Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 20 gostiju pregledaju ovu temu.

PECA BMW

@ Che


ovi vas bre pomesali sa HA  ? ?

jos pominju nacisticke tetovaze a izbacuju onakvu sliku ???
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

mkt

tekst je retardiran do bola, evo sad sag ga upravo procitao u firmi

Che

Citat: PECA BMW poslato 17 Novembar, 2014, 12:06
@ Che


ovi vas bre pomesali sa HA  ? ?

jos pominju nacisticke tetovaze a izbacuju onakvu sliku ???

Arhangeli - andjeli sta novinar zna da to nije isto  [facepalm]

PECA BMW

Ste provalili da nema komentara na onu vest na sajtu ?

jedva cekam da objave vest pa seruju na FB , tamo moz da im se nacestitamo mile nove godine ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Che

Nije jos izaslo u internet izdanju, u toku dana ce.

Dukags

Ma vi ste najveca opasnost po nacionalnu bezbednost Srbije! :P

MIGE

Citat: Dukags poslato 17 Novembar, 2014, 12:46
Ma vi ste najveca opasnost po nacionalnu bezbednost Srbije! :P
jes vala...kad god sam otisao dole,morao sam od straha da se napijem...a i kad nisam hteo da pijem,DR.Popovic me castio pivom na silu i opet sam morao da se napijem...

ЯЭВОЛУТИОН

Lepo ispao Cale od pozadi...da ga niste vec izbacili iz Arandjela, morali biste sada.....nego onaj do njega mi lici na Profu.....
p.s.
realno cim ste krenuli da se druzite sa RAd-ovim navijacima (citaj mc Srbi) morali ste da ukalkulisete da ce da vas naguraju u isti dzak.....nego nema onih Nocnih na spisku...oni su po direktivi jos uvek patriote.

p.s.
jel ono na kraju neko sa polubojama
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

blic je keva. [rofl] a ja sam mislio da mogu u klub i oni sa japancima, al bez tablica. krimi mod. ja vi¹e neæu da pijem kratki espreso kod njih, piæu crno pivo, da izgledam opasno ;D

mareskin

Citat: Che poslato 17 Novembar, 2014, 12:26
Nije jos izaslo u internet izdanju, u toku dana ce.

A ja mislio Che dobar momak, kad ono imam ¹ta da proèitam ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mali_zmaj

joj sad ce poèeti hajka,ko god bude nosio bilo kakve boje,ima da ga policija zaustavlja svaki minut!!  ko da oni imaju pojma sta je mc,mk,raiders club ili samo mala grupa ljudi koja se okuplja pod nekim znakom (bojom)....
jin-jang

Tatica

Ма текст им је смешан! Само што ће од сада на семафорима, поред неког бајкера, тетке у твингокорсасмартовима појачано да пишкају фирнајз. (Ово ни Коста не би боље написао!)

Dukags

Ma imaju i pravo, rese to sa tim bajkerima i Srbiji ima da krene "za dve godine", vidis da su ti sto voze motore sve neki od zla oca i gore majke, druze se, piju, puse i sede na 'ladnom betonu! :D :D

Tatica

Citat: Dukags poslato 17 Novembar, 2014, 21:58
Ma imaju i pravo, rese to sa tim bajkerima i Srbiji ima da krene "za dve godine", vidis da su ti sto voze motore sve neki od zla oca i gore majke, druze se, piju, puse i sede na 'ladnom betonu! :D :D
И што је најгоре, не примају се на терапију ''депрозепам - два вињака''!
Deprozepam terapija [Cekaj me, ja sigurno necu doci]

PECA BMW

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 17 Novembar, 2014, 19:01
Lepo ispao Cale od pozadi...da ga niste vec izbacili iz Arandjela, morali biste sada.....nego onaj do njega mi lici na Profu.....
p.s.
realno cim ste krenuli da se druzite sa RAd-ovim navijacima (citaj mc Srbi) morali ste da ukalkulisete da ce da vas naguraju u isti dzak.....nego nema onih Nocnih na spisku...oni su po direktivi jos uvek patriote.

p.s.
jel ono na kraju neko sa polubojama

ovaj podatak nisam znao .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

balcan girl

al vidis ako nemas za harlija mozes da vozis i gold wing od baar 1200 kubika c.c..c.c kakvo obavestajno novinarstvo  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [dunce] [dunce] [ludak] [ludak] [blahblah] [blahblah] [neslusam] [neslusam] [govance] [povracanje]
a ovi arhangeli najgoriii vidis kakve tetovaze imaju c.c.c.c to sve tetovirani kriminalciiiiiiii  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] sa kako reèe obavesteni novinar sa kukastim krstovima  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
siroti mi kakvi nam naèitani i obrazovani novinari nije ni èudo onda ko nam je na vlasti.....
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

juga

Citat: Tatica poslato 17 Novembar, 2014, 21:24
Ма текст им је смешан! Само што ће од сада на семафорима, поред неког бајкера, тетке у твингокорсасмартовима појачано да пишкају фирнајз. (Ово ни Коста не би боље написао!)
Mo¾e biti, al mi lièi da æe da bude ko ¹to ka¾e mali_zmaj
Citat: mali_zmaj poslato 17 Novembar, 2014, 21:14
joj sad ce poèeti hajka,ko god bude nosio bilo kakve boje,ima da ga policija zaustavlja svaki minut!!  ko da oni imaju pojma sta je mc,mk,raiders club ili samo mala grupa ljudi koja se okuplja pod nekim znakom (bojom)....

juga



Kostić

znaèi, sad ja treba da skinem èea sa rukava (zvezda mi otpala negde na ibarskoj) da me panduri ne tretiraju kao èlana krimi grupe :) a i jofamu bi mogo da bacim, ¹vecka proizvodnja :)