Glavni meni

Sugestije,ideje za emisiju Moto(r)teka

Započeo Vule, 02 Decembar, 2011, 09:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Vule

Ajmo sad... Re¹ili smo da promenimo ime emisije, dajte predloge ¹ta bi moglo da stoji za naslov svakog drugog èetvrtka u 21:16

Kratki uputi: ime emisije mora biti kratkog i jasnog sadrzaja (nema recimo "svet motociklizma") i mora da bude naslov koji postoji u na¹em jeziku, da nije preuzet sa engleskog (moto pashion, moto world,...) znaèi... Kratko, jasno, i po SRPSKI :D

PS. Svi ste extra osobe,i drugari ste, s tim vas molimo da sad ovo ozbiljno shvatite,nemojte iæi u OFF, jer stvarno radimo na tome da ovo za¾ivi, i da dignemo celu emisiju na vi¹i nivo. POZDRAV I HVALA VAM!
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

Major

Meni je sad vec ime MOTORTEKA uslo u uvce i mozda ne treba da se menja.
Ako smislim nesto pametno javicu.

Gledao sam sad ovu 11 emisiju, ok je odradjeno ali mora da se obrati paznja prilikom montaze.
npr u 5:04 minutu cuje se "vezi pojas" znam da su to sitnice ali opet znaci i na taj nacin ce se emisija dovesti do najkvalitetnijeg nivoa.

Sve u svemu dosta je uznapredovala emisija i verujem da ce sve bolje i bolje biti!

prpa_zr

Citat: MajorSoul poslato 15 Mart, 2012, 13:50
Meni je sad vec ime MOTORTEKA uslo u uvce i mozda ne treba da se menja.
Ako smislim nesto pametno javicu.

Gledao sam sad ovu 11 emisiju, ok je odradjeno ali mora da se obrati paznja prilikom montaze.
npr u 5:04 minutu cuje se "vezi pojas" znam da su to sitnice ali opet znaci i na taj nacin ce se emisija dovesti do najkvalitetnijeg nivoa.

Sve u svemu dosta je uznapredovala emisija i verujem da ce sve bolje i bolje biti!


Sla¾em se sa majorom.. sada ne bih menjao naziv emisije veæ smo je kao takvu prihvatili - kao publika tj gledaoci (nadam se samo da nije prinudna promena ako negde neko ima za¹tiæena autorska prava na taj naziv)

mkt

meni deluje kao da se sve snima iz prve i to je to
ne bi bil lose da se ponekad ponovi neka  scena ili da se uradi vise snimaka pa da se odabere najbolji
obratiti paznju na pozadinu i sl

despic

klasican divljak


lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Vule

Major- Vezi pojas i ja ne mogu da svarim...
mkt vecinu strvari se i snima na zalost iz prve ruke...ali taj problem je do snimatelja i monta¾e...Jer na zalost ba¹ ti ljudi koji su nam najpotrebniji te¹ko je motivisati da se malo potrude (nisu neki ljubitelji motora :( ) pa ih manje vi¹e boli ona stvar da se malo iscimaju...No dobro, valjda èe biti bolje u nekoj skorijoj buduænosti... ;)
lord_oblivion... HEHEHEH ovo kad bi pokazali kamermanu da hocemo da snimimo u TOP BI NAS STAVIO ;D
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

Major

Evo da napisem ovde posto smo ubili pogresnu temu.

- Nemojte ubacivati likove koji ne znaju da pricaju (reci tipa "zmija", "sta reci" nisu uopste prikladne za emisiju - naravno ako zelite da budete na profi nivou),
- Smarajte likove sto snimaju, da snime iz vise pokusaja jer ako se snima samo iz prve to stvarno tesko moze da ispadne dobro,
- Ako forsirate bezbednost, onda nemojte da dajete toliku minutazu klipu gde covek krsi sve moguce, videli smo iz prve, nema potrebe da se ponavlja,

Eto toliko od mene, nadam se da necete ovo shvatiti kao neku uvredu, sve napisano je u cilju boljeg kvaliteta!

