Glavni meni

poklanjam nosac tablice od B king-a

Započeo Havarisan, 09 Decembar, 2011, 00:41

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


UFF


AndreyRR


zmiya


Havarisan

moze svuda, ako si dovoljo kreativan.

zmiya

Moram prvo da razmislim dal æu uop¹te da turam tablicu..  [rofl]

jovanfasper


Havarisan

nemam pojma da li moze, ako ti mislis da moze evo ti ga.

UFF

havarija  [kralj]



ugledajte se na coveka i ulepsajte nam forum




(trebali bi da uvedemo pravilo da niko ko nema bar 50 smislenih poruka NEMOZE da "primi" nista na poklon-sta mislite o tome?)

Tihi_ZR

Citat: UFF poslato 09 Decembar, 2011, 22:02
havarija  [kralj]



ugledajte se na coveka i ulepsajte nam forum




(trebali bi da uvedemo pravilo da niko ko nema bar 50 smislenih poruka NEMOZE da "primi" nista na poklon-sta mislite o tome?)
ZA

zmiya

Ja nemam nosaè tablice ali nemam ni tablicu,korman,nosaèe kormana,neprobu¹en hladnjak,zadnju gumu .. [rofl]

Taraba

Citat: zmiya poslato 10 Decembar, 2011, 13:06
Ja nemam nosaè tablice ali nemam ni tablicu,korman,nosaèe kormana,neprobu¹en hladnjak,zadnju gumu .. [rofl]

Jesi ti to vozio po Vreocima kad si tako sredio motor?
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

ЯЭВОЛУТИОН

Jok bre dobio ga na poklon takvog pre 10 godina :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Taraba

Pa da... da kenja po forumu mo¾e, a da se sredi motor za to nema kad... e zemo, zemo, razoèarao si me kao èovek...
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

AndreyRR


zmiya

Citat: Taraba poslato 10 Decembar, 2011, 17:29
Pa da... da kenja po forumu mo¾e, a da se sredi motor za to nema kad... e zemo, zemo, razoèarao si me kao èovek...

I ¹ta da radim onda kad sredim motor?

AndreyRR

Ti ga ponovo unisti pa sve izpocetka  ;D ;D ;D

Taraba

Citat: zmiya poslato 10 Decembar, 2011, 17:36
Citat: Taraba poslato 10 Decembar, 2011, 17:29
Pa da... da kenja po forumu mo¾e, a da se sredi motor za to nema kad... e zemo, zemo, razoèarao si me kao èovek...

I ¹ta da radim onda kad sredim motor?

Pa da ga vozi¹... [facepalm]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

AndreyRR

A mozes i u vitrinu da ga stavis na neki milje  ;D ;D ;D

zmiya

I kakav je to motor na kome nema ni¹ta da se radi?I èemu to slu¾i?
Taraba,jesi ti gledao u onaj moj spisak gde su oni ¹to smeju da me rane govnima i da mi ka¾u da kenjam?