Glavni meni

Tema za ljubitelje Baba

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 08 Decembar, 2011, 10:50

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kostić

#760
200 stranica autentiènih slika. gomila razlièitih a itih modela. na¹o sam i æaletov dkwnz350 na jednoj slici.... jes da su smrdljive ¹vabuljage, al ima opakih slika


prava



filmska





nasmejani garagani na kavasakiju po indije i kojekuda nisu ni¹ta gori od usranih pobisve¹vabe¹tijejerdobar¹vabajemrtav¹vabaamotoredaseoduzmudaimamomi


Kostić



Kostić

sivi i crveni naked sa dva okrugla fara mi se sviða, a  da je u celom oklopu, bio bi keva trip. ako nostalgièari ovo ne kupe, neæe niko. a ovo bi i ja kupio novo da imam te pare. napokon normalan motor a nov :)

Lazic


Hohštapler

Manje je vi¹e. Sjajno. Prelepo.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mali_zmaj

jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: kosta66 poslato 24 Jul, 2017, 22:33
do jaja...

http://www.superstreetbike.com/2018-suzuki-gsx-r1100-back-to-future
jadno je to kad novinari nemaju pojma...ovo je replika ....ili trbute to,,suzuki gs1000 xr69 endurance racera ne gsxr 1100.....

http://i38.servimg.com/u/f38/18/39/80/98/suzuki10.jpg
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Biker-Boy

Meni se oduvek svidjala ova GS 1200ss retro masina



I feel the need..... the need for speed !!!



Kostić

mo¾da su turrili 1100 u ram od tog iz osamdesete. tad je krozbi fora bila jamaha i suzuki ako ne la¾e narod. i ova stos ti okaèio je neka varijanta. krosbi je imo pun oklop i oznaku xr69, pa ovaj jo¹a lièi na ovo ¹to oæe da izbace. kako god lepo je za sve pare a novo!

Kostić

a kad pretura¹ po mre¾i, gledaj japanske sajtove pa prevodi. kod njih ima ¹to u izlogu ovih jebaèa ¹to kaèu stare stvari nema :)

Kostić

vratiæe se babe kad tad. insekti kratko ¾ive, a babe su besmrtne

https://www.youtube.com/watch?v=Fkr-sMpGqNk

sale_75

Jako retka Honda, pojavi se kod nas 750 ali 900 nikako. Interesantan je podatak da ima duple brzine odnosno vodi se kao da ih ima 5+5 brzina


ЯЭВОЛУТИОН

samo za americko trziste i samo 900...agregat je od obicnog boldora ali posto je montirana zadnja viljuska od gl1000 goldvinga koja ima izlaz sa desne strane, okrenuta je naopacke pa pa mora da ima i medjusklop koji usput omogucuje duple brzine....vodi se kao cb900c
retka je samo zato sto je radjena za ameriku...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

stilgar


misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

misa-pei

I kad sam bio moron... Prodade Rista svu slomljenu, produvalu, razvaljenu Martinku, s puknutim ramom za neke sme¹ne pare. Da sam je uzeo, da mi stoji... Bijem se u glavu svaki put kad pomislim na Martinku. Valjda bih je do smrti sredio.
Država je najveći neprijatelj naroda

bigbad86

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 06 Novembar, 2017, 18:15
samo za americko trziste i samo 900...agregat je od obicnog boldora ali posto je montirana zadnja viljuska od gl1000 goldvinga koja ima izlaz sa desne strane, okrenuta je naopacke pa pa mora da ima i medjusklop koji usput omogucuje duple brzine....vodi se kao cb900c
retka je samo zato sto je radjena za ameriku...

Pojasni ovo duple brzine, sta to zapravo znaci? Ima ih 10?

EDIT: Aha, ima nesto kao sporohodne i brzohodne :D