[cheers]

Vule

Citat: MajorSoul poslato 28 Mart, 2012, 15:27
Evo da napisem ovde posto smo ubili pogresnu temu.

- Nemojte ubacivati likove koji ne znaju da pricaju (reci tipa "zmija", "sta reci" nisu uopste prikladne za emisiju - naravno ako zelite da budete na profi nivou),
- Smarajte likove sto snimaju, da snime iz vise pokusaja jer ako se snima samo iz prve to stvarno tesko moze da ispadne dobro,
- Ako forsirate bezbednost, onda nemojte da dajete toliku minutazu klipu gde covek krsi sve moguce, videli smo iz prve, nema potrebe da se ponavlja,

Eto toliko od mene, nadam se da necete ovo shvatiti kao neku uvredu, sve napisano je u cilju boljeg kvaliteta!

[cheers]

Bolje ne bi niko napisao   [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]  ;) ;) ;)
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

Major


Pop

Evo da i ovde napisem sta sam napisao u drugoj temi....

Mogli bi u emisiju da ubacite neki How-To deo, nesto na fazon ovog servisa - menjanje ulja i tako toga... Od osnovnih stvari pa na dalje (podmazivanje/zatezanje lanca, kako se rucke menjaju, ulje, kociona tecnost, plocice bla bla ima tu svega i svacega), neka detaljnija uputstva malo da ljudi koji hoce sami da se bakcu svojim mezimcecm nauce ponesto ;) i to za raznorazne modele...



I mozda intervjuisati nekog ko je pravio neku zanimljivu izmenu/doradu/budzenje koja bi gledaocima bila zanimljiva, ako nema snimak procesa bar slike staviti i da malo objasni kako je i sta radio.... U fazonu Pimp my bike ;)


"Грме танки џефердари..."


Vule

Citat: Pop poslato 28 Mart, 2012, 15:56
Evo da i ovde napisem sta sam napisao u drugoj temi....

Mogli bi u emisiju da ubacite neki How-To deo, nesto na fazon ovog servisa - menjanje ulja i tako toga... Od osnovnih stvari pa na dalje (podmazivanje/zatezanje lanca, kako se rucke menjaju, ulje, kociona tecnost, plocice bla bla ima tu svega i svacega), neka detaljnija uputstva malo da ljudi koji hoce sami da se bakcu svojim mezimcecm nauce ponesto ;) i to za raznorazne modele...


I mozda intervjuisati nekog ko je pravio neku zanimljivu izmenu/doradu/budzenje koja bi gledaocima bila zanimljiva, ako nema snimak procesa bar slike staviti i da malo objasni kako je i sta radio.... U fazonu Pimp my bike ;)



Vidi¹,vidi¹.... skroz dobar predlog... za pimp my bike æe biti neki cutom motori kasnije a smislicemo i nesto za nas ljubitelje pravih motora ;D
Pope DOBAR PREDLOG u fullu!
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

Pop

Citat: Vule poslato 28 Mart, 2012, 16:00
Citat: Pop poslato 28 Mart, 2012, 15:56
Evo da i ovde napisem sta sam napisao u drugoj temi....

Mogli bi u emisiju da ubacite neki How-To deo, nesto na fazon ovog servisa - menjanje ulja i tako toga... Od osnovnih stvari pa na dalje (podmazivanje/zatezanje lanca, kako se rucke menjaju, ulje, kociona tecnost, plocice bla bla ima tu svega i svacega), neka detaljnija uputstva malo da ljudi koji hoce sami da se bakcu svojim mezimcecm nauce ponesto ;) i to za raznorazne modele...


