Glavni meni

Stanpac matricni a4

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 10 Decembar, 2011, 17:40

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Havarisan

 onda ti je jeftinije da iznajmis garazu. :D :D

misa-pei

E, sad sam video...
Nemam pojma, na tavanu mi je, ujutru idem po njega. Gore nemam svetlo.

Nadam se da radi :D
Država je najveći neprijatelj naroda

Havarisan


misa-pei

Ja bih, ali neæe æelavi da doðe. Znam ga kakav je.
Država je najveći neprijatelj naroda

Havarisan


misa-pei

Nije do njega, nego, ne da mu ... :P :P
Država je najveći neprijatelj naroda

MILJAN

Citat: revolution poslato 10 Decembar, 2011, 17:40
Primam na poklon doticnog. Dakle kako bi ubuduce izbegao nerazumevanje dogovora od strane musterija, od sledece godine uvodim stampu radnih naloga....da se zna sta je dogovoreno....to znaci da su neki pojedinci poceli da me prave ludim.....ako neko ima neki primerak stampaca koji krci i zuji, primam na poklon ili u kompenzaciju....matricni mi treba kako bi stampao u dva primerka u jednom prolazu preko ncr papira. Preferiram Epson ali ne gadim se ni ostalih brandova  ;D
Mogu da ti ka¾em da si u  pravu za Epson a pogotovo ako misli¹ na LQ 300+----- Ribon traka i samo ¹tekæe.. Dugotrajan... Ja ga sa zadovoljastvom koristim..Matrièni su keva za tekst...
Cave ab homine unius libri

orlovi

 Brate,nemoj da se sekiras.I kod mene ima motora koje su vlasnici zaboravili,Izgleda da je to novo sindrom...Imam jedan motor ciji se vlasnik pojavi sa vremena na vreme i kaze da ce doci a to traje vec nekih pet godina.Normalno,motor je uradjen.Tako da dzabe ti sekiracija...

misa-pei

©tampaè je pronaðen :D.
Epson LX800
Valjda radi, ostavljen je ispravan. Fali mu kabl za napajanje (klasièan za komp) i kabl za serijski port (ona velika glond¾a). Ko ima kabl, ¹aljite Revoluciji.
Naravno, treba mu nova traka.
Država je najveći neprijatelj naroda

ЯЭВОЛУТИОН

uuuraaa....sad od proleca kad presavijem tabak...pa napisem da ako se vlasnik ne udostoji da dodje po motor u roku od godinu dana , motor ode romskoj populaciji u reciklazu po ceni poravke.....nemogu vise da se borim.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya

Znaèi svake godine ga oteram na jedan dan i vratim ponovo..

MIGE

iam ja edan kabl za napijanje viska  ;)

Bori¹a

Citat: revolution poslato 11 Decembar, 2011, 15:38
uuuraaa....sad od proleca kad presavijem tabak...pa napisem da ako se vlasnik ne udostoji da dodje po motor u roku od godinu dana , motor ode romskoj populaciji u reciklazu po ceni poravke.....nemogu vise da se borim.

Ako je u ispravnom stanju moze meni?

MIGE

Citat: Borisa Motorisa poslato 11 Decembar, 2011, 17:15
Citat: revolution poslato 11 Decembar, 2011, 15:38
uuuraaa....sad od proleca kad presavijem tabak...pa napisem da ako se vlasnik ne udostoji da dodje po motor u roku od godinu dana , motor ode romskoj populaciji u reciklazu po ceni poravke.....nemogu vise da se borim.

Ako je u ispravnom stanju moze meni?
moze.moze ako se namazes imalinom ili se malo kvarcujes pa da licis na pregoreli dvopek  [rofl]

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Borisa Motorisa poslato 11 Decembar, 2011, 17:15
Citat: revolution poslato 11 Decembar, 2011, 15:38
uuuraaa....sad od proleca kad presavijem tabak...pa napisem da ako se vlasnik ne udostoji da dodje po motor u roku od godinu dana , motor ode romskoj populaciji u reciklazu po ceni poravke.....nemogu vise da se borim.

Ako je u ispravnom stanju moze meni?
Borisa sine moze....ima suzuki GN250 4 godine stoji kod mene a duguje mi 250 evra plus parkiranje 4 puta po 200 evara....1050 evra mi dodje....ali ako hoces dodji i teraj za 250 evra....ispravan je , lose su karike i huje lezajevi radilice....delovi su oko 100 evra
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

A ima i vespa indija t3 150 dodje mi 50 evra i stoji pet godina to je 1050 evra, donesi 150 i teraj.
papire nema nijedna...zapravo imaju papire ali gazde koje se ne javljaju.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

i ima nekih skutera ali to ce u delove po 100 evra....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya

Izvadio moj kom¹ija nekom mentolu motor iz Tavrije,ovaj od¹lepa auto,kao videæe ¹ta æe da radi..Motor stajao,smetao u gara¾i preko 2 god,i ovaj ga da ciganima..Posle nekog vremena dodje vlasnik da tra¾i motor,i ka¾e :nema godinu dana kako sam ga ostavio,ti nisi smeo da ga da¹,ja æu da te tu¾im.. I tu¾iga,i popu¹i tuki,samo je jo¹ platio sudske tro¹kove..

despic

iam ja neki stampac...lexmark na kertridze...
to je negde na tavanu, radi, al trebaju novi kertridzi...ili sta vec, ne razumem se...nisam ga koristio 5 godina i jace...
ako treba nekom...
klasican divljak

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11