Glavni meni

poklanjam nosac tablice od B king-a

Započeo Havarisan, 09 Decembar, 2011, 00:41

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: zmiya poslato 10 Decembar, 2011, 17:43
I kakav je to motor na kome nema ni¹ta da se radi?I èemu to slu¾i?
Taraba,jesi ti gledao u onaj moj spisak gde su oni ¹to smeju da me rane govnima i da mi ka¾u da kenjam?
A ja,jel sam ja na spisku ili padobranac  :P :P
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya

Ti si prvi na spisku..
Seæa¹ se kad sam ti rek'o u jednoj temi : aj ¹to jede¹ govna,nego se i po glavi ma¾e¹''.. I niko da se pobuni,da te za¹titi,da mi da minus,znaèi da sam bio u pravu.. :P

Taraba

Nisam.
Daj spisak da vidim.
Mada, ne jebem mnogo spisak, ti si mi zemo, pa mu to doðe pod obavezno... umesto Dobar dan.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

zmiya


YoYa

  [rofl]  [rofl]  [rofl],,Taraba uspeo u zivotu,,,kosuljica,, dzemper,naocare,,osedeo

zmiya

Preselio se u novi stan..
Pobegao od termoelektrane i Velikih Crljena..

ЯЭВОЛУТИОН

Stani ....kad te sledeci put sretnem da li da te zovem "gde si picketino" ili "gde si kurcino" ne kontam koji si si ti sad organ u superlativu.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya

Gde si kurèino..Zna¹ da se ja tebi obraæam sa pièko æelava..

ЯЭВОЛУТИОН

a sto ti mene obicno, sa pridevom, a ja tebe u superlativu......bice tu neki deminutiv garant....gde si pickice :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya

Izvini,moja gre¹ka,gde si pièketino izdrkana..
E sad æe Uff opet da kenja kako ru¾imo forum,i ima opet da se frlja nekim plusevima i minusima..

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya


Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Havarisan

nego jel ovo treba nekom? javio se neko za gsr-a, ali nije ostavio adresu!

zmiya

Pa treba meni samo jo¹ ne znam koji da uzmem,svi mi se nude.. [rofl]

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Havarisan poslato 13 Decembar, 2011, 23:15
nego jel ovo treba nekom? javio se neko za gsr-a, ali nije ostavio adresu!
E zato ja nista necu da poklonim dok ne dodju kod mene u radionicu...ovako te jos zajebaju....stoka zmijolika
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya

Citat: revolution poslato 19 Decembar, 2011, 15:42
Citat: Havarisan poslato 13 Decembar, 2011, 23:15
nego jel ovo treba nekom? javio se neko za gsr-a, ali nije ostavio adresu!
stoka zmijolika
Uleti ti do krajnika..

nesa21

Ako se nije niko javio za nosac tablice treba meni.

nesa21

Nosac tablice je rezervisan, poslao sam ti adresu na PP, hvala i pozdrav.

Havarisan

ok. Ovo je prvi put da pisem sa telefona.