Glavni meni

Nekretnine

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 08 Decembar, 2011, 11:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Maki

Do ove godine imao dosta Tomosa u rinfuzu, pa resio da podvucem crtu. Nesto sam sklopio, nesto prodao na kilo, uglavnom ovo mi sad stoji za ukras u garazi:

"Wait until you see God, and then brake!"  Kevin Schwantz

ЯЭВОЛУТИОН

e necu...sta ce stanovi i kuce na moto forumu
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya

Ima ovde i veæih gluposti.. :P
A i znaju ljudi da si bio u poslu sa nekretninama,pa mo¾da si se ponovo aktivirao..

Bori¹a

Citat: revolution poslato 08 Decembar, 2011, 23:48
e necu...sta ce stanovi i kuce na moto forumu

Isto sto i TRAFIKE :P :P

Tihi_ZR

Citat: Maki poslato 08 Decembar, 2011, 23:27
Do ove godine imao dosta Tomosa u rinfuzu, pa resio da podvucem crtu. Nesto sam sklopio, nesto prodao na kilo, uglavnom ovo mi sad stoji za ukras u garazi:


Ne daj maskotu ni slucajno! :)

Imam ja neka 2 tomosa, T12 i jos neki, ne znam ni koji je, ima dve brzine... A vise se saplicem o caletov GS 500f i Vespu px200 posto se slabo voza a ne da ih.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Titja poslato 09 Decembar, 2011, 03:02
Citat: Maki poslato 08 Decembar, 2011, 23:27
Do ove godine imao dosta Tomosa u rinfuzu, pa resio da podvucem crtu. Nesto sam sklopio, nesto prodao na kilo, uglavnom ovo mi sad stoji za ukras u garazi:


Ne daj maskotu ni slucajno! :)

Imam ja neka 2 tomosa, T12 i jos neki, ne znam ni koji je, ima dve brzine... A vise se saplicem o caletov GS 500f i Vespu px200 posto se slabo voza a ne da ih.
U kakvom je stanju taj GS500f..drugaru radim jednu 500ku sa zivcanim felnama....agregat smo pri kraju..polira deklove i farba sitnice...ostaje generalno da se uzupci i da se ljuski ofarba kod saleta sa Umke i to je to...e da i registracija treba :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Havarisan

pa taj gs500f je kupljen pre par godina nov, tako da je u odlicnom stanju.

Tihi_ZR

U odlicnom je stanju 15000 km ali se jako retko vozi jer matori nema vremena. Vespu takodje ne stize pa samo stoje.

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11