Glavni meni

Tema za ljubitelje Baba

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 08 Decembar, 2011, 10:50

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Gašpar


zemunboy


misa-pei

#22
Država je najveći neprijatelj naroda

ЯЭВОЛУТИОН

jes a xt ti je pa mnogo mladji :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

stilgar

1976 dok su po beogradu zujali puch-ovi (poni expres) automatici tomosi jawe i mz-ei ovako nesto smo vidjali u casopisima italijanskim uglavnom.

[attachment deleted by admin]

ЯЭВОЛУТИОН

Ovo prvo , ducati darmah, vozio je tih godina pokojni Slavko Bugarin, BUGI, Ovo drugo je vozila policija, ovo trece i dan danas vozi Ljuba Bajker sa julinog brda, laverdi je bilo dosta jer su se prodavale u Beogradu.....dakle sve se moglo videti....ali ste vi gledali cokoladu u prodavnici :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Simon69

Dobra tema a i lepa Honda,bravo.Ja i moju Tandzaru zovem babom,mozda se tesim da imam nesto vredno.
Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

stilgar

Citat: revolution poslato 21 Decembar, 2011, 10:07
Ovo prvo , ducati darmah, vozio je tih godina pokojni Slavko Bugarin, BUGI, Ovo drugo je vozila policija, ovo trece i dan danas vozi Ljuba Bajker sa julinog brda, laverdi je bilo dosta jer su se prodavale u Beogradu.....dakle sve se moglo videti....ali ste vi gledali cokoladu u prodavnici :)
:) imao sam 16 godina vozio tomos-15-icu koju mi je kupila mama na kredit, nisam bio finansiski nezavistan pa sam mogao samo u casopisima da mastam o njima. na to sam mislio.

Peki

Ajd i ja da se zapljunem u temu  [hello]

Honda CB750F 1981


Stara dama je nakon 30 godina oti¹la na zaslu¾eni facelifting na kliniku Dr. Bokiliæa





Veæina delova je stigla, ostatak zbog Bo¾iænih praznika oèekujem posle N.G.




Da ubijemo vreme bacili smo se malo na poliranje







Na proleæe æemo ako bogda da izgledamo ovako...











gojko

Sto volim kad na upakovanim delovima pise HONDA!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Pa za ove matore samo tako mozes da dodjes do delova.....skoro
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

easy

Citat: Peki poslato 21 Decembar, 2011, 12:13
Ajd i ja da se zapljunem u temu  [hello]

Honda CB750F 1981


lepaaa !!

stilgar

evo jednog lepotana sa ovogodisnje trke veterana u bg-u.

[attachment deleted by admin]

ЯЭВОЛУТИОН

Norton je Nese Zarica iz Marbare.....u Beogradu je vise od 20 godina..poznavao sam pokojnog vlasnika...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

misa-pei

Alja, èiji je bio? Gde je Loletov Norton?
Država je najveći neprijatelj naroda

stilgar

evo jos nekih lepotana sa trke oldtimera

[attachment deleted by admin]

Picasoo

Uuu sto je lep ovaj Tomos/Puch...
Dva klipa jedan cilindar...kako to lepo broji, sam' sto se pregreva  :(

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Picasoo poslato 26 Decembar, 2011, 19:14
Uuu sto je lep ovaj Tomos/Puch...
Dva klipa jedan cilindar...kako to lepo broji, sam' sto se pregreva  :(
ko kaze da se pregreva.....u pitanju je blizanac,twingle, jedna sveca a dva klipa...jedan sluzi kao usisni ventil a drugi kao izduvni....na leru nikada ne bi rekao da je dvotaktni...broji...da su malo vise truda ulozili u razvoj sistema sada bi se vozili takvi motori..

http://home.sprynet.com/~inniss/searsmtr.jpg
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kengur