Glavni meni

Azerbejdzan

Započeo MILJAN, 21 Novembar, 2011, 22:05

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MILJAN

Citat: AndreyRR poslato 22 Novembar, 2011, 00:18
Slike su extra,pogrdnim imenom smo zvali neke zemlje
Azerbejdzanom,sad to mozemo da zamenimo sa Srbija.Mozda ce zvucati
sarkasticno ali da je meni rodjak milioner ne bi sedeo ovde ni mikromili sekundu.
Jos jednom alal vera za slike. [cheers]
ZVao me je milion puta i nudio jako dobru poziciju u njegovoj firmi ali meni je porodica No 1. u ¾ivotu. Sin mi ideu O© i promena zemlje ne dolazi u obzir... A mrzim hladnoæu i Moskovsku klimu...Supruga direktor hotela... Ja insperktor.... Ni ¾ivimo bogato ali se i ne ¾alimo toliko... Lepo je meni i u zemlji seljaka,.,, [cheers]
Cave ab homine unius libri

AndreyRR


K_A_W_A

Lepe fotke i hvala ti sto si nam malo docarao tu daleku zemlju. Ja sam uvek bