Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 18 gostiju pregledaju ovu temu.

zmiya

                                                  Dva miliona kilometara pre¹ao bez dozvole

Austrijska policija uhvatila je po 20-ti put jednog 24-ogodi¹njeg Turèina koji je vozio bez vozaèke dozvole.

Serhat G, koji je po jubiralni 20-ti put zaustavljen u mestu Sankt Georgen u Atergau, ne uviða da ne mo¾e da vozi bez vozaèke dozvole.

- Bez kola ne mogu na posao - pravdao se on dodajuæi da ima dvoje dece, dugove i da mora da plaæa kiriju, dodajuæi da je veæ pre¹ao preko dva miliona kilometara.

Upitan za¹to nije polagao vozaèki ispit Serhat je rekao da je sa 13 godina vozeæi auto udario u graniènik na putu, zbog èega nije mogao da pola¾e sa 17 godina, a sada, nakon toliko kazni zbog vo¾nje bez dozvole, vlasti mu to vi¹e ne dozvoljavaju.

U aktuelnom sluèaju Serhatu je izreèena novèana kazna u visini od 2.180 evra i ¹est nedelja zatvora.

On je, inaèe, veæ vi¹e puta zbog vo¾nje bez dozvole morao da izdr¾ava zatvorsku kaznu.

Major

Ovo sam jutros procitao u novinama ;D

mrle


zmiya

                                    Ko najdu¾e izdr¾i u hladovini, dobija 200 evra

Pobednici æe dobiti i medalje "Ima 'ljeba bez motike"

Za¹to Crnogorac dr¾i stolicu pored kreveta? Da se odmori kad ustane.
Verujemo da vam je poznat ovaj, kao i mnogi drugi vicevi na raèun crnogorske lenjosti.
Meðutim, vlasnici etno sela "Montenegro", nedaleko od Nik¹iæa, odluèili su da se na¹ale na raèun tog i sliènih viceva i da organizuju takmièenje u izle¾avanju.
Naime, u njihovom odmarali¹tu æe krajem juna biti odr¾ano takmièenje u odmaranju u hladovini, a pobedniku, odnosno onom ko najdu¾e izdr¾i, sleduje nagrada u iznosu od 200 evra.
– Ko ka¾e da se pare ne mogu zaraditi le¾eæi! Pravila su prosta – takmièaru je dozvoljeno da pije vodu i da uzima hranu, ali mu nije dozvoljeno da ustaje sa mesta odmaranja, bez obzira na povod, makar to bio i odlazak do toaleta – objasnili su organizatori za crnogorske Vijesti.
Oni dodaju da su za takmièenje izabrali stogodi¹nji javor, kako bi njegov hlad pru¾io ¹to bolji ambijent uèesnicima. Pored novèane nagrade, najboljima æe biti dodeljene i medalje "Ima ‘ljeba bez motike".

Major


El Jefe

Besplatnu hranu imaju-jos stan ako im javor ne smeta  i takmicenje bi trajalo dok poslednji ne ostane ziv
Друштво за заштиту од животиња

Plazma Keks

vec znam taktiku, nejedes i nepijes dok se stvarno ne budes mucio, onda malo gricnes i srknes pa opet...


UFF

Pa sta je tu cudno?

Ako se on drka i zrtvuje radi svog zdravlja naravno da vise misli i pazi na sebe nego drugi
Isto tako cesce ce sebe da stavi u prvi plan i ne vidi zasto bi pomagao drugima kad oni vec sami sebe truju

zVuk

ne znam, al isto tako ne znam za nezdravu hranu..... :D
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

zmiya

                            Amerikanci razvijaju zmijolike robote koji ulaze u telo pacijenta

Male zmije, naoru¾ane o¹trim istrumentima, kako gmi¾u kroz va¹e telo! Podseæa na zastra¹ujuæu filmsku scenu, a zapravo je metoda koja se veæ koristi u medicini. Pomoæu metalnih pomagaèa koji se provlaèe kroz telo hiruzi operi¹u srce, prostatu i ostale obolele organe. Sledeæa generacija ovih instrumenata biæe be¾ièna, zbog æega æe samostalno istra¾ivati unutra¹njost tela.

Profesor Haui ©ose stoji pored robota, dok njegov pomoænik Florijan Ener daljinski upravlja robotom koji se koristi u operacijama
“Zmijoboti”, koji nose minijaturne kamere, makaze i hirur¹ke alatke, do sada su ¾icama bili povezani sa kontrolnim ureðajem kojim upravlja èovek, ali nauènici tvrde da se bli¾i dan kada æe roboti sami vr¹ljati po ljudskom telu.

