Glavni meni

beciklovi

Započeo farbach, 26 Novembar, 2011, 17:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

Pa sad stoji u dnevnoj...,kad padne snijeg,sklapa se i u neko æo¹e.


poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

mkt

Kupio bih ovaj bajs ali me zanima ako bi ga uzo preko neta kolko bi me odrali na carini

Nikad nisam uzimao ovako skupe stvari pa nemam ideju kako ide to sa carinom

https://www.udx.bike/

Gvozden

A sto ga ne prevezes preko grane... malo ga isprljaj i cepaj.

mkt


Kostić

HARO хром серија оригинал бајс






®or¾

Mojoj Mlaðoj æeri,oti¹ao taj sloj hroma u Q....,mo¾da nije original.Isto tako je izgledao.Sve spizdio dole i okreèio u crno

Kostić

#1686
можда је твој са почетка хрома крајем осамедесетих то су они са танком доњом цевком ако је харо у питању или је само никлован од другог произвођача  овај примерак је серија хром 95 фул хром не може да се ољушти и не може да зарђа

castor

Citat: mkt poslato 29 Februar, 2020, 22:28
Kupio bih ovaj bajs ali me zanima ako bi ga uzo preko neta kolko bi me odrali na carini

Nikad nisam uzimao ovako skupe stvari pa nemam ideju kako ide to sa carinom

https://www.udx.bike/
10% carina i 20% PDV. Ali najbolje da kontaktira¹ carinu i tra¾i¹ odgovor taèan.
It's the ride that matters, not the bike…

Ivicat

Da pitam uz rizik da ispadnem glup u drustvu, koja je fora sa bajsevima koji imaju ovako siroke gume? Udobnost?

Slaninar

Citat: Ivicat poslato 01 Mart, 2020, 20:50
Da pitam uz rizik da ispadnem glup u drustvu, koja je fora sa bajsevima koji imaju ovako siroke gume? Udobnost?

Kad su toèkovi mali, onda barem ne¹to ¹ire gume poveæavaju preènik i pru¾aju bolju udobnost i brzinu kotrljanja preko neravnina.
Uz to, ¹ire gume æe imati istu nosivost pri ni¾em pritisku, u odnosu na u¾e - a ni¾i pritisak je zgodan za balansiranje po raznim neravninama, bolje prijanjanje i slièno.

Takoðe, bitan je i izgled, tj. "esteCki efekat!"  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Slaninar

Dosta ljudi se interesuje ovih meseci (od korone) - moje filozofiranje na temu. U opisu videa su koirsni linkovi - koga ¹ta zanima:

https://www.youtube.com/watch?v=o2ZUH9p7Hx8&list=PLghGVX7zZkwILKJZVlvRu9nVbfDYIHg3O#
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Al' si omatoreoooo... ;D :-* [srce]





Na mom sokoæalu se gume pumpaju na 9 bara, tek tad se pona¹a kako treba, pre neki dan proðoh kroz neko dosta duboko blato, nikakve drame, prosekao k'o tortu... ;D

bogdan

ako moze pojasnjenje oko zamene blatobrana , od cega stradaju pa ih menjas sezonski , na mojih par bicikala su aluminijumski i nisam imao problema do sada

Lazic

Blatobrani su za devojèice...   ;D

bogdan

ahaaa , do sada sam svakodnevno vozio do posla ,  ma milina da dodjes mokar  ;D

Slaninar

Citat: bogdan poslato 13 Jun, 2020, 19:37
ako moze pojasnjenje oko zamene blatobrana , od cega stradaju pa ih menjas sezonski , na mojih par bicikala su aluminijumski i nisam imao problema do sada

Pucaju od vibracija (zamora materijala - pretpostavljam). Barem ti jeftiniji. Ne samo nosaèi - bukvalno blatobran pukne.
Ili potruli od soli - zimi.
Èak i jeftiniji plastièni. Ubije ih valjda sunce leti, mraz zimi - jebem li ga.
Ovi se dr¾e - da kucnem u drvo. Tj. zadnji - napred je isto zadnji bicikl, sa nekog drugog bajsa, gde je blatobran bio upotrebljiv (prednji obièno budu prekratki da za¹tite noge od prskanja, osim onih skupljih SKS Longboard i sliènih).
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Citat: bogdan poslato 13 Jun, 2020, 19:42
ahaaa , do sada sam svakodnevno vozio do posla ,  ma milina da dodjes mokar  ;D
Sa linijom na leðima kao Bugati iz 1925-te... ;D
Protiv linije imam ranac... Slu¾beni... ;D

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 13 Jun, 2020, 19:44
Citat: bogdan poslato 13 Jun, 2020, 19:42
ahaaa , do sada sam svakodnevno vozio do posla ,  ma milina da dodjes mokar  ;D
Sa linijom na leðima kao Bugati iz 1925-te... ;D

Ma - linija na leðima nije problem - nego ¹to budu mokre gaæe, ako vozi¹ iole br¾e po mokrom asfaltu (ne mora ni padati ki¹a)!  :)
Bajs bez blatobrana furam za rekreaciju - kad se obuèem sportski i idem ba¹ s namerom da vozim bajs (a i za to bacim oko na prognozu).
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Izbegavam takve vremenske uslove... ;D Majka mu stara, pa nisam mazohista... ;D

bogdan

ovi su mi sa blatobranima , aluminijum je keva