Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

niki64 i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

dzimika

Citat: eclipse4 poslato 12 Novembar, 2014, 21:55
ovaj ministar Volina je opasan....sve zna....jos kad napravi onu facu i naprci usne ko da nemoze da se isere.......brate....da e smrznes.....

cisto da znas, jeste americki ambasador uticao na njegovo pustanje bez zajebancije, u petak cuo licno

zVuk

....i ja sam licno svasta cuo od pijanaca ispred prodavnice......nego reci ti nama od koga si ti to cuo, da znamo da li je izvor relevantan ili ne....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: zVuk poslato 18 Novembar, 2014, 20:06
....i ja sam licno svasta cuo od pijanaca ispred prodavnice......nego reci ti nama od koga si ti to cuo, da znamo da li je izvor relevantan ili ne....
iz relevantnog izvora......dovoljno?
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hattrick

Da li neko moze da objasni malo jasnije. [neampojma]

Kazu da je jezgro moto cluba SRBI sastavljena od navijaca RAD-a.





E sada koliko ja vidim logo kluba, samo ime "Srbi", lobanja, i generalno graficki prikaz je najslicnije ogranku grobarske navijacke podgrupe SRBI



Pa sada Radovci ili Grobari, ili i jedni i drugi, ili Radovci ukrali ime i registrovan zastitni znak Grobara, pa ovi mogu da ih tuze privrednoj komori Beograda za povredu intelektualne svojine i copyright-a ?  ;D



El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Hattrick poslato 18 Novembar, 2014, 21:34
Da li neko moze da objasni malo jasnije. [neampojma]

Kazu da je jezgro moto cluba SRBI sastavljena od navijaca RAD-a.





E sada koliko ja vidim logo kluba, samo ime "Srbi", lobanja, i generalno graficki prikaz je najslicnije ogranku grobarske navijacke podgrupe SRBI



Pa sada Radovci ili Grobari, ili i jedni i drugi, ili Radovci ukrali ime i registrovan zastitni znak Grobara, pa ovi mogu da ih tuze privrednoj komori Beograda za povredu intelektualne svojine i copyright-a ?  ;D



mc Srbi je osnovao sadasnji vd sef HA Srbija.....inace vodja navijaca rada a pre toga vodja navijaca Ciganjske Zajednice.....elem clanova ima ali samo par motora...pa nisam sigurica da bi se mogli svrstati u moto bandu.....
pre bi bili nevladina organizacija.....inace ima tu jako zanimljivih likova za druzenje...ali nisu bas radi kavzi....
Ali kako rekoh ranije, ja sebe ne smatram bajkerom pa me cela prica i ne dodiruje previse.....inace sam protiv  sara ne ledjima jer je to simbol moto bande.....uz to nemam zelju da pripadam nijednom udruzenju u kojem sam ja clan.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zVuk

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 18 Novembar, 2014, 21:12
Citat: zVuk poslato 18 Novembar, 2014, 20:06
....i ja sam licno svasta cuo od pijanaca ispred prodavnice......nego reci ti nama od koga si ti to cuo, da znamo da li je izvor relevantan ili ne....
iz relevantnog izvora......dovoljno?

....i vise nego....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Kostić


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња


eclipse4

ma bol te kurac,bitno da ima benzin na pumpama ;)

dzimika

Citat: zVuk poslato 18 Novembar, 2014, 20:06
....i ja sam licno svasta cuo od pijanaca ispred prodavnice......nego reci ti nama od koga si ti to cuo, da znamo da li je izvor relevantan ili ne....
Lik koji radi za ambasadu, amer, min.pravde njihovo

dzimika


Slaninar

#11254
Citat: Joker poslato 18 Novembar, 2014, 12:12
Evo cekam da se Slaninar javi sa pricom:
"Ne mozete da osudjujete jadne cigane, ne znate sta je u pozadini te price, mozda ih je starac isprovocirao! Nemoj da padate pod uticaj medija!!!"

Evo iz prve ruke:

http://www.021.rs/Info/Srbija/Rasa-Popov-Bojim-se-Beograda.html

Dakle, NIJE prebijen. Maltretirali su ga, sigurno je to veoma neprijatno za starog èoveka. Stra¹no. Treba centar za socijalni rad da radi svoj posao. Samo, to se desilo PRE DVADESET dana!?!

Dan radnije, objavljeno je da su profesora Vujaèiæa umlatili bejzbolkama punoletni gilipteri, nakon prijavljenih i dokumentovanih pretnji, da se povuèe sa mesta dekana FPNa. Sluèaj Ra¹a Popov nema politièku pozadinu, nalogodavce, nad njim mo¾emo da se (opravdano) razbesnimo, sa¾aljevamo ga, brinemo i pla¹imo se za ostale stare. Sluèaj Vujaèiæ sa druge strane otvara ¹kakljivu temu, pitanja, o kojoj se oèigledno ne ¾eli prièati, pa nam je 20 dana star skandal baèen kao koska. Da se vlasi ne dosete.

