Glavni meni

Stanpac matricni a4

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 10 Decembar, 2011, 17:40

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

despic

klasican divljak

ЯЭВОЛУТИОН

Evo samo da se zahvalim porodici PEI, sto me nisu bacili kerovima koa hranu.....a dali su mi i kuci da ponesem izmoljeno....dakle jos samo da kabl nadjem za vezu sa laptopom i papir da kupim ............i ribon.....a mozda sam trebao da kupim neki stampac i da sve dobijem uz njega :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

AndreyRR

Citat: revolution poslato 14 Decembar, 2011, 22:00
Evo samo da se zahvalim porodici PEI, sto me nisu bacili kerovima koa hranu.....a dali su mi i kuci da ponesem izmoljeno....dakle jos samo da kabl nadjem za vezu sa laptopom i papir da kupim ............i ribon.....a mozda sam trebao da kupim neki stampac i da sve dobijem uz njega :)
pametno zboris  ;D ;D [cheers]

ЯЭВОЛУТИОН

 [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]Danas nasao kablove prikacio na adapter pa na laptop......stenje stampac glavu ne mrda.....iskljucim ga iz struje, izduvam kompresorom, podmazem klizac glave masinskim uljem i ukljucim ponovo....povuce papir, i krene da krlja....tako treba da radi nego sam vec zaboravio.....imbecilna sprava sa ribonom starim 10 godina i dalje radi...stampa....nije laser ali radi ono sto treba....E to je bilo nekad...napravljeno da traje dozivotno....ostaje jois nabavka perforiranog papira. vidim da su cene sarena za 1 plus 1....od 1200 do 1800 kutija od 8,5 kila...sto bi trebalo da zdovolji moje potrebe u narednih dve tri godine.....ribon je smesnih 250 do 400 dinara.....volim ga zbog ekonomicnosti...
Jos jednom veliko hvala porodici Pei  [cheers] [cheers] [cheers]
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

misa-pei

Sad mi pade na pamet (i povredi me... :D :D).
Mo¾da imam na tavanu ne¹to perforiranog papira za njega, ako nije baèeno u selidbi, samo sam siguran da nije sa indigom. Treba li da ga tra¾im?
Država je najveći neprijatelj naroda

ЯЭВОЛУТИОН

Ma jok kupicu 1plus1.....taj je verovatno pozuteo kao tvoja brada :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11