Glavni meni

Tema za ljubitelje Baba

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 08 Decembar, 2011, 10:50

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: stilgar poslato 24 Septembar, 2018, 13:54
evo moje mezimice, mladalackih neostvarenih zelja  :)
! No longer available
"Toliko su bili popularni u Britaniji da je svaki primerak na putu bio ukraden... Ne jednom veæ dva puta..." :o ;D

A jes' dobra baba...

misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda


ЯЭВОЛУТИОН

ti ne pale svetla automatski i imaju karburatore...tako da kurcu ne valjaju...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

evo ja nesto razmisljam...ima vec decenija kako sam kupio goldwinga, pa sest ili sedam kako sam kupio katanu, pa jedno cetri ili pet kako sam kupio kawu gpz1100b2...nesto sam se jesenas docepao suzukia gt550 i evo nema ni nedelju dana napade me potpuno dezintegrisan i nekompletan boldor900...usput se nakacila neka yamaha xs650 a kupio sam i mini morisa 1000....da li se tako postaje horder ili sam vec odmakao u toj fazi...zapravo sam prodao suzuki 750 gsx pa bi se moglo reci da oboljenje nije akutno....ali koji ce kurac coveku ta kolicina leseva....mozda je nekrofilija....ali ja zapravo ozivljavam te mrtve motore....dr frankestajn....
moram da nadjem mladju zenu...mora da je to uzrok .
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Задржите жену, мени може XS 650
Друштво за заштиту од животиња

stilgar

#806
meni suzuki gt 550, da se deda skrsi negde ko covek, uz miris castrola dvotaktola i zvizdanje cvaje :)

castor

It's the ride that matters, not the bike…

ЯЭВОЛУТИОН

ne prodajem minija....uzeo jos jednog za delove zbog sedista i napravio poduzi spisak za mini spares...kad namolim gregora da mi donese....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

mali update.....xs650 pred kraj...ostalo jos da se sredeslavine i usteluju karbovi....promenio sam zadnji tocak iz 16 u 18 i stavio srednji volan jer nisam mogao da zgutam fabricki ...imam jos neku ideju da stavim dosta jace kocnice (fzr1000) napred i tu sam pred kraj...ali ide u oglas jer sam nanjusio nesto sto me zanima a nesto nisam ljubitelj maololitraznih vozila na dva tocka.


jedino sto nisam uklavirio kako da okacim slike u ovom novom formatu foruma, a jedva sam se i ulogovao...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Да видимо XS како изгледа. А паре......
Друштво за заштиту од животиња

Gvozden

Daj te slike, mozda nesto nisi dobro uradio, pa da tracarimo :)
Kad vec ne mozemo da kupimo :D

El Jefe

Ја сам се добро удао, а не ко неки овде
Друштво за заштиту од животиња

Havarisan


bogdan

bas je lep , a lepi su i 4 soma  :D  , budi drug daj jos neku sliku

El Jefe

 https://www.youtube.com/watch?v=a9_Vmi_1lKQ
I Bought a Brand New 1975 British Motorcycle(Rare)
Друштво за заштиту од животиња