Dr Majkl Argencijano, ¹ef Odeljenja kardiohirurgije u Prezbiterijanskoj bolnici u Njujorku i Medicinskog centra Univerziteta Kolubija u Njujorku, uèestvovao je u nekoliko prvih klinièkih studija o robotièkoj kardiohirurgiji pre ne¹to vi¹e od deset godina.
- To je kao da imate minijaturne ruke u pacijentovom telu, kao da se hirurg smanjio i popravlja srèani zalistak - ka¾e on.

Haui ©ose veæ godinama istra¾uje i pravi robote (naroèito one u obliku zmije) na Univerzitetu Karnegi Melon u Pitsburgu. On je uveren da æe njegov novi “zmijobot” i slièni roboti doprineti da se smanje tro¹kovi leèenja.

Buduæi da su veoma mali (glava najnovijeg ©oseovog robota manja je od kovanice od deset centi), operacije su manje agresivne i pacijent se br¾e oporavlja. Umesto da se prilikom operacije otvara ceo grudni ko¹, pravi se mali rez, a robot æe sam otpuzati do mesta operacije.

Jedan od robota sa modelom srca na Univerzitetu Karnegi Melon u Pitsburgu

Dr A¹uto¹ Tevari iz Medicinskog centra Univerziteta Kornel uradio je hiljade operacija prostate uz pomoæ robotièkih instrumenata. Prema njegovim reèima, preciznost minirobota bitna je ne samo za uklanjanje zloæudnih tumora, veæ i za prepoznavanje nerava koje ne treba dirati.


UFF

 [facepalm] [ludak]   

mogla je samo da mu popusi i gotovo a ovako... pa u pravu je, posle toga vise nece da je siluje, tad ce da je bije dok ne umre

bem ti budale koje ovo savetuju

DaChaS

hahahaha koje lujke ne verujem :D :D video je vrhunski

Major

I kad on izvadi krastavac vi ga otkinite na pola ;D

Citat: UFF poslato 01 Jun, 2012, 19:20
pa u pravu je, posle toga vise nece da je siluje, tad ce da je bije dok ne umre

Ne verujem da bi bas bio u stanju da bilo sta uradi posle toga.. ili jedino ako ga pukne adrenalin pa je onda osasavi na brzaka dok se neonesvesti ;D

bucko

Jelena ¾ali sve devojke koje kod mu¹karaca gledaju samo izgled, a zapostaljvaju smisao za humor

MOSKVA/DUBAI, 1. jun 2012, (Njuz) – Srpkinje koje su udate za neke od najbogatijih ljudi na svetu tvrde kako njihovo bogatstvo nije uticalo na karakter njihovih mu¾eva, pri èemu najvi¹e izdvajaju duhovitost kao kljuèni faktor zbog kojeg je veæina njih i odluèila da uplovi u braène vode.

Biv¹a Modelsica i od prekjuèe majka devojèice, Sandra Meljnièenko ka¾e kako bogatstvo nije ni malo izmenilo njenog supruga, ruskog biznismena i milijardera Andreja Meljnièenka i da ona prema njemu gaji iste emocije kao i prvog dana.

- Andrej me je privukao svojom neverovatnom inteligencijom, a pre svega smislom za humor. Kada mi je isprièao prvi vic znala sam da æu s njim provesti ostatak ¾ivota. Ne proðe nijedan dan a da se ne nasmejem ne naku njegovu ¹alu – ka¾e Sandra Meljnièenko koja se u jednom trenutku u toku intervjua glasno nasmejala i rekla da se „ba¹ setila jedne Andrejeve fore od juèe“.

Nekada¹nja misica Jelena Jakovljeviæ, udata za Saida Bin Draiju, milijardera iz Ujedinjenih Arapskih Emirata, ka¾e kako ne razume neke ¾ene kojima je fizièki izgled mu¹karca bitniji od njegovog ¹arma i inteligencije.

- Mnoge devojke padaju na mu¹ki izgled, ne obaziruæi se pri tom da li on poseduje i neke druge kvalitete, poput smisla za humor. Iskreno mi je ¾ao tih devojaka – ka¾e Jelena Jakovljeviæ.

Ove tvrdnje poklapaju se sa nedavnim istra¾ivanjem sprovedenim na Institutu za pragmatiènu inteligenciju iz Sremske Kamenice, po kojem je dokazano da su siroma¹tvo i izostanak smisla za humor povezani, jer veæina ¾enskih ispitanica tvrdi da na siroma¹ne mu¹karce ne obraæa pa¾nju upravo zbog toga „¹to samo neduhoviti ljudi mogu da prièaju o svojim finansijskim problemima“.

