Glavni meni

Stanpac matricni a4

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 10 Decembar, 2011, 17:40

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Primam na poklon doticnog. Dakle kako bi ubuduce izbegao nerazumevanje dogovora od strane musterija, od sledece godine uvodim stampu radnih naloga....da se zna sta je dogovoreno....to znaci da su neki pojedinci poceli da me prave ludim.....ako neko ima neki primerak stampaca koji krci i zuji, primam na poklon ili u kompenzaciju....matricni mi treba kako bi stampao u dva primerka u jednom prolazu preko ncr papira. Preferiram Epson ali ne gadim se ni ostalih brandova  ;D
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

misa-pei

Ima¹ ga. Ne znam samo da li ima¹ izlaz na kompu za njega i da li ja imam kabl. Donosim ti ga ili doði.
Država je najveći neprijatelj naroda

ЯЭВОЛУТИОН

dolazim a napravio sam izlaz ....kartica
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

neskez

Ako ne nadjete cabal, imam ja dvatri zaostala iz starih dobrih vremena

pedriic

Imam i ja punu kesu nekih adaptera, valjda æe neki da se potrefi.

ЯЭВОЛУТИОН

ma imam pun kurac tih kablova, ali mi je definitivno stampac umreo.....a jedva sam karticu nasao da ide na serial ...


jel 37 pinova ili obicni serial .....da znam sta da uzmem...ili da otmem odma...ko zna za sta ce da treba :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

pedriic


ЯЭВОЛУТИОН

Misi....da znam koji adapter da uzmem....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

pedriic

dobro je, veæ sam video tebe kako oèekuje¹ od mene da slikam sve adaptere iz kese :D

ЯЭВОЛУТИОН

pa nisi mi nista zlo ucinio....to ti je kao kad meni traze neki sraf....ako nije u sortirci, a znam da ga imam, ja ga nemam.....zadnji put mi je trebalo nesto iz bureta...lopatom sam vracao srafove i sajbne nazad u bure,
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

pedriic

Ja da na zlo mislim ne bi ni stavljao dupe na vetrometinu :D

A vi vièite ako ne¹to treba.

MIGE

Citat: revolution poslato 10 Decembar, 2011, 17:40
Primam na poklon doticnog. Dakle kako bi ubuduce izbegao nerazumevanje dogovora od strane musterija, od sledece godine uvodim stampu radnih naloga....da se zna sta je dogovoreno....to znaci da su neki pojedinci poceli da me prave ludim.....ako neko ima neki primerak stampaca koji krci i zuji, primam na poklon ili u kompenzaciju....matricni mi treba kako bi stampao u dva primerka u jednom prolazu preko ncr papira. Preferiram Epson ali ne gadim se ni ostalih brandova  ;D
ko te pravim ludim,majke im ga spalim??? [ljutko]

ЯЭВОЛУТИОН

Ma znas da pisem sve u svesku.....pre cetri godine budala doterala vespu, dogovorili se sta i kako... a sad se pravi blesav...nema 4 godine nego 2, bio je dogovor da mi promenis i gume (koje nije ni doneo), zasto toliko kosta originalna piagio centralina (bobina i elektronika u jednom), trebao si polovnu.....od proleca drugi list. datum, spisak radova, telefon, uslovi do kad moze motor da stoji kod mene, bez obzira sta se radi, i kraj, diskusije nema.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

MIGE

Citat: revolution poslato 10 Decembar, 2011, 22:52
Ma znas da pisem sve u svesku.....pre cetri godine budala doterala vespu, dogovorili se sta i kako... a sad se pravi blesav...nema 4 godine nego 2, bio je dogovor da mi promenis i gume (koje nije ni doneo), zasto toliko kosta originalna piagio centralina (bobina i elektronika u jednom), trebao si polovnu.....od proleca drugi list. datum, spisak radova, telefon, uslovi do kad moze motor da stoji kod mene, bez obzira sta se radi, i kraj, diskusije nema.
cek,jel to onaj oldtimer sto ga videh kod tebe pre neki dan?  :o

ЯЭВОЛУТИОН

jok bre skuplja prasinu u donjoj garazi..prst prasine
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya

E kad mo¾e i kurta i murta da dotera i dr¾i 4 godine motor kod tebe,doteravam i ja na proleæe..Samo da stoji,da ne pipa¹ ni¹ta..

MIGE

Citat: zmiya poslato 10 Decembar, 2011, 23:15
E kad mo¾e i kurta i murta da dotera i dr¾i 4 godine motor kod tebe,doteravam i ja na proleæe..Samo da stoji,da ne pipa¹ ni¹ta..
jok,bolja fora je da izmislis neki egzotika kvar i motor ti dzabe prezimi.pokusao i ja al ga doktor resio,sad smisljam novi kvar,nemam mesta u garage od kupusa,ajvara i dzema  [rofl] [rofl] [rofl]

zmiya

Aj da otvorimo temu: izmisli fantomski kvar..
Moramo smisliti ne¹to ¹to ne mo¾e da re¹i..

MIGE

Citat: zmiya poslato 10 Decembar, 2011, 23:43
Aj da otvorimo temu: izmisli fantomski kvar..
Moramo smisliti ne¹to ¹to ne mo¾e da re¹i..
ma ne vredi,taj bre sve resava  [doh]

zmiya

Re¹ava,al kad mu napakujemo nekoliko vezanih,ima da ih re¹i tek na proleæe..