Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

sasa ns 1 i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

mrle


Joker

Evo cekam da se Slaninar javi sa pricom:
"Ne mozete da osudjujete jadne cigane, ne znate sta je u pozadini te price, mozda ih je starac isprovocirao! Nemoj da padate pod uticaj medija!!!"
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Slaninar

Citat: Joker poslato 18 Novembar, 2014, 12:12
Evo cekam da se Slaninar javi sa pricom:
"Ne mozete da osudjujete jadne cigane, ne znate sta je u pozadini te price, mozda ih je starac isprovocirao! Nemoj da padate pod uticaj medija!!!"

Puna su ti usta Slaninara.  :P

Uzme¹ medije na jedno mesec dana, ne treba vi¹e i od ISTOG èoveka napravi¹ prvo svetca, pa onda najomra¾enijeg èoveka u Srbiji. Èak ne mora¹ ni¹ta ni da sla¾e¹, samo ne da¹ sve informacije u isto vreme - svi imamo vrlina i mana. Kad se jo¹ ubace la¾i, neproverene informacije (traèevi, tj. prièa se, zna se...)  - nebo je granica. Imao sam vi¹e puta priliku da se uverim kako tekst iz novina ne odgovara istini.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Dr. Pop

Aaaa ti bajkeri , arandjeli i kojekakvi , sve bre to na goli otok .... Upsss pa to vi¹e ne postoji. ... Ma na robiju nego kako ¹ta oni ima tu koji kurac da se voze nekakvim motorima, mogu bre ko kinezi bicikle da kupe nego kako ... Na¹li se neki tamo pa dr daju te neke motore po ceo dan i noc pa po¹teni kriminalci ni da spavaju ne mogu . U novine pa na robiju a onda klinove pod nokte. Pa da ih onda vidim da se vozikaju i budu drugaciji  ...
MK Arhangel

Joker

Citat: Slaninar poslato 18 Novembar, 2014, 12:21
Citat: Joker poslato 18 Novembar, 2014, 12:12
Evo cekam da se Slaninar javi sa pricom:
"Ne mozete da osudjujete jadne cigane, ne znate sta je u pozadini te price, mozda ih je starac isprovocirao! Nemoj da padate pod uticaj medija!!!"
Puna su ti usta Slaninara.  :P

Daleko bilo...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

MIGE

Citat: Dr. Pop poslato 18 Novembar, 2014, 12:24
Aaaa ti bajkeri , arandjeli i kojekakvi , sve bre to na goli otok .... Upsss pa to vi¹e ne postoji. ... Ma na robiju nego kako ¹ta oni ima tu koji kurac da se voze nekakvim motorima, mogu bre ko kinezi bicikle da kupe nego kako ... Na¹li se neki tamo pa dr daju te neke motore po ceo dan i noc pa po¹teni kriminalci ni da spavaju ne mogu . U novine pa na robiju a onda klinove pod nokte. Pa da ih onda vidim da se vozikaju i budu drugaciji  ...
pa da,to bre neka banda sa bradama ...narocito oni sa vracara  [rofl]

Dr. Pop

Haahaaa. Celavi bradati buHahHahaa
MK Arhangel

Che

Citat: MIGE poslato 18 Novembar, 2014, 13:24
pa da,to bre neka banda sa bradama ...narocito oni sa vracara  [rofl]


[zena] [bejzbolka] [zena]

DraganPavlicevic

Po pisanju "blica" i ja spadam u opasne tipove.Jeste da nisam èlan arhangela(a trebalo bi), ne vozim harlija i nemam ko¾nu jaknu sa obele¾jem nekog kluba, ali sam ipak bajker i kao takav opasan.Kad imam vremena rado odem do arhangela i uvek se lepo oseæam.Sa Popom se zdravim kao da smo rod, a i ostali u klubu su ok.Bez obzira ¹to svi znamo kakvo je smeæe taj "blic", èovek ne mo¾e da bude ravnodu¹an na takav tekst.Ne treba se mnogo uzbuðivati zbog piskarala koji rade u tom listu, ali ipak moramo reagovati.Pop mi malo pre reèe da æe demanti biti objavljen u nekim normalnim novinama.

mkt

mislim da su danas objavlil

OKi

Citat: DraganPavlicevic poslato 18 Novembar, 2014, 17:03
i.Pop mi malo pre reèe da æe demanti biti objavljen u nekim normalnim novinama.
Slazem se 100%, ali nazalost demanti citaju, upola manje nego udarnu vest  [veryangry]

Kostić


Kostić

demantujte ovde. ovo je normalan medij ;D




Hurricane

...a Silvanin komentar vrh!   [clapp]  [rofl]

misa-pei

E, a gde izlazi komentar? Na moto berzi ili sire?
Država je najveći neprijatelj naroda

Hattrick

Eto sad kad neki Arhangeli stanu na semaforu, nijedna tetkica u Twingokorsapolu nece vise piskiti firnajz kada ih vidi.  [rofl]



mali_zmaj

Citat: juga poslato 18 Novembar, 2014, 01:32
Citat: Tatica poslato 17 Novembar, 2014, 21:24
Ма текст им је смешан! Само што ће од сада на семафорима, поред неког бајкера, тетке у твингокорсасмартовима појачано да пишкају фирнајз. (Ово ни Коста не би боље написао!)
Mo¾e biti, al mi lièi da æe da bude ko ¹to ka¾e mali_zmaj
Citat: mali_zmaj poslato 17 Novembar, 2014, 21:14
joj sad ce poèeti hajka,ko god bude nosio bilo kakve boje,ima da ga policija zaustavlja svaki minut!!  ko da oni imaju pojma sta je mc,mk,raiders club ili samo mala grupa ljudi koja se okuplja pod nekim znakom (bojom)....
ma hoæe jugo sigurno,zna¹ da je kod nas postalo gore nego kod amera,ajd skenjamo i negativce ali i one koji lièe za svaki sluèaj!! po¹to smo neuki i glupi,a to se vidi po istra¾ivaèkom radu novinara.... a o prosjeènom graðaninu-policajcu koji nikad sebi nije zadao da proèita malo detaljno o bilo èemu,a kamoli o bajkerima,motorima i naèinu ¾ivota na¹e male malenkosti u ovoj rupi od balkana!!
jin-jang