Glavni meni

Nekretnine

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 08 Decembar, 2011, 11:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Svako ko malo duze vozi motore, obicno ima neki motor u garazi, koji verovatno nikada nece zavrsiti i popraviti....ja to zovem nekretnina....skuplja prasinu na jednom mestu i smeta.....e sad ima ljudi koji bi dali neke pare za takve nekretnine, pa da vidimo ima li neko nesto sto nece ili hoce da proda....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

nano

Ne vozim dugo, al imam sto ti kazes nekretninu. Lambretta 125D, rasturio ceka jadna restauraciju vec 2 god, stalno preskacem dal preko rama il preko masine, nasledjeno od dede...

Gašpar

Nemam nekretninu, ali vec par godina u nazad hocu da napravim ovo:




Joker me sad malo pokolebao SuperSingle-om, ali D6 ce biti pre ili kasnije. Jednostavno mi se svidja motorce

ЯЭВОЛУТИОН

Gaso to sto bi ti pravis je D6 replica....treba ti jedna 14 ica, malo bolja viljuska tipa Paioli  malko plastika i malo bolji amortizeri za nazad....ali kako god kosta to ako hoces da napravis kako treba vise nego super single..,
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

aleksr6

imam eliminatora 250 kawa,ocuvan ali ga ne vozim,mozda bi trebalo samo gume,ko zeli neka se javi,malo ulaganja u nekretninu,

Gašpar

Citat: revolution poslato 08 Decembar, 2011, 13:01
Gaso to sto bi ti pravis je D6 replica....treba ti jedna 14 ica, malo bolja viljuska tipa Paioli  malko plastika i malo bolji amortizeri za nazad....ali kako god kosta to ako hoces da napravis kako treba vise nego super single..,

Ovde je ram od cetvorke. Ne znam od cega je masina. Svidja mi se, ali sam svestan da bez soma ne moze da prodje. Ali da izgleda - izgleda :)

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Gaspar poslato 08 Decembar, 2011, 13:11
Citat: revolution poslato 08 Decembar, 2011, 13:01
Gaso to sto bi ti pravis je D6 replica....treba ti jedna 14 ica, malo bolja viljuska tipa Paioli  malko plastika i malo bolji amortizeri za nazad....ali kako god kosta to ako hoces da napravis kako treba vise nego super single..,

Ovde je ram od cetvorke. Ne znam od cega je masina. Svidja mi se, ali sam svestan da bez soma ne moze da prodje. Ali da izgleda - izgleda :)
Ne sanjaj o soma.....motorce ces jeftino da kupis....ali viljuska , prednji dobos, zadnji amortizeri, prepravka agregata, oklopi i rezervoar.....mislim da je 3000 realnije....ako hoces i da izgleda i da ide kako treba.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

AndreyRR

Imam ja nekretninu kako je ti zoves,pametni nekretnine ne prodaju
one su bogatstvo. ;D [cheers]

Bori¹a

#8


Samo sam bio okacio link a nisam napisao nista o njemu
2t, 49cc
Dao mi ga jedan advokat iz Cacka, spao mu karburator i on mislio crko i dao meni, moj cale popravio i teramo obojica. On jedini nije izdao nikad. Kymco mi zakovao na putu do stanice, Yamasaki da ne pricam
Al nemam za ovo papira nista ;D ;D


mkt

okacite i fotke ako je moguce od tih vasih nekretnina

Gašpar

Borisa, prodajes Benelija?

Havarisan

Citat: aleksr6 poslato 08 Decembar, 2011, 13:06
imam eliminatora 250 kawa,ocuvan ali ga ne vozim,mozda bi trebalo samo gume,ko zeli neka se javi,malo ulaganja u nekretninu,
posto ti je taj EL 250?

Bori¹a

Citat: Gaspar poslato 08 Decembar, 2011, 18:16
Borisa, prodajes Benelija?

Pa pazi, kad bi neko dao neku lepu sumu (ovo je motorcek star preko 30 godina), sto da ne ;D
Samo nema papire.

Gašpar

Onda vredi 10 evra  :D

Bori¹a

Za 10e ga ja teram :P

Havarisan

od nekretnina imam Intrudera 750.

goranvojska

ram gsxr 750 sa papirima i agregat gsx 750 vodenjak bez papira.

goranvojska

i dosta pratecih delova

ra$a

moja nekretnina, ove sezone ispod 50km.

zmiya

Bolje promeni naslov u motorne nekretnine,da ne tra¾e ljudi ovde stanove,lokale i placeve..