Read more: http://www.njuz.net/srpkinje-udate-za-bogatase-saglasne-pale-smo-na-njihov-humor/#ixzz1weMR62gz

Hohštapler

#1017
...i velièina qrca nije bitna, bitna je njegova "¾elja" da ugodi ¾eni...
MR©!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF


UFF

Biv¹a devojka: Razgovor i pomirenje


Ala-ala-ala to ne valja-sve si meni- ti dalja i dalja…
-Ala, ala æu te sad otresti od zid… kako uvek neko zove dok pi¹am, k’o da iz bojlera ¹pijunira. I ¹to ne promenim ovo zvono?
Ala-ala-ala to ne ide-kad zbog tebe-pijanog me vide…
-Eto ti sad, ode sve po dasci i vodokotliæu. Dobro je Sejo, odmori malo, idi na pojilo, valjaj se po blatu, sti¾em. Halo! Koga to moje u¹i klempave èuju? Pa kakvi su se crni oblaci nadvili nad tobom kad mene zove¹? Da nisi bolesna, skotna, umire¹ nedobog, udaje¹ se daobog? Ispucali ti krajevi pa te hvata panika i ne zna¹ ¹ta da radi¹?
-Daj ne seri odmah, zovem jer hoæu da se vidimo i porazgovaramo o nama. Nedostaje¹ mi. Kako si inaèe?
-Sirotinjski.
-Takav si po celom telu, navikao si. Onda? Vidimo se?
-Sumnjiva si mi. Jel si poèela da trguje¹ organima? Èujem da su cene bubrega i d¾igerice opet podivljale na tr¾i¹tu.
-Ozbiljna sam. Kad ti odgovara i gde?
-Za pola sata na onoj klupi u parku gde si ti izgubila nevinost, a ja novèanik. Ni meni ni tebi imovina nije nikad vreæena. Seæa¹ se?
-Kako tako brzo mo¾e¹ da se spremi¹?
-Ne spremam se. Na sebi imam promotivnu majcu poljoprivredne apoteke: “Na¹ kuruz” sa flekom u obliku ulo¹ka sa krilcima od preljevke za palentu na pupku. Tako æe¹ me prepoznati.
-U¾asnuta sam.
-I ja sam. Otkad si me ostavila ni ne kupam se, li¾em se samo. K’o maèka. Omiri¹im, pa gde vonja tu mlacnem jezikom…
-Dobro jebote, ne mora¹ odmah da skrnavi¹ i da me muæi¹. Za pola sata budi tamo.


Nakon pola sata:
-Vidi, taèna si. Dok smo bili zajedno kasnila si k’o da te pravio ¹inobus, 45 minuta i to u polasku. Najmanje.
-Promenila sam se. Ovo je Jovana.
-Joooj, kako je slatka i debela, vidi ljupa balu iz nosa k’o leblebiju. Puj to! Pre 5 meseci smo se raspièkali, a ti veæ ima¹ dete od 25 kila. Uvek si bila fenomen.
-Nije moje kretenu. Drugarica mi ostavila da je prièuvam.
-A ovaj jazavièar, jel on tvoj?
-Nije jazavièar, nego maltezer. I da, moj je. Anastazija se zove.
-I ja sam imao jazavièara kad sam bio mali, kod dede na selu. Veljko se zvao, po hajduku onom. Vato je 4 pacova dnevno kad je u lo¹ijoj formi. I ti ima¹ problema sa pacovima pa nabavila kera, a? Pametno.
-Slu¹aj ovako monstrume… e stvarno, mogli smo da sednemo u neku ba¹tu kad veæ evidentno da nisi hteo da doðem kod tebe. ©ta da radim sad sa ovo dvoje?
-Jedno zave¾i za kantu, drugo pusti da se igra u travi.
-Ne mogu, laje kad je zave¾em.
-Pa onda zave¾i kera, a dete nek se igra u travi.
-Odvratan si. Jovana sreæo, ajde idi tra¾i ¹i¹arke.
-Nema ¹i¹arki.
-Molim?
-Lipa jebogati, ne rastu ¹i¹arke na lipi.
-Samo ti idi tra¾i du¹o, pa æemo na slaodoled. A ti zlotvore, ne opstrui¹i me. Ceo ¾ivot me opstrui…
-Pa ¹to si onda zvala da prièamo?
-Da se pomirimo. Kakav si takav si, ali mi najvi¹e odgovara¹, ne znam ni sama za¹to. Majka plaèe od neverice, otac se ne trezni od ¹ljivovice. Ponekad pomislim da uop¹t…
Ala-ala-ala to ne valja-sve si meni- ti dalja i dalja…

