Glavni meni

beciklovi

Započeo farbach, 26 Novembar, 2011, 17:19

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

mkt

umara fullka na uzbrdici

farbach

Drugar, bivsi kajakas je dao dobro poredjenje. Kada vozim mtb, kao da veslam sandolinu.

Ducati ceka karbonske tockove i onda ce da smrsa ispod 8kg



Plazma Keks

Citat: mkt poslato 02 Septembar, 2014, 13:03
umara fullka na uzbrdici

kada motor pojacas malo, nista ne umara. cak stavise, retki su ljudi koji su bili brzi od mene na uzbrdici, racunajuci medju njih i farbaca

monsterbnt

Lako je tebi kad nemas tezinu da se obesis....
Smrt SVIMA!!!!

Plazma Keks

nema to veze, pogledaj koliko si jaci od mene pa nemas snage ni da prdnes kada treba da se drmne neki sprint.

monsterbnt

Ja uvek imam snage da prdnem
Smrt SVIMA!!!!

p0peye

Мени смета положај. Сувише оптерећене руке. Није ми уживање. Изнајмио сам пар пута бајс на Ади, као идем са драгом да уживам. Ма јебеш ти то уживање... Верујем да је за зујање по граду одличан, али замисли да је мало подигнут корман. Виђао ам људе који су буџили цевку која држи корман. Чак сам их виђао и са стављеним корманима са пензионерских бицикала. Претпостаљам да тако МБ не губи на сврсисходности, а добија на удобности...
Јесте, не изгледа шмекерски, али о томе сам водио рачуна када сам имао 20 година, сад ми баш цвиле јаја...
Свако време носи своје бреме...
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +

mkt

ti bajsevi sa ade su lomine
jajednom iznajmio i sav se iskrivio posle dva kruga
a valjda i naviknes na svoj bajs pa ti i ne odgovara drugi

Plazma Keks

Citat: p0peye poslato 04 Septembar, 2014, 00:32
Мени смета положај. Сувише оптерећене руке. Није ми уживање. Изнајмио сам пар пута бајс на Ади, као идем са драгом да уживам. Ма јебеш ти то уживање... Верујем да је за зујање по граду одличан, али замисли да је мало подигнут корман. Виђао ам људе који су буџили цевку која држи корман. Чак сам их виђао и са стављеним корманима са пензионерских бицикала. Претпостаљам да тако МБ не губи на сврсисходности, а добија на удобности...
Јесте, не изгледа шмекерски, али о томе сам водио рачуна када сам имао 20 година, сад ми баш цвиле јаја...
Свако време носи своје бреме...
pa to je tako sa iznajmljenim biciklima. sa svojim biciklom mozes svasta da radis, pa i da menjas geometriju polozaja

p0peye

Да ли можеш да је толико промениш да ти буде удобна вожња? Да растеретиш руке?
Јбг - наслов је бециклови. Да је тема "ектремни бециклови за спорт и јурцање по граду" не бих ни писао.
Мени је највећи проблем што немам просторију где могу да држим бајсеве - треба ми за 3, ускоро за 4 паркинг места - морао бих да изнајмим гаражу.
Прва следећа ствар која ме спречава да их купим је баш та неудобност. Јбг, ако ћу да идем да уживам са породицом - дај да уживам...
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +

Slaninar

Mi smo u kuæi imali uvek 4 bicikla. Roditelji, sestra i ja. Imam 4 komada u 20 kvadrata + 4 kvadrata terase:



Dva moja, jedan na servisu i jo¹ jedan od gosta.  :)


©to se udobnosti tièe - samo podesi¹ prema sebi i udoban je. Osim ako ram nije ba¹ skroz prevelik/premali. Pomeranjem sica napred-nazad ruke se vi¹e/manje opterete. I tako dalje. Slikaj se kako sedi¹ na bajsu koji te muèi, mo¾da je neka sitnica.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

p0peye

Ау, па поред овог мог вртирепа ја бих морао шрафовима са контра матицама да га осигурам, и још да склоним све столице и мердевине из куће ;)
Мада је идеја одлична. Можда једног дана када порасту деца...
Ајде баш ћу да видм имам ли неку слику на бајсу (биће то за неке 2 недеље, вероватно) па дискутујемо...
позз
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +

ninja66

Danas ukradena MERIDA Matts TFS u Sremskoj mitrovici.
Beli panciri i sajle, 3x9 Srem menjaci, hidraulicni diskovi.
Svaka informacija dobro dosla.


ninja66

Citat: ninja66 poslato 08 Septembar, 2014, 21:03
Danas ukradena MERIDA Matts TFS u Sremskoj mitrovici.
Beli panciri i sajle, 3x9 Srem menjaci, hidraulicni diskovi.
Svaka informacija dobro dosla.


Bicikl pronadjen i vracen. SCOTT starijeg sina i dalje trazimo.
Ekipa iz Sapca pohvatana.

mkt


monsterbnt

Nadam se da ste ih vi uhvatili a ne policija
Smrt SVIMA!!!!

mkt


ninja66

Citat: monsterbnt poslato 10 Septembar, 2014, 14:47
Nadam se da ste ih vi uhvatili a ne policija
Policija je naletela, ali izaslo na isto, posto je i mnogima od njih klepljeno vise komada.

Plazma Keks


farbach

malo se vozalo.
prosek 30.09km/h
1108m uspona