Glavni meni

ipak smo u vecini slucajeva sami krojaci svoje srece...

Započeo jerej, 26 Novembar, 2011, 11:29

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kengur

Jedina razlika izmedju starijih generacija i nas mladjih je ta sto danas svaka budala ima dozvolu (platila, ili popusila na Avali instruktoru) pa je rizik u saobracaju mnogo veci. I broj vozila je mnogo veci...

Danasnji klinci zeljni dokazivanja, ko je veci mudonja, ko ce da omlati flajku viskija i da protera kroz svako crveno u gradu i slicno...

Moras da si hladne glave da bi preziveo...

Moj cale pije i dan danas svaki dan, a pije od svoje 15/16 verovatno... Hvala bogu nikad nikakvo sranje nije napravio, ali kad sednemo i pricamo o ''njegovom'' vremenu i mojem, to nema veze s mozgom... On je recimo obilazio sve kafane na ibarskoj i svaki put se vratio kuci citav hvala bogu, a danas je to ravno samoubistvu...
Svaka kuca bre ima po 2/3 auta najmanje... Toga pre nije bilo... Cale imao stojadina i to je bilo to... A danas ima cale auto, i svaki clan porodice... Jednostavno tesko je funkcionisati bez kola.

Ja recimo ako krenem da zavrsavam posao po gradu gradskim prevozom, ne vracam se kuci ceo dan sigurno... A cene karti me izadju kao i gorivo... Samo sto izgubim ceo dan, a sa kolima zavrsim za 2/3 sata sve...
Potreba za kolima je velika, pa ih ima sve vise... Znaci, sve vise ubica na putevima...


stilgar

Pijanstvo i voznja motora ne idu zajedno nikako to je ravno pokusaju samoubistva. Al sto rece kengur nekad je bilo drugacije, nije bilo saobracaja ko danas, 1976 godine (kad sam uzeo svoj prvi motor) je u gradu bila guzva samo od 3-5 kad se ljudi vracaju sposla, inace van tog spica saobracaj je bio ko u nekoj palanci samo gradski prevoz i po neki automobil, mogo si da jurcas i u po bela dana kako oces. Problem je sto ulice ostadose iste a broj vozila se ustostrucio pa imamo spiceve u svako doba dana i svi su nervozni i voze ko kako stigne. Steta za momke jos su mladi al valjda ce se neko zamisliti nad njihovom sudbinom i bataliti pice i motor u kombinaciji.

Vule

samo sam dva puta seo za volan,nisam bio pijan,ali me malèice uvatilo,onao taman da te opusti,i vozio sam 30 km/h jer sam ZNAO da sam malo pod gasom i iskreno smorio sam se sam na sebe i od tad gresku tu vise nepravim...
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

UFF


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: UFF poslato 07 Decembar, 2011, 09:35
ni ja
skijas moze da posvedoci :D
Normalno...bitno je da ne dozvolis da ostane na tome da te malo uhvatilo pa se smoris.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

MILJAN

Ja sam be¾ao pijan od jedne ribe sa Zlatibora po mrkloj noæi, magli..ooo zar se i to mo¾e....Nekako sam se otreznio do dna planine... Jbg... morao sam da vatam pedalu.. I to je jedini put... Alkohol inaèe slabo preferiram, dobra svirka bila-...--
Cave ab homine unius libri

pit

Citat: MILJAN poslato 09 Decembar, 2011, 01:41
Ja sam be¾ao pijan od jedne ribe sa Zlatibora po mrkloj noæi, magli..ooo zar se i to mo¾e....Nekako sam se otreznio do dna planine... Jbg... morao sam da vatam pedalu.. I to je jedini put... Alkohol inaèe slabo preferiram, dobra svirka bila-...--


      Da nije ta iz mog kraja?

SrpskiDzedaj011

Негде сам прочитао да: "На сваком Мото- скупу има на једној страни пијаних бајкера а на другој страни маторих бајкера а да нема маторих пијаних бајкера"....
I have to return some video tapes....

MILJAN

Citat: pit poslato 09 Decembar, 2011, 02:23
Citat: MILJAN poslato 09 Decembar, 2011, 01:41
Ja sam be¾ao pijan od jedne ribe sa Zlatibora po mrkloj noæi, magli..ooo zar se i to mo¾e....Nekako sam se otreznio do dna planine... Jbg... morao sam da vatam pedalu.. I to je jedini put... Alkohol inaèe slabo preferiram, dobra svirka bila-...--


     Da nije ta iz mog kraja?

Ne znam..Dobra maèka, pri¹la sa drugaricama i celo veèe se motala oko mene a ja slu¹ao svirku..Kad sam poèeo po malo da se treznim, vidim da æe biti belaja tj ili d¾a ili buu....  Da me ne bi grizla savest, kidnem lepo kuæi svojoj porodici... U stvari, prvo upalim Stroma pa krenem a on se ugasi(pijan pa nemam oseæaj)... Njene drugarice: " pa kuda si ti po¹ao?" A ja pedala sa punom gasom preko livade pa pravo u neku ¹atru... Koèio sam i nekako doklizao do stolova sa kojotima, koji poskaka¹e kao opareni..  Za malo onako pijan da ih polomim...Sad mi je sme¹no ali mogao sam da se skrljam...Kaciga, jakna i be¾i... Na moju nesreæu to su gledali moji drugari iz CG i posle je palo te¹ko zezanje na jednom forumu  " Ðe uteèe od onake ðevojke kukala mu majka... Sinji kukavac...   " itd.... Ali tada sam vozio pijan i nilkada vi¹e.... Odmah mi je bilo jasno da mi fokus ne valja... Ali sam ¹i¹kio i odradio par puta sklekove....Trezan do dna Zlatibora... Inaèe, sam iz pravne medicine uèio da postoje 4 naèina oslobaðanja od alkohola: oksidacijom u jetri, disanjem, znojenjem i mokrenjem,.,.... Tako da sam raspolo¾ive metode iskoristio.-..  
Cave ab homine unius libri

Gsx-r 1100

Ne pijem ni ja, ni manje ni vise. Jebiga bili smo i mi mladi pa treba se samo secati kako nama bilo. Uvek smo se morali pokazati na bilo koji nacin.
Burn Rubber Not Your Soul !!!