-Èek sekund…
-Ma ko je sad?
-Ðubre!
-Tebe samo ðubrad i zove…
-Jeste, ti si me zvala pre pola sata, a ovo je Stevo! Neæu se javiti sad, ‘oæe garant da pijemo, oprasila mu se krmaèa pa tradicionalno dr¾i babine. Nastavi.
-Tako da bih htela da poprièamo kao ljudi ako je to ikako moguæe, da vidimo da li mo¾emo da se pomirimo.
-Dobro, ne vredi ovako. Doði veèeras kod mene, biæu normalan obeæavam. Nazuæu fri¹ke èarape, skinuti ukrase sa jelke ipak je maj mesec, oprati kitu omek¹ivaèem da se ne uzbudim sluèajno. Papagaja æu, po¹to nemam kavez, zatvotiri u fri¾ider-torbu da ne leti po stanu. Napraviæu nam i veèeru neku.
-Eto vidi¹ kako mo¾e¹ da bud¹ divan kad hoæe¹. Idem sad, vidimo se veèeras. Æao.
-Ej, zaboravila si dete. Eno trpa govna od rotvajlera u d¾epove, misli da su ¹i¹arke.
-Joooj, hvala ti. Zaboravih tuðe dete od uzbuðenja.
-Oko devet, onda. Budobra.

Oko devet:
Zvrrr… Zvrrrrr… zvrr…
-Uði, nemoj se izuvati.
-Neka, u ¹tikli sam, zbog parketa.
-Ja kad ka¾em “nemoj se izuvati”, to nije molba nego komanda. Prosuo mi se neki lepak i glina po podu kad sam vajao, ako ti se oznoje tabani zalepiæe¹ se, pa æu te morati èupati dizalicom za stojadina.
-Stvarno ti fali ¾enska ruka ovde.
-Obe ruke, priznajem. U stanu sam u gumenim èizmama za pecanje, a kad izlazim napolje prezujem se u kuæne papuèe, a ponekad i bos odem do kafane. Èistiji trotoar.
-Evo sad æu ja malo to da posredim.
-Nemoj ni¹ta da posreðuje¹, ima vremena. Razmi¹ljao sam i mislim da treba da se vrati¹ ovde.
-Joooj, kako sam sreæna. Joooj, doði ljubim…
-Èekaj, pakuj jezièinu nazad usta. Krmenadle, veèera prvo…
-Jebo krmenadle, skidaj gaæe!
-Evo, evo…
Zvrrr… zvrr… zvrrrrrrr…

-Eto ti ga na… ko je sad? Sekta garant, ne oblaèi se. Kako uvek neko zvoni kad jebem, ko da iz cipelarnika ¹pijunira. Stevo, otkud ti?
-Zovem te na mobilni, ne javlja¹ se, a dobro zna¹ da je Slavki ovih dana bio termin za poroðaj. Ma¹ala, 11 prasadi! Ne zna se koje lep¹e. Nije lepo otebe, a nema smisla ni sa moje strane da te ne poèastim. ©to’s ugaæama?
-Zauzet sam sad Stevo, ovo je moja biv¹a devojka… zna¹ ona…
-Znam, znam. To je ona ¹to te ostavila jer je mislila da si me jebo. Rekoh ti da æe se vratiti. Vidi, i ona ugaæama. Ne stidite se gospoðice i moja baba tako, èim zavruæi skine se ugaæe i oda tako pokuæi. Naviko sam. Ðubre inaèe, drago mi je.
-Stevo…
-Idem, idem… razume Ðubre sve. Al sutra da si se nacrtao u SUR “Amnezija” èim oèi otvori¹. Kremelje da si poneo na kapcima kao dokaz. Ajde… zabavite se deco. Vidimo se.

Dvadesetosam sekundi kasnije:
-Izvini jebiga, Stevo je podosta neumeren èovek, al nije lo¹. Da skidam gaæe sad?
-Ma nemoj, ubio mi volju kao pu¹kom, o’ladio me totalno. Kad sam mogla èekati 5 meseci, mogu jo¹ par sati dok me ne proðe ¹ok. Daj one krmenadle, da se bar one ne o’lade!