Glavni meni

Tema za ljubitelje Baba

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 08 Decembar, 2011, 10:50

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

Citat: lord_oblivion poslato 20 Maj, 2017, 01:08
Najbolji bajs koji sam ikada vozio. Jo¹ kad mu stavi¹ traku od èa¹e kiselog mleka  ;D

sa ¹tipaljkom  pa na ¾ice da ima do jaja zvuk? ;D

Andreja

Akrapoviè - rani radovi :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Biker-Boy

I sto vise komada stipaljki stavis to je zesci zvuk, twin, inline triple/four, V4, V6, V8, V12..... samo biraj :D
I feel the need..... the need for speed !!!

Kostić

akrapoviè je bilo modernije 're¹enje' mazno æaletu neki feder lim, da se ne savije odma i bude ko fen, pa turio na ¹raf da se ne okreæe. - posle po sata osto bez ¾ica na toèku, al se èuo do pijace :( ;D æale nije teo da mi kupi drugi banda¹ sedam dana ...

Biker-Boy

A kako su mene cimali, kad sam poceo da vozim mali bajs, imao sam one pomocne tockice sa strane, i posle nekog vremena hteo cale da ih skine, kao, mozes ti vec bez njih i onako su stalno u vazduhu, al ja mali pametnjakovic nisam dao da ih skine, i onda ih cale "na kvarno" svaki dan ih po malo podizao, a ja naravno nisam skontao :D 
i onda sam vec vozio ko pravi, al sam imao fobiju da vozim bez tockica   ;D
I feel the need..... the need for speed !!!

ЯЭВОЛУТИОН

nekima bi i danas valjali tockici...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

megaidiot


navajo

Evo zasto volim babe...omiljeni album sa slicicama iz detinjstva:













Pokojni stric je skupljao slicice i 100% ga popunio...blago

Lazic

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 23 Maj, 2017, 09:50
nekima bi i danas valjali tockici...
Za¹to znam na koga misli¹... ;D

lord_oblivion

Citat: kosta66 poslato 22 Maj, 2017, 20:44
Citat: lord_oblivion poslato 20 Maj, 2017, 01:08
Najbolji bajs koji sam ikada vozio. Jo¹ kad mu stavi¹ traku od èa¹e kiselog mleka  ;D

sa ¹tipaljkom  pa na ¾ice da ima do jaja zvuk? ;D
Tako ne¹to  :)
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Havarisan


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Havarisan


ЯЭВОЛУТИОН

e onda dobro....okrpices to :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

stilgar



ovo je vise za dede sa babama :)

ЯЭВОЛУТИОН

e to je GS a ne ova govna sada....sper diferecijal, pogon na sva tri tocka....rucni i nozni menjac, rikverac.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

stilgar


Kostić


megaidiot


megaidiot