Glavni meni

ispravljanje diskova?

Započeo djolefer, 26 Novembar, 2011, 23:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

djolefer

ne znam dal ima tema,ali me interesuje dal i kako mogu dg ispravim kocioni disk... Prednji.
:D

Gašpar

Ne znam dal mozes da ga ispravis, ali se slobodno obrati Lazicu da ti objasni kako se krive diskovi ;D

AndreyRR

Zavisi koliko je kriv,ima kod mene u kraju matodi
iskljucivo radi sve vezano za motor sto se tice
pokrivljenih stvari  ;D ;D

rboban

Meni je jednom patak ISPRAVIO zadnji na HONDI..... bez skidanja!!!
Ride It Like You Stole It

Havarisan


rboban

XR 650 R, zadnji 240mm..... krenuo sa disk lokom i  DAM.... trese i pumpa zadnja kocnica..... svratih do njega da vidimo gde da NARUCIM drugi i kaze PATAK vec je sjeban pa ga NE mogu pokvariti..... zavrti tocak zadnji i vidi gde baca napolje.... i CEKIC i DUM!!!!
Ja probam i NE trese vise, NE pumpa kocnica........ ANEGDOTA i slucajnost, ali eto uspelo je..... :)
Ride It Like You Stole It

bosch

Citat: djolefer poslato 26 Novembar, 2011, 23:38
ne znam dal ima tema,ali me interesuje dal i kako mogu dg ispravim kocioni disk... Prednji.
koji motor?
Osh , Nesh , Ko te jebe !!!

djolefer

runner 5osp. Pomera mi kljesta 3 4 mm , ljosnuo pre neki dan.. na lezecem mi skliznuo u stranu
:D

MILJAN

KAd je u pitanju lanac ili disk lock.... Disk se iskrivi samo na jednom delu..Mi smo kod drugara merili ma¹inskim mernim instrumentom za povr¹ine i na¹li mesto gde je kriv. Uzeli ¹ipku i ja je tresnuo macolom puta dok disk nije do¹ao na nulu.. znaèi, bez skidanja... I dan, danas sve je ok...
Cave ab homine unius libri

bokilic

ma cukce i udri, :)) to ti bar prosto...
brmmmm

djolefer

pa i mislio sam da ga skinem i stavim na nesto ravno i onda sa mesinganim cekicem da opalim dje nevalja : )
:D

bokilic

pa to,,ja ih neskidam,na licu mesta,pa sta mu bog da... il fukne ili se ispravi:)) a imas i kod gabora jeftino ako ga zajebes....:P
brmmmm

AndreyRR

Onda udri,ali muski.Pazi samo da ne bude djole a zasto sim sbe udario po glavi  ;D ;D ;D

ЯЭВОЛУТИОН

MA TO SE PEGLA NA STRUGU KAO I SVE...SAMO JE POTREBNO IMATI ADAPTER....KOD MENE NA PEVCU COVEK RADI.....20AK EVRA
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

djolefer

ce da probamo... ili da nadjem ove sto rade put pa da mi predju valjkom preko nejga :D :D
:D

Havarisan

Citat: djolefer poslato 27 Novembar, 2011, 00:33
pa i mislio sam da ga skinem i stavim na nesto ravno i onda sa mesinganim cekicem da opalim dje nevalja : )
ne vredi na ravno, samo ces ga sjebati. ili na tocku ili sa pripremom.

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

djolefer

pa mislio sam na ravno pa da ga razdignem tu okko iskrivljenog dela za toliko koliko je kriv a onda CEKICAk
:D

dr32

Kolko pobornika èekiæa na ovako malom mestu  [neampojma] ne verujem,jel vi zezate èoveka il stvarno?? A za strug sam èuo da se disk samo istanji i s**be,èak i kad se greje ka¾u da se od koèenja opet iskrivi. Ispravite me ako gre¹im, nisam nikad èekiæao disk, al sam se malo raspitivao zato sto je burazer hteo da uzme motor gde su diskovi bili "samo malo krivi".
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

srbac

Na licino mesto, batine !!!