Glavni meni

Suzuki GSX B-King

Započeo Dule 021, 17 Novembar, 2010, 16:18

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Dule 021

Vlasnik ovog motora sam vise od godinu dana i ono sto mogu da kazem je da svi ostali padaju u vodu pored ovog motora.
Razlog je polozaj sedenja gde me ruke ni u trenutku najveceg gasa ili kocenja nikad nisu zabolele.
Pritom i malo koji motor moze da mu parira po ubrzanju i obrtnom momentu.
Znam da kad dodjem na Misheluk u Novom Sadu da izaziva strahopostovanje jer 185 konja zaista nije malo na 250 kg.
Sve u svemu ko resi da ga kupi imace izuzetno atraktivan motor vrhunskih performansi koji upada u oci svojim izgledom.
Potrosnja mu je zaista mala s obzirom na ono sta pruza-prosek oko 7 litara.
Jedina mana ovog motora je njegova registracija koja je trenutno veoma velika i iznosi oko 450 eura a tome je svakako kriva nerealna vlast koja ga svrstava u luksuz koji po ceni motora to nije.
U svakom slucaju-preporuka.



Andreja

Prefantastican motor. Brutalno izgleda.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Gile_ExtremeBoy

Mislim da stvarno zasluzuje naziv King (Kralj). Sreca pa ce od nove godine poskupeti registracije jos 40e pa ce biti skoro 2 prosecne plate registracija.
....:::: MK Kraljevi Slobode - Svilajnac ::::...

Tihi_ZR

Nije ti tesko da ga vozis po gradu?
Procitao sam u Moto Magazinu jos davno kada su ga testirali da je vek zadnje gume oko 5000km.  :o
Sve u svemu, brutalan je skroz, nadam se da ce moj motor jednog dana da poraste u B-kinga.

Gile_ExtremeBoy

Titja stavi u potpisu, Kad porastem bicu B-King. Imas potencijala  [thumb_up]
....:::: MK Kraljevi Slobode - Svilajnac ::::...

niikolanixy

prelep motor definitivno najrobustniji i najlepsi u svojoj klasi

Kengur

Motor mi se svidja opasno, tj sve osim auspuha... Da padnu neka dva after market carbon auspuha, bio bi k'o lutkica...

Gavrolini

drugar je na svom skinuo taj fabricki nosac tablice sa lampom...mnogo lepse izgleda bez toga

Kengur

Da, vozio se u Sapcu b king... Ako se ne varam zakacio je Q7?

Gavrolini

da,da...malo mu je usao u gepek :)

Dule 021

Braæo hvala na lepim recima! Evo malo da vam pokazem kako se cuva motor preko zime! :D



niikolanixy


despic

ne podrzavam...nema mesta za floralni sex ;)
klasican divljak

UFF

Mirises bezniznska isparenja dok spavas :)
Idelano

mohikanac

Extra lep motor,osim auspuha koji kao da su pozjmljeni od kamiona(pola motora,auspusi)

UFF

Stavili su prevelike da bi svima bilo jasno koja je kubikaza u pitanju :D

abarth

Citat: UFF poslato 02 Decembar, 2010, 13:57
Stavili su prevelike da bi svima bilo jasno koja je kubikaza u pitanju :D

I da bi betmen imao ¹ta da vozi. :)

Dzambo

Meni se bas svidjaju naprotiv. Masivan izgled i treba da imaju, motor je malo smirena hayabusa, treba da  bude preteran!
Kada bi se skinuo nosac trablice ispod, bio bi potpun.  [thumb_up] [thumb_up]

Tihi_ZR

Nosac je bezveze skidati zbog stop svetla.  Mada sam video neko drugacije svetlo koje ide zajedno sa Akrapovicem ili sa Yoshimurom. Stavicu sliku kasnije kad nadjem.

Dule 021

Citat: UFF poslato 02 Decembar, 2010, 12:58
Mirises bezniznska isparenja dok spavas :)
Idelano
Al iz njega se nista ne oseti jer je einspritz cak i kad ga upalim da malo radi ne oseti se kao prethodna Honda CB500 koju nisam smeo da upalim jer posle smrdi dva dana.
Sto se tice auspuha gledao sam ja kad je lik stavio Yoshimure i to je izgledalo kljakavo a zvuk isti tako da su ovi fabricki jos uvek najbolje resenje osim nekih koji kostaju 1500 eura a te pare necu i ne zelim da dam.