Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Che

Citat: Poison girl poslato 06 Jun, 2012, 18:22
Problemi iz pro¹losti su direktna posledica nemoæi na¹eg dru¹tva i nesposobnosti politièara da razumeju realnost i vode politiku sposobnu da interese Srbije, umesto kroz konflikt, ostvaruje kroz dogovor, saradnju, razumevanje sa svima od kojih Srbija zavisi. Upravo zbog toga sva nacionalna pitanja koja potresaju Srbiju i srpski narod su direktna posledica odbijanja da se prihvati moderni svet i vrednosti na kojima je zasnovan

Cedomire, Cedomire ...

farbach

Citat: Che poslato 07 Jun, 2012, 00:15
Citat: Poison girl poslato 06 Jun, 2012, 18:22
Problemi iz pro¹losti su direktna posledica nemoæi na¹eg dru¹tva i nesposobnosti politièara da razumeju realnost i vode politiku sposobnu da interese Srbije, umesto kroz konflikt, ostvaruje kroz dogovor, saradnju, razumevanje sa svima od kojih Srbija zavisi. Upravo zbog toga sva nacionalna pitanja koja potresaju Srbiju i srpski narod su direktna posledica odbijanja da se prihvati moderni svet i vrednosti na kojima je zasnovan

Cedomire, Cedomire ...
u svetu postoji jedno carstvo, carstvo u kom caruje drugarstvo...a u to carstvo ce nas odvesti ceda i drugari. Milom ili silom.

Che

Citat: farbach poslato 07 Jun, 2012, 08:37
u svetu postoji jedno carstvo, carstvo u kom caruje drugarstvo...

Ex sps poslanik Milicevic.
I ovo je bilo lako :P

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.



Kengur


UFF


Milomir27


Hohštapler

Ko god udari ¾enu, ma ¹ta uradila, je pièka. A ovo polivanje je tek seljanja na kub.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Major

Citat: UFF poslato 07 Jun, 2012, 14:18
:o  http://www.pravda.rs/2011/10/07/na-odmor-bez-knjiga/   :wtf:

„Директор Народне библиотеке Србије Сретен Угричић каже да се уписивањем књига у формулар чува културна баштина и да је то дугогодишња пракса“

Pa ovi ne prestaju da nas jebu mamicu im!!


Taraba

Jbt sad æu morati da krijem gudru na drugom mestu... veæa taksa za knjigu nego kazna za gudrevinu u njoj :o
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Che

Citat: Taraba poslato 07 Jun, 2012, 16:17
Jbt sad æu morati da krijem gudru na drugom mestu... veæa taksa za knjigu nego kazna za gudrevinu u njoj :o

Uzmi vecu knjigu :D

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

AndreyRR

odakle dobijaju inspiraciju za ovakve suamnitosti

mareskin

Citat: AndreyRR poslato 07 Jun, 2012, 16:31
odakle dobijaju inspiraciju za ovakve suamnitosti

Nemoj tako. Sve druge probleme smo rešili. Pa, šta administracija da radi?!? :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Che


Lazic

A gde je ostalih 7 tomova...? :D

Che

Citat: Lazic poslato 08 Jun, 2012, 12:39
A gde je ostalih 7 tomova...? :D

Nemam pojma, ne sam skolovao, vise sam samouk
:D

Lazic

#1059
Uh, ne valja biti samouk, ne izaðe ne dobro... :D Jo¹ æu pod stare dane da tra¾im pomoæ struènjaka... :D