Glavni meni

Obici sve Moto Klubove na Balkanu

Započeo Pericamali, 04 Decembar, 2011, 22:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pericamali

Nameravam da obidjem sve moto klubove na Balkanu. Veliki zalogaj cak i za mene:) Zamolio bi clanove Moto Klubova da mi pomognu u vezi pravljenja putanje i redosleda. Unapred zahvalan ADV Slobodan Vukojevic

[attachment deleted by admin]

pit



              Pa ti samo iz Srbije nema godinu dana da izadjes.

Pericamali

Dnevno gajba piva joj. Sebi zadajem take zadatke :) Stacu takav sam. Ljudi pomagajte da se organizujem sto bolje 

Patrick Wilding

mi se doduse tek osnivamo ali dok stignes do nas bit cemo spremni,MK Kiseljak piva,prenociste,rostilj nisu problem.30km od centra sarajeva,Kontakt ti saljem na pp pa ako smo u planu javi.
kad sam mogao,nisam mogao sad kad mogu nemogu

MILJAN

Perice.... Uzmi spisak moto skupova za 2012 i kreni redom....
Cave ab homine unius libri

pit

Citat: MILJAN poslato 05 Decembar, 2011, 00:52
Perice.... Uzmi spisak moto skupova za 2012 i kreni redom....

    Da ali to su uglavnom klubovi iz MAS-a....a ima makar jos toliko van MAS-a....medju njima i dosta kvalitetnih.

MILJAN

Citat: pit poslato 05 Decembar, 2011, 02:26
Citat: MILJAN poslato 05 Decembar, 2011, 00:52
Perice.... Uzmi spisak moto skupova za 2012 i kreni redom....

    Da ali to su uglavnom klubovi iz MAS-a....a ima makar jos toliko van MAS-a....medju njima i dosta kvalitetnih.
ma jok.ima na forumima cak I spiskove zurki.a ima I spiskova van Masa.....
Cave ab homine unius libri

Pericamali

Voleo bi da imam vodica za odredjene reone koji dobro poznaje put i sve klubove u okolini. Za mene je vazno da se upoznam sa sto vise klubova i da kroz mene pokazu i prikazu svoj klub u slici i reci
Posao je tezak ali uz pomoc svih vas ja mogu to postici u sezoni 2012 ako ne makar u sezoni 2013:)

El Jefe

Svaka cast.Ima da ti bude teze nego put do Vladivostoka.Samo u Novom Sadu i okolini po gruboj proceni ima ih izmedju 10 i 150.Uopste se ne salim
Друштво за заштиту од животиња

Pericamali

To ti kazem:) Zato pomagajte imam jos pet meseci uvrglave da odradim skicu koju cu da postavim na forumu. Vladivostok je maciji kasalj jer su mnogi uradili a ovo je nemoguca misija
Citat: El Jefe poslato 05 Decembar, 2011, 15:17
Svaka cast.Ima da ti bude teze nego put do Vladivostoka.Samo u Novom Sadu i okolini po gruboj proceni ima ih izmedju 10 i 150.Uopste se ne salim

Pericamali

Moja je zelja da se upoznam sa istomisljenicima i da pomognem koliko mogu svim Moto klubovima da budu vidjeni kroz ovu misiju. Vidimo se na leto
Citat: Patrick Wilding poslato 04 Decembar, 2011, 23:43
mi se doduse tek osnivamo ali dok stignes do nas bit cemo spremni,MK Kiseljak piva,prenociste,rostilj nisu problem.30km od centra sarajeva,Kontakt ti saljem na pp pa ako smo u planu javi.

PECA BMW

uzmi kartu srbije i polako belezi na karti klubove i gradove ... zatim po karti isplaniraj rutu putovanja a onda pozovi svakog predstavnika kluba i najavi se kako bi te sacekali i primili na konak !

takva karta vec postoji ali za klubove MAS-a ... mozes iskoristiti nju + da dodas jos .... samo u MAS-u ima oko 56 klubova ....

imas cirka 100 klubova koje vredi obici u srbiji ... ako ti zaskripi za ostale zemlje ti javi ;)
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Pericamali

Hvala. Naravno da mi treba pomoc i za ostale EXJ Republike a i drzave Balkana
Citat: PECA BMW poslato 05 Decembar, 2011, 20:22
uzmi kartu srbije i polako belezi na karti klubove i gradove ... zatim po karti isplaniraj rutu putovanja a onda pozovi svakog predstavnika kluba i najavi se kako bi te sacekali i primili na konak !

takva karta vec postoji ali za klubove MAS-a ... mozes iskoristiti nju + da dodas jos .... samo u MAS-u ima oko 56 klubova ....

imas cirka 100 klubova koje vredi obici u srbiji ... ako ti zaskripi za ostale zemlje ti javi ;)