I mozda intervjuisati nekog ko je pravio neku zanimljivu izmenu/doradu/budzenje koja bi gledaocima bila zanimljiva, ako nema snimak procesa bar slike staviti i da malo objasni kako je i sta radio.... U fazonu Pimp my bike ;)



Vidi¹,vidi¹.... skroz dobar predlog... za pimp my bike æe biti neki cutom motori kasnije a smislicemo i nesto za nas ljubitelje pravih motora ;D
Pope DOBAR PREDLOG u fullu!

[thumb_up]

naravno navijam za pimpovanje R motora ;)

"Грме танки џефердари..."


despic

klasican divljak

Lazic

Da al' mora i vlasnik da bude punoletan... :D

K_A_W_A

Ne znam dali je neko pomenuo, ali ne bi bilo lose da idete malo po moto zurkama, kojih vec ima. I da nam ovde prenosite atmosferu. Svaki pocetak je tezak, ali nadam se da ce se sitne greske ispravljati u hodu. Sve najbolje  [cheers]

ЯЭВОЛУТИОН

Nije mi bas jasna koncepcija emisije...ako je ima.
Ako nabacate sve na gomilu....nece da bude kako treba....
Ili se bavite motorciklizmom kao pojavom, ili izigravate Disko-veri pa imate "pimp my skela" ili ste Sport Motorciklizam i Seoski Turizam...
Uopste ne znam na koju stranu naginjete.
Ako je cilj da povecate bezbednost motorciklista i poboljsate uslove za motorciklizam u Srbiji, onda prilozi tipa pola sata na zadnjem tocku, su kontraproduktivni....i nazivanje toga nasilnickom voznjom duvate u jedra ovima iz policije. Kako se ne dovatiste slucajeva oduzimanja prvenstva motorciklistima, zasto se ne postovi pitanje provlacenja motorom izmedju kolona i ostavljanje mesta ispred zaustavne linije da motorcikli mogu da se smeste ...kako se ne dotakoste takse na luksuz koja je smanjena samo motorciklima sa njvecim ubikazama kojih ima najmanje a povecana motorciklima kojih ima najvise.....kako ne nadjete partnera iz redova zakonopisaca da ga pitate zasto su ukinuli klasu "Mopeda" ..bicikala sa pomocnim motorom....zasto nije uvedena kategorija motorcikala i skutera koja se moze voziti na B dozvolu (125 ccm 15 ks) kao sto je u evropi....zasto se svaki udes motorciklite obavezno pripisuje neprilagodjenoj brzinu uslovima na putu ....kad jako dobro da brzina ne moze da se prilagodi ovakvim putevima....osim ako nultu brzinu zovete brzinom....
Bez iakave uvrede reportaza sa Ade izgleda lose....Gaspar je totalno nepripremljen ...predpostavljam da mu niste dali pitanja dan ranije .....momak sa Limited R/om...to mi je cak bez komentara.....
Ako mislite da popularisete motorciklizam.....ovo nije put.
Sad ce neko da kaze :"aj ti ako umes bolje"...ali nije u tome poenta....ja nemam zelje da "izadjem na telvizor" i namam snage da organizujem celu zajebanciju, ali ako pozovu nekog iz MUPa i nekog iz Ministarstva saobracaja....mogu da ucestvujem ili da sugerisem nekome koja pitanja da postavi....Da vidimo odgovore koje nadlezni mogu da daju.....dati im pitanja dan ranije...ne zelimo da ih zbunimo vec da ih nateramo da daju odgovore...
pozz....
p.s.
Oni koji me znaju  dugo, znaju da nikad nemam zadnje namere i nikoga ne omalovazavam...pogotovu neciji rad, ali ne umem da ocutim i da ne kazem moje misljenje.....pogotovu kad se tice motorciklizma u Srbiji...znaju ovi iz klubova i udruzenja, da sam nadrkani starkelja iz muppeta.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

AndreyRR


Landser

Oduzimanje prednosti je bilo...i jos dosta toga ,mozda malo vise u tom pravcu ,dosta se ponavljaju neke stvari to zna malo da smori [blahblah] kolko god da su bitne ,sad ce skupovi pa ce biti materijala dosta zanimljivog.