje kola kako mu se æefne. Neko mo¾e da ima matori auto od 1800 kubika u porodici i onda ispada da ne mo¾e da ga vozi, veæ bi teoretski trebali da ga prodaju i kupe drugi. Besmisleno.

Ja bi utvrdio da li su roditelji znali da im sin bez vozaèke dozvole vozi auto. S obzirom da su odmah iza¹li u vestima sa informacijom da je on vlasnik auta onda je jasno da jesu. Mo¾da bi oni trebali da odgovaraju za ne¹to.

To ¹to je bio pijan, vozio druge koji su bili pijani i jo¹ divljao je dodatni bonus.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

goranvojska

..........edukacija ,skola ,predavanja.sve ove price o kubikazi kaznama padaju u vodu kad je svest na neverovatno niskom nivou.nesvesni opasnosti srljaju u smrt.

El Jefe

Citat: zVuk poslato 23 Novembar, 2014, 08:46
.....evo gospodja ministarka predlaze uvodjenje novog zakona.....

http://www.kurir.rs/vesti/drustvo/formira-se-radna-grupa-ministarka-mihajlovic-trezi-hitnu-zastitu-mladih-u-saobracaju-clanak-1619948

...mis'im da se upisas od smeha, pa nece zakon spreciti ljude da ga krse, licno smatram da je kod nas problem u nedostatku adekvatne obuke......u beogradskim auto skolama te uce da vozis u krugu od 500 metara oko poligona i da taj deo grada naucis napamet za polaganje i to je cela obuka......mogu misliti kako je tek u nekim manjim mestima gde saobracaja skoro i da nema....
Nalupala se za sve pare.Baska sto celu generaciju dekretom proglasava za debile-nekada se sa 18. sluzila vojska, pucalo se iz svega, vozio tenk,kamion, nego iznosi fundamentalne gluposti npr. kola snage vece od 1400cc,ma sta joj to znacilo,najavljuje NULTU toleranciju za alkohol,pojma nema da to vec postoji, i pazi sad, vece kazne onima koji voze maloletnu decu i naprave prekrsaj, verovatno ovi sto imaju do 21.godine,imaju sem vece snage od 1400cc  i maloletnu decu
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

http://s17.postimg.org/gztyvv44v/image.jpg
Na osnovu ove vesti iz Vasington Posta, o 86-godisnjem èuvaru, srpskog vojnièkog groblja na Zejtinliku u Solunu, Ðorðu Mihailoviæu, Kurir je javio a mnogi preneli da je cuvar groblja na Krfu umro.U pitanju je osnovno poznavanje, bolje reci kriminalno nepoznavanje, engleskog jezika
Друштво за заштиту од животиња

mkt

mi smo se pre par godina vacali iz Zrenjanina sa ortakom u gepeku.. zaustavi nas murija i kad su videli  da teramo momka izpod oni se pokidali od smeha

Kostić

posedovanje vozaèke dozvole nema neke jaèe veze sa ovakvim de¹avanjima. ja sam godinama vozio bez b kategorije, bez prekr¹aja, bez ijednog incidenta, a u 21 sam dobio sina. apsurd je da roditelj odgovara za punoletno dete. samo edukacija i obrazovanje mogu da pomognu. ni¹ta drugo. i to kroz razredni predmet od prvog razreda osnovne ¹kole pa do kraja srednje. sme¹no je da nikome u vlasti to ne napada pamet. valjda zato ¹to tu nema para za kasicu. dal su toliko glupi ili su mo¾da toliko pohlepni, pa nam nonstop zapi¹avaju intelekt budalizacijom srpskog bez-ke¹ sindroma, al svakako su za jaèu psihijatriju sa tim njihovim, veæe kazne, o¹tre mere.

