Glavni meni

Tastatura za notebook, GDE???

Započeo vlada_dee, 01 Decembar, 2011, 14:09

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

vlada_dee

Definitivno nemam srece sa tastaturama za notebook jer obavezno moram da zaserem i prosipam neshto...ili svashta  i sad mi ne radi QWE i ctrl [prebicute] interesuje me gde mogu naci tastaturu za HP Pavilion DV7  a da ne koshta 50+ evropskih? Na stranskim sajtovima ih ima za 15ak americkih, ukljucujuci i eBuy, ali nikad nisam narucivao... a kod nas sam nasha samo jednu prodavnicu gde bi me sa zadovoljstvom odrali  [veryangry]

bora63

Gde tacno i za kolko tesko da ti moze neko reci sem onog ko prodaje ali pogledaj na Limundu.Vidjao sam dosta puta da se prodaju notebookovi za delove i sami delovi.... paaaaa,mozda i naletis na to sto ti treba zaprihvatljivu cenu  [hello]

AndreyRR



Gašpar


AndreyRR

Nek stavi najlon kesu,kao babe i dede sto stavljaju na daljinske  ;D ;D

redoran

posalji mi serial i product number sa notebook-a i reci cu ti koja je cena preko HP servisnog kanala

vlada_dee

Pipkao i ja ovu gumenu...shit zesci! Cesljao sam i limundo, nisu to te kao sto meni treba, ovakva je moja:
http://www.svezalaptop.rs/proizvodi/tastature/1121-hp-compaq-dv7-4000

ma kakva kesa, zalicu je silikonom!

vlada_dee


SSZGO

svaka tastatura sa usb portom ce da radi
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

vlada_dee

Pa sta mislish, kako kucam?

Ponekad bih i poneo laptop sa sobom....

SSZGO

ne kapiram sta ti hoces?

imas vec tastaturu eksternu USB?

ako nosis laptop sa sobom koristi ugradjenu tastaturu ???

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

UFF


SSZGO

onda otvori laptop i sredi tastaturu...

ako si prosuo koka kolu ili slicno sranje napravi se talog na foliji tastature pa tu oce da odbija poslusnost...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

vlada_dee

cistio, prao, otvarao, nista...

AndreyRR

Koka kola je zajebana,tu nista ne pomaze
probao sam da ocistim koje kakvim sredstvima
jedino resenje je bilo kao i tvoje nova tastatura
tebe samo jebe sto je na topu  [cheers]

isterivac

Moj drugar Bogdan 0642534666 ima delova za laptop sta god ti treba, samo reci da ti je Goran dao broj. Pozz
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

vlada_dee


mrle

@redoran
meni je pro¹le nedelje takoðe oti¹la tastatura na Dell inspiron1521. MOdel No: PP22L, ref number 06213,  express service code 26197007581
Da li ima takve i za koliko para?

@vlada dee
i ja sam moju prao, èistio i usrao je skroz, nije radilo nekoliko tastera, sada radi samo nekoliko.

vlada_dee

Poshto je tastatura iskljucivo pasivna komponenta, poslednja nada, uteha i spas je da je potopish u kadicu tople vode preko noci, ujutro izvadish i sushish na radijatoru ili drugom izvoru toplote naredna 24h. Ako ni tad ne proradi, poskidash tastere i odlepish foliju i onda ochistish alkoholom. Ako ni posle toga ne proradi, otvorish temu na motomanijaci.com