Glavni meni

enduro u eurima i ostalim brojevima

Započeo farbach, 02 Decembar, 2011, 23:45

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MIGE


perlx

Svaka cast. Pratim.
Zasto Prox a ne Wossner ?

farbach

Motomax iz Mitrovice je uvoznik za Prox. Imam popust na prijateljstvo i na kolicinu. Dodatnih 10% dobijam ako obecam da ga necu obilaziti na stazi.
Inace RM je hibrid. Tegovi radilice su njegovi, a klipnjaca i klip su od KTM 150. Sutra cu slikati tu preradu.

perlx


Gile

Ko je radio ove nalepnice za Wevericu , i kako su se pokazale ?

johann


nano


farbach

RM se ponovio za lezajeve trokuta. Originali su oko 100 e, Prox-ovi oko 70. Suzuki ih radi nestandardne, 30x52x16. Za 150 dindzi po komadu sam nasao 28x52x16. http://www.lezaji.rs/
Najbolji strugar na svetu Matija je obradio unutrasnju cauru na 30 i volan ponovo radi bez preskoka. Usput sam ispravio oba trokuta. Moramo ponovo da se navikavamo na prav motor.
Nalepnice su izdrzale godinu. Problem se pojavio odmah po lepljenju. Plasticni rezervoari su porozni, i gas koji prodje, se gomila izmedju nalepnice i plastike i pravi sa lepkom neku zvaka smesu. Odstampao sam nove, laminirao podnom providnom folijom i odneo na laser da se perforira. Za sada je dobro, sto se tice mehurica, a pozutece sigurno za par meseci.

[attachment deleted by admin]

Lazic

Oporavio si se od poliranja ¹tendera...:D :-*

Andreja

Jeste pro¹lo tri godine ali tema je sjajna, nema smisla da bude zaboravljena :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

farbach

Pogledao sam svesku sa ciframa, koliko je sve to ko¹talo. Bojim se da saberem, mo¾da govorim u snu pa me ¾ena ubije. Bolje da ne znam.

Andreja

Reci ovde, valjda ¾ena ne prati forum.
Napi¹i pa da i poslednja pomisao da kupim neki hard enduro ili mx nestane :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

farbach

#32
Kasnije æu da saberem. Redovno godi¹nje odr¾avanje je bilo  vi¹e od 1000 e po motoru. Bez goriva. Ulja, gume i ¹ta crkne, a crkne sva¹ta. Problem sa svim na¹im (porodiènim) motorima je da ih pre mene niko nije odr¾avao. Kada dodam gorivo i opremu za Luku, Andreja i mene, ispadne da sam bio skup farbar. Drugi problem mi je bilo vreme. Servisiranje, odr¾avanje, pranje i podmazivanje tri motora je, da smanjim maksimalno, u proseku sat dnevno.
Kada sam pre¹ao na biciklove, mislio sam da je gotovo sa bacanjem para...mator, a naivan. Tek je to deraèina.

Andreja

Ma pun gas dok se mo¾e, ne ¾ali novaca i vremena, sve dok je klincima i tebi lepo.

Dr¾im se ja XT-a :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

srbac

Klinci su porasli !!!   Mali klinac male pare, veliki klinac....

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: srbac poslato 26 Decembar, 2015, 00:09
Klinci su porasli !!!   Mali klinac male pare, veliki klinac....
treba da pocne da zaradjuje....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Bori¹a

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 27 Decembar, 2015, 13:54
Citat: srbac poslato 26 Decembar, 2015, 00:09
Klinci su porasli !!!   Mali klinac male pare, veliki klinac....
treba da pocne da zaradjuje....

odavno na forumu nisam procitao vecu mudrost od ove...

Hattrick


srbac

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 27 Decembar, 2015, 13:54
Citat: srbac poslato 26 Decembar, 2015, 00:09
Klinci su porasli !!!   Mali klinac male pare, veliki klinac....
treba da pocne da zaradjuje....

A fakultet?

aæimo

Najbolje da izdrzava sinove dok ne odu u penziju. Posle ce oni lako.