Hurricane


bigbad86

Po njenom 1.4 auto nije jak, kao na primer moj Citroen od 75 konja. Al zato ima injection verzija sa 95 konja na 750 kila. Taj auto se guzva kao harmonika, gines skoro sigurno i sa 70 na sat pri direktnom sudaru.
Onda ima Volkswagen Tiguan 1.4 TSI sa 118kW i 240 Nm, mnogo jace od auta sa kojim su izginuli.
Sto rece neko gore, sa 18 se startuju porodice i ide u vojsku a tamo neko ce da ti zabrani da vozis kola. Zamisli imas dete ili trudnu zenu sa 19-20 i sad ona treba da se poradja a ti ne mozes da je vozis u bolnicu, koji debilizam.

Da uporedim sa motorima, vise sam imao rizicnih situacija sa 250cc dok sam bio neiskusan nego sad sa 750cc i iskustvom. Samo edukacija, i nista vise.

ЯЭВОЛУТИОН

1. Postavite pitanje...imali su po 20 godina i seli su u auto sa pijanim retardom ....to se ne moze pravdati mladoscu....ja sam sa 20 i nekom otisao preko da sljakam.....Mozda je u pitanju prirodna selekcija....
2. Sada ce reterdi koji su na vlasti da ostre kurac.....pokazao se da niihova kaznena politika sa visokim novcanim kaznama ne spasava zivote vec puni budzet....a ko ce da ga puni kad ne bude vise ljudi....
3. Narednih par dana ce razvlaciti to po novinama i televiziji, ko pace glistu....a onda nista......
4. Neko koga zanima zna koliko kosta taj auto....vidim da je novija bencola sa dvoja vrata.....par desetina hiljada evra....odakle....koliko su poreza platili ove godine kad klinac vozi auto....sto mu bar nisu kupili dozvolu.....i roditelej treba na robiju....sto ga nisu vaspitali....i one iz kafane sto su ga pustii da izadje i sedne u auto...postoji ona sluzba...nije neka cifra ako se ima za auto i za kafanu....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mkt


eclipse4

ta ministarka za sve i svasta treba kupiti sto jeftinije uze a da dobro drzi i da ide da se obesi....kao i jorgovanka tabakovic...ma svi iz tog govnjivog dzaka.

ili da se mane da bude ministarka za sve i svasta i da se vrati starom zanatu da joj pete gledaju vise u plafon nego sto gaze zemljom.

Bori¹a

bolje da se kurcio tako sto stavi ortake u kola i lagano kruziraju gradom kad vec ima mogucnost da vozi dobra i lepa kola... a ne da se uradi klosar i sleti i ubije troje...
da je pravde sad ce on u tvorza sa cimerom crncugom

Slaninar

Citat: eclipse4 poslato 23 Novembar, 2014, 23:44
ta ministarka za sve i svasta treba kupiti sto jeftinije uze a da dobro drzi i da ide da se obesi....kao i jorgovanka tabakovic...ma svi iz tog govnjivog dzaka.

ili da se mane da bude ministarka za sve i svasta i da se vrati starom zanatu da joj pete gledaju vise u plafon nego sto gaze zemljom.

Michonne Goes On Killing Spree (TWD 4x09)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

eclipse4

ne brate ubiti...oni nas muce,ne ubijaju nas...to bi i mi trebali da uradimo....

perlx

Borko takvi dana pritvora ne vide a sve posledice njihovih dela, nedela i nesposobnosti snosimo mi.

mareskin

Citat: Slaninar poslato 24 Novembar, 2014, 00:23
Citat: eclipse4 poslato 23 Novembar, 2014, 23:44
ta ministarka za sve i svasta treba kupiti sto jeftinije uze a da dobro drzi i da ide da se obesi....kao i jorgovanka tabakovic...ma svi iz tog govnjivog dzaka.

ili da se mane da bude ministarka za sve i svasta i da se vrati starom zanatu da joj pete gledaju vise u plafon nego sto gaze zemljom.

Michonne Goes On Killing Spree (TWD 4x09)

A ¹to ih pobi kad je nisu dirali?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu