Glavni meni

beciklovi

Započeo farbach, 26 Novembar, 2011, 17:19

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.


djolefer

 [rofl [rofl] [rofl] [rofl], jaka fora
:D

Plazma Keks

i ovako sam sredio bajs, i odvratne bele u bezbojnu plastifikaciju ;D


Damnmoto

Molim vas ako cujete da neko zeli da menja neki veliki brzak za malu Hd konu,  dajte mu moj broj ili fb kontakt 0641803226
Mislim da mi koleno nece nista nisko dozvoljavati da teram

Lazic

Citat: farbach poslato 24 Jun, 2014, 21:03
Treka sam zavrsio za dan. Kada farbam sebi prebacim u drugi mod. Sa musterijama nisam tako dobar kao sa sobom.
taèno sam znao da si nepopravljivi drkad¾ija... :-* [srce]



Slaninar

Stigao beban, prioriteti se menjaju, ako nekom ne¹to od ovoga treba:

http://www.2bike.rs/cikloberza/mali-oglasi/u/falloutboy


Niti sti¾em da se vozam, niti mi sad ima smisla dr¾ati bajs od 1000 evra u dvori¹tu - sto kuraca mi treba drugih.      [doh]

Motor ostaje - uprkos svemu. :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Plazma Keks

pu jebote, pa sto desetofaz? odmah bih ti odkupio lance i kasetu ;D

Slaninar

Citat: Plazma Keks poslato 04 Jul, 2014, 21:57
pu jebote, pa sto desetofaz? odmah bih ti odkupio lance i kasetu ;D

Lepo je. Skupo, ali lepo. Samo ¹to sad vi¹e skuplja pra¹inu, nego ¹to sti¾em voziti.

Realno je osmofaz najbolji odnos performanse-pouzdanost-trajnost i cena, ali ovo je onako - lepo. Po jedan zub razmaka na 2/3 kasete - tek poslednjih par za uspone sa po 3 razmaka. Dobro za trkanje i grupne vo¾nje.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Plazma Keks

ja furam devetofaz, preci cu na desetofaz kada za time budem imao potrebe. ako na najmanjem lancaniku na kaseti budu smanjili broj zuba ispod 11, e, mozda cu tada preci na nesto jace

Slaninar

3x8 sve zadovoljava - sve preko toga je izdrkavanje.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Plazma Keks

epa, ja koristim 1x9. odgovara mi sto vise brzina pozadi, ali dok ne razviju malo bolje kasete i menjace za desetofaz, necu kupovati

monsterbnt

#1151
Ma smeker si ti :P

Nego.... kad si takav smeker.... treba uradimo servis na 66.... ispljuno ulje na levom stapu....
Smrt SVIMA!!!!

Plazma Keks

da znas da jesam :P
ja sam ti odavno govorio a ti si pricao kako ces to sam da uradis, sad hoces da i ja to radim? zeno jedna, odluci se :P

monsterbnt

Pa sinoc je ispljunuo.... i to bas lepo...
Smrt SVIMA!!!!

Slaninar

3x8 i Bog da te vidi. Kakav kurac 1x9. Plati¹ skuplje lanac, kasetu, a ima¹ manji opseg stepena prenosa (ili/i veæe razmake).
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

monsterbnt

Kod mene je 2x9, al se ne secam kad sam presaltao na prednjem menjacu... Ova cuda sto mi vozimo nisu prakticna sa prednjim menjacem...Ne mozes da stavis posten chain holder.... na svakim stepenicama ti spadne lanac...
Smrt SVIMA!!!!

Slaninar

Aaaaa!    [doh]


Onda desetofaz veæ ima smisla. Mada je skup sport dosta.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

monsterbnt

Prilicno.... ako ne racunam srafove, najeftiniji deo su mi plocice za kocnice.... 25 eu... Cak ni srafove ne mozes da stavljas obicne... moraju da idu jaci... do sad su mi samo oni pucali..
Smrt SVIMA!!!!

Plazma Keks

Citat: Slaninar poslato 05 Jul, 2014, 11:59
Aaaaa!    [doh]


Onda desetofaz veæ ima smisla. Mada je skup sport dosta.
nije nista skuplji od ovih vasih drumasa... cak stavise, drumasi su skuplji ;D
neka karbonska viljuska za drumasa dodje preko 2000e, a najbolje sto proizvodjac moze da ponudi od suspenzije za DH ne kosta vise od 2000e... grupe za drumase su dosta skuplje od ovih za MTB. tako da slaninaru nas, ti si bre jedan obican SNOB! :P :P :P

Slaninar

Citat: Plazma Keks poslato 05 Jul, 2014, 15:48
nije nista skuplji od ovih vasih drumasa... cak stavise, drumasi su skuplji ;D
neka karbonska viljuska za drumasa dodje preko 2000e, a najbolje sto proizvodjac moze da ponudi od suspenzije za DH ne kosta vise od 2000e... grupe za drumase su dosta skuplje od ovih za MTB. tako da slaninaru nas, ti si bre jedan obican SNOB! :P :P :P

To za druma¹e stoji - sve je skuplje za druma¹a. Jedino kad sam uporeðivao cene poslednji put - i kod MTBa je 8faz dosta jeftiniji od 9faza. Koliko se seæam, lanac je bio bukvalno duplo skuplji u istoj klasi.  Osmofaz je zlatna sredina - dosta brzina, a neuni¹tivo.

Mada je druma¹ radost na asfaltu - vozio sam i trekinge i planinske, ali za du¾i put po asfaltu najlep¹e je druma¹em.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen