Glavni meni

Ako admini misle da nije tu mesto nek premeste...pomozimo u borbi protiv raka

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 03 Decembar, 2011, 15:16

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Che


We’re sorry, but your Gmail account is temporarily unavailable. We apologize for the inconvenience and suggest trying again in a few minutes.

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

vlada_dee

A tako mlada i jedra...a rak se zakachio za nju! Mislim da je od prekomernog pushenja...?

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

MIGE


AndreyRR


MIGE

kako li je znao gde treba da se zakaci...ccccc...majke mu ga..... [neampojma] :D :D

Bori¹a


Popsy

Never underestimate the power of the dark side ... === ***

misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

AndreyRR


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

AndreyRR


ЯЭВОЛУТИОН

Ja sam mislio da zubima napadnem rak, a posle toga da gurnem nesto unutra da vidim da nema jos neki.....dajte neki bolji plan ako znate
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

AndreyRR

Ja bih prvo to opravo pod pritiskom pa onda video sta se zbiva unutra

Borko_motorko

A treba je i okupati jadnicu, vidite da je sva umazana. Mukica.
Sa budalama se ne vredi raspravljati. Prvo te spuste na svoj nivo a onda te dokusure iskustvom!

Bori¹a

Citat: Borko_motorko poslato 03 Decembar, 2011, 21:32
A treba je i okupati jadnicu, vidite da je sva umazana. Mukica.

Pa to ce sundjer bob. Keba Kraba jebava odozdo, Bobisa ce da masira dude i da ih ocisti :D Za to i sluzi sundjer

Lazic

Citat: revolution poslato 03 Decembar, 2011, 21:10
Ja sam mislio da zubima napadnem rak, a posle toga da gurnem nesto unutra da vidim da nema jos neki.....dajte neki bolji plan ako znate

mnogo si ti vickast... :D Cek da te Aljinica dohvati, bice tebi borba protiv raka... [rofl]