Glavni meni

Tema za ljubitelje Baba

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 08 Decembar, 2011, 10:50

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

navajo

 U Minhen znaci ne idem ni pod razno [rofl] [rofl] [rofl]

Kostić

ima neki matori debeli èupavi sedi ¹vaba sa sedom bradom, vikendom malo derucka dukatije i napaljene rosijevce sa tim iljadama po pistama, sa kr¹evima od sto godina. mo¾da je taj. ovde fali èep sa strane a naprava je iz neke triesosme il devete. jel tiger be¹e il te neke podvarijante, ima ih pun kurac. twinke be¹e 500 a single 250 ako se ne varam. alja verovatno zna bolje. jes ruina al da je ovo moje, o¾enio bi ga....

ЯЭВОЛУТИОН

500 twin predratni....to spolja izgleda da nesto fali....unutra ima viska kesha....kada sam video na grobniku trkackog vincenta 1000....neko ga nebi stapom tako.....a ja bi ga vodio u krevet...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

ti predratni ramovi sa krutom vezom su jedina definicija motocikla, osim nimbusa, on je ru¾an ko dupe, al ima jebaèki agregat, bar na izgled. ima¹ besu te¹i se

juga

Citat: kosta66 poslato 21 April, 2017, 10:17
Citat: juga poslato 21 April, 2017, 09:23
Kosta, ne seri! A i tvoje dupe nije neka opcija!

¹to, jel tvoje dupe obijano pa je lep¹e? :)

krsto, jel? i tata bi sine :)
Jeste pa ¹ta, al nije o mom dupetu reè ;D

Kostić

ma d¾aba radobulj, dal obrijan ili rundav. likovi koji poseduju takve naprave su verni dobrom pivu i èvrstoj sisi u ruci. ;D

obrijano, a? peder!

sale_75

Kakva su iskustva sa Kawom GPz 550, model kao sa slike, razmisljao sam o modelu GPZ 305 belt ali ovo mi je ipak bolja opcija kao drugi motorcikl.


ЯЭВОЛУТИОН

#687
problematicni karburatori....predhodni model lepsi....kocnice lose....proveri dali su bocne plastike original....otpadaju i moras ih obezbediti....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

sale_75

Mislis na model Z 500 da je lepsi?

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

sale_75

Volim Kawu vise od svih proizvodjaca ali nikada mi nesto nisu bili privlacni ti mali motori do 650 cm3 pogotovo kada sam imao Z900. Sada kada sam u fazi restauracije mog GPz-a zelja mi je da kupim isti model ali manje kubikaze zbog zene pa da se vozikamo zajedno ujedno bi ga ja vozikao svaki dan. Jedino se razmisljam da nadjem 305-icu umesto 550. Bas ovaj gore sam rezervisao i njega cu verovatno kupiti gore u CH, deluje mi kao nov!

Kostić

to onaj unitrak? ja bi 750 unitrak. ovaj 305 ima i onaj ko neki poluèoper z be¹e. ovaj  z1100 lutka model

sale_75

Ima u Bosni GPz turbo, mislim za 1500€. Probacu da izbunarim oglas

sale_75

https://www.olx.ba/artikal/22176289/prodajem-kawasaki-gpz-750/
Evo ga, inace mislim da GPz 750 turbo ima vec status kolekcionarskog primerka.
Meni se licno svidjaju modeli prve gpz serije mada lepi su mi i unitrak modeli.
Evo modeli:
GPz 305
GPz 550
GPz 1100

Da dodam inace da je model GPz 1100 koji ja posedujem prvi Kawasakijev motorcikl sa fuel injection-om.







krsta63

Kawasaki Z 1000 Fuel injection 1980.
(ovaj sto statira sa zarozanim patikama sam ja)
http://www.bikez.com/motorcycles/kawasaki_z_1000_fuel_injection_1980.php


sale_75

Jbg, nisam znao da postoji model Z. Ubedjen sam bio onako iz glave i casopisa. Izvinjavam se na pogresnoj informaciji!

krsta63

Nije ni cudo, malo ih je bilo. Nisam mogao da obasnim Grcima da imam taj motor (u Kawasakijevom servisu). U mnogo zemalja nisu bili uvozeni.
Bili su retki i skupi (bez razloga, nikakve performanse, samo ekstravaganci).
U staroj Jugi su bila samo tri, jedan u Sloveniji i dva u srbiji. Jedan je jos uvek kod mog druga u Boru.

sale_75

Znam za ST model sa kardanom da je isto redak ali za ovo nisam znao zaista

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: krsta63 poslato 23 April, 2017, 18:53
Nije ni cudo, malo ih je bilo. Nisam mogao da obasnim Grcima da imam taj motor (u Kawasakijevom servisu). U mnogo zemalja nisu bili uvozeni.
Bili su retki i skupi (bez razloga, nikakve performanse, samo ekstravaganci).
U staroj Jugi su bila samo tri, jedan u Sloveniji i dva u srbiji. Jedan je jos uvek kod mog druga u Boru.
Moj drugar je uzeo jednog kz1000h iz vojvodine negde...rasturio pre dve nedelje agregat da ga peskarimo....ceo original u prvoj boji ....skinuto ubrizgavanje..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

krsta63

To je moj bivsi. Ja sam ga prodao decku iz Kaca. Znam da je bio kasnije u okolini Novog Sada. Nudili su ga u nekoliko navrata za male novce. Bio je isti, u prvoj boji.
A prodao sam ga zbog rezervoara bio je rdjav kao ekser, morao sam na dva dana da ga ispiram. I jos, imao je zadnji disk sa prskotinom.