Glavni meni

Rebikeling

Započeo Havarisan, 09 Decembar, 2011, 12:11

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

jeste ali ovde je sve superbike ekipa, prave vremena ko Rossi.....ali ovde ljudi gladni motora, a zele da se kurce kako imaju pare, jel jelte bez para se ne moze jebati.....
Svojevremeno sam prodavo FJ1100 1984 i FZR1000 1992 poslednje generacije...dve godine star tada. Dodje momak i vrti se oko FZRa ko ludak. Dakle 10 godina i dve godine.......a razlika u parama jako velika , puta 2 skoro......izvadi momak kesh 2000 i kaze jel mogu da probam....probaj reko , ali do kraja ulice, posto nisi dao sve pare hocu da te vidim i ostavi devojku u rem (slatka crnka).
proba jedan proba drugi...gleda i kaze.....mnogo mi lepse ide FJ, nekako moze i pitomo i divlje, ali uzecu FZR.\gde da kazem ortacima da sam kupio motor star 10 godina....elem ja se posle toga lepo navozah sa FJom, i nakraju ga prodade PABLU (znate lika sigurno sa blow joba) i on se navoza i prodade ortaku koji ga je vozio i nakraju olupao.....dakle jos deset godina voznje sa minimalnim odrzavanjem.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

3006

Citat: Havarisan poslato 10 Decembar, 2011, 11:15
Citat: 3006 poslato 09 Decembar, 2011, 14:01
Jel' bilo ne¹to mlaðe od 20 godina sem onog skutera?
Kod njih to nije bitno kao kod nas. Tamo je svaba srecan sa XS 400 i prelazi kilometre isto kao i onaj sa K8 i da neverujes leze u krivine isto tako, a ima para da kupi koji hoce dok kod nas niko nema 'leba da jede, a svi voze najstariji dve hiljade i neko godiste.
To znam. O tome roman mo¾e da se napi¹e...

Mad Max

mi smo narod koji prati modu
Brzi od smrti, Jaci od bola

mz-best

kakva lepota
ja licno volim stariej modele od 79 do 85g ......al ovde bi ostavio djak par (kada bi mogao)
HVALA na slikama i linku!! lep gest prijateljusto si podelio info sa nama .........mozda tamo nekada se steknu uslovi neki pa ono cisto da se ima neki uvid info,,,,,,

Brrka

E ako ima nesto sto bi najvise voleo da imam u zivotu onda je to definitivno ovakva radnja :)

Hohštapler

Ako postoji raj, ja ga ovako zami¹ljam.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

rboban

Hocemo JOS SLIKA!!!!
Kad vec nemas VIDEO!!!! :)
Ride It Like You Stole It

rboban

#27
Pogledajte na sajtu cene.... i kilometraze!!!! ONI motori koji kod nas dolaze stari po 20 godina i sa malom kilometrazom kostaju DVA-TRI puta
vise nego kod nas... :) A kilometraze onih sa normalnom cenom su VELIKE..... Tako da me bas zanima gde nasi nadju one sto su babe
vozile na pijac i to samo kad je leto a uklopi im se horoskop!!!! 8)

http://www.motorradhandel.ch/occliste.cfm?form_KundenNr=713&CFID=20315807&CFTOKEN=f043e9303bd80938-A28360DC-B6BD-F16A-A8D18BB324B8D86C

Mozda je MATEMATIKA na¹ih ovakva, bio zatvorena  verzija pa podele kilometrazu sa dva ili tri, ovisi kolika je PUNA snaga jer se manje HABAO.... :'(
Ride It Like You Stole It

Andreja

Kod nas bi eksponati na travnjaku jako brzo bili obezglavljeni, obezventilovljeni i slièno :)

Al' kad sam video RC30  :o Mogu samo da pretpostavim koliko ko¹ta.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D