Glavni meni

Obavezno kupujem nosaèe kormana

Započeo zmiya, 06 Decembar, 2011, 22:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zmiya

Svi smo ljubomorni na onu sivu kuæu i sivo-rdjavu gvo¾djanu ogradu,trulog BMWa kocku sa probijenim karterom i punu gara¾u kr¹a..

AndreyRR

Ja samo na kucu,ostalo mi se nista ne svidja  [plazi_se] ;D ;D

ЯЭВОЛУТИОН

Mislim da je ovo poslednje presudno :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya

Molim te,molim te,dozvoli mi da samo jedan dan brljam po onom kr¹u..

AndreyRR

Citat: zmiya poslato 20 Decembar, 2011, 19:06
Molim te,molim te,dozvoli mi da samo jedan dan brljam po onom kr¹u..
ako ti bude dozvolio da rovaris  vidi ako ima prednji branik i levu plastiku za boldora
pa stavi to u jaknu da ne vidi  ;D ;D ;D [cheers]

zmiya

Nisam znao da boldor ima plastike,mislio sam da je od gvo¾ða..

Havarisan

imam ja negde one rol barove za boldora

ЯЭВОЛУТИОН

Oces da ti nadje prednji branik i plastiku....imam negde po garazama...ako ti je crven nemoras ni da farbas...jedno 40 evra
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

marauder

pa reko je da mu nadje,a ne da mu kupi..!

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya


ЯЭВОЛУТИОН

tebi ne dam...poceo si da me nerviras....ali ozbiljno....provociras, podbadas.....usao si u trecu tarifu....nedelja i praznici....doduse nista sto par litara rakije ne mogu da poprave :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya

Hoæe¹ da ka¾e¹ da sam te do sad neozbiljno nervirao?

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya

Kupljeni danas od KTMa,rekao mi Uff da su ti najbolji,neuni¹tivi..Ka¾e pukne motor na pola a njima ni¹ta..

UFF