To je moje mi¹ljenje, ako ti se ne sviða, ¹ta da radim. Mo¾da sam i lud, ali meni ovo deluje nekako sumnjivo i imam utisak da se takve stvari stalno rade. Prva vest je bila "Prebijen", skandalozno, iako ko god je pisao tekst morao je odmah znati da je Ra¹a Popov maltretiran, prepla¹en, ali mu nije falila dlaka s glave. Prebijen je jedan drugi èovek i to ne sluèajno.

http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/135/Hronika/1753618/Napadnut+dekan+FPN-a.html
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mrle

Citat: mali_zmaj poslato 18 Novembar, 2014, 18:52
Citat: juga poslato 18 Novembar, 2014, 01:32
Citat: Tatica poslato 17 Novembar, 2014, 21:24
Ма текст им је смешан! Само што ће од сада на семафорима, поред неког бајкера, тетке у твингокорсасмартовима појачано да пишкају фирнајз. (Ово ни Коста не би боље написао!)
Mo¾e biti, al mi lièi da æe da bude ko ¹to ka¾e mali_zmaj
Citat: mali_zmaj poslato 17 Novembar, 2014, 21:14
joj sad ce poèeti hajka,ko god bude nosio bilo kakve boje,ima da ga policija zaustavlja svaki minut!!  ko da oni imaju pojma sta je mc,mk,raiders club ili samo mala grupa ljudi koja se okuplja pod nekim znakom (bojom)....
ma hoæe jugo sigurno,zna¹ da je kod nas postalo gore nego kod amera,ajd skenjamo i negativce ali i one koji lièe za svaki sluèaj!! po¹to smo neuki i glupi,a to se vidi po istra¾ivaèkom radu novinara.... a o prosjeènom graðaninu-policajcu koji nikad sebi nije zadao da proèita malo detaljno o bilo èemu,a kamoli o bajkerima,motorima i naèinu ¾ivota na¹e male malenkosti u ovoj rupi od balkana!!

ovo mi je napisao kum u mailu jutros:

"nego kume,ba¹ sam se iznervirao ¹to vas bajkere onako u serijalu pljuju u smrdljivom blicu...mislim da je to sraèunato uradjeno da se narodu na podsvesnom nivou ogadi Putin, kao neko ko ima veze s bajkerima...cela medijska ma¹inerija na zapadu se pokrenula protiv Rusije i Putina da bi im i hitler pozavideo,a blic je samo odjek toga."

Lazic

Citat: farbach poslato 17 Novembar, 2014, 10:27
http://worldtruth.tv/russia-disseminates-snowden-validates-nsa-evidence-corroborates-new-911-data-dump/

CitatHuge caverns of “melted granite” were found below the foundations of the Twin Towers. Were they caused by thermo-nuclear explosions detonated to obliterate the steel reinforced, cast concrete, tubular core structure of WTC Buildings

Imenjaèe, dal' me zajebava¹...??? Da je taj ¹to je pisao ikad video termonuklearnu eksploziju, nije...  [facepalm] [facepalm] [facepalm] [samoubistvo]

http://www.todayifoundout.com/wp-content/uploads/2013/07/tsar-bomba.jpg

ЯЭВОЛУТИОН

mislim da je pomesao termonuklearnu i termo fugasnu.....tzv kumulativnu.....definitivno je doslo do usmeravanja vreline ka donjem delu zgrade ,inace bi zgrada pala drugacije ili ne bi ni pala.....svejedno sve je tu mutno....

btv, u tom momentu igramo neki pref i na tv u se vrti snimak....eko ja :"sta jedu govna vise sa ovim C.K."....kad ono drugi avion bam u zgradu....ko da je juce bilo.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

farbach

Nesto je istopilo granit i uzrokovalo da par nedelja nakon udara  ispod rusevina bude vrucih tacaka sa istopljenim metalom.
Benzin koji zajedno sa ostalim gorivim materijalom iz zgrade gori na 700 je istopio celik koji se topi na 1500 i  nije mu dao nedeljama da se ohladi. Pa da je tanker, a ne avion udario, ne mere, pogotovo sto je najveci deo kerozina eksplodirao odmah. Kada jednom eksplodira vise ne moze da gori. To znam po svom rezervoaru. Isprazni se i ne obnvlja se sam.

Nesto je 90% zgrade pretvorilo u prah. Nema komadica betona, nema delova namestaja, stakla, kompjutera, cak ni delova tela. Sve je prah. Zgrada od 105 spratova se srusila na gomilu koja se meri metrima.

Zivimo u alternativnoj realnosti, jer u onoj pravoj realnosti, gde ljudi nisu hipnotisani, zdrav razum bi pobedio i rekao da je 1500 vece od 700 i da je super avion sto je udario u Pentagon, samo  fali avion. To mi daje nadu, jer sve Stanije i Vucici oko mene mi daju potvrdu da sam u snu i da ovo ne moze biti realnost, nego  nocna mora i da ce  ce proci i probudicu se.