Glavni meni

novi klub

Započeo ness, 26 Novembar, 2011, 10:40

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ness


R.I.P.

budi malo odredjeniji
ride in peace

zVuk

kolko vas ima?

koja je ideja okupljanja/osnivanja kluba?

imate li neku kafanu da svratimo da popijemo nesto?

jel primate poklone??
Ko se ljuti, uleti mu kruti

ЯЭВОЛУТИОН

znam ja dosta likova koji su u MK bezanija....kako vide oblake parkiraju motore u garaze....do sledeceg suncanog dana sa 30 plus stepeni.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

YOman

Jbg brate....sinusi i migrena! Sta bi ti hteo, da se razbole zbog nekog MKa...  [neampojma]
Ja znam da ¾ivot na granici je opasan i tvrd,
al’ moje ime ovdje od sad znaèi pravda,

na mome sivom konju sada sa mnom ja¹e smrt,
vodi me tamo gdje me moja davna draga
vec ceka...

ЯЭВОЛУТИОН

zato ih i zovem Bezanija, a ima i onaj MK dousca, MK doade i MK silicon valey
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zVuk

.... mk trg-slavija...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

KIZA73

A vi mozete slobodno u MK "Trovaci"  [rofl] Gde se nalazi, ja sam u komsiluku i nemam pojima.
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

Vez Sorbello

ljudi,ako vas zanima vez....slobodno se obratite :D specijalna cena za bajkere,program za boje je 70e (koliko god imali broj uboda)

ЯЭВОЛУТИОН

e sad si ih poplasio....ima da pobegnu...mlogo je kume
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

Citat: Vez Sorbello poslato 27 Novembar, 2011, 20:02
ljudi,ako vas zanima vez....slobodno se obratite :D specijalna cena za bajkere,program za boje je 70e (koliko god imali broj uboda)

jel ti opet zabagovao komp?

mkt

Citat: Vez Sorbello poslato 27 Novembar, 2011, 20:02
ljudi,ako vas zanima vez....slobodno se obratite :D specijalna cena za bajkere,program za boje je 70e (koliko god imali broj uboda)
samo ako je na poklon

KIZA73

Citat: Vez Sorbello poslato 27 Novembar, 2011, 20:02
ljudi,ako vas zanima vez....slobodno se obratite :D specijalna cena za bajkere,program za boje je 70e (koliko god imali broj uboda)
Ovaj ko Mirko Topalovic, samo vreba priliku... I de je bre taj MK Bezanija koji kurac, napisi vise.
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

Major


R.I.P.

jel tema ostaje pod obavezno ili .....
ride in peace

Gvozden

JA cekam relovucijin reply...KAd dodjem u servis donosim min few L of radze.......za sve ove loode postove.....

ЯЭВОЛУТИОН

E Gvozdene Gvozdene....nama ja na sta replicirati, vidis da je covek drug clam.....mozda mu viri dva prsta iz dzepa na kosulji....ali nikada necemo saznati....bezanija
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Nadalina

Citat: revolution poslato 26 Novembar, 2011, 15:18
zato ih i zovem Bezanija, a ima i onaj MK dousca, MK doade i MK silicon valey

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]


A, da... Gvozdene, tebra, znas i sta si nama obicnim smrtnicima obecao pri sledecem dolasku u BG, kad budes imao vise vremena nego onda.... ;D

Dzukela u podznaku

Gvozden

mali off
@ NAdalinche
heheh ma to je vec spremno, i Shmu me juri :) A sutra festival vina, glavni smo pacijenti hihihi, sreca pa ladno i ne vozimo bajkove..
...evo sad sam se vratio sa montaze , smrzili see kao  mishevi.... da se otkocim, pa eto me od nedelje...

goranvojska

Citat: Gvozden poslato 01 Decembar, 2011, 16:01
mali off
@ NAdalinche
heheh ma to je vec spremno, i Shmu me juri :) A sutra festival vina, glavni smo pacijenti hihihi, sreca pa ladno i ne vozimo bajkove..
...evo sad sam se vratio sa montaze , smrzili see kao  mishevi.... da se otkocim, pa eto me od nedelje...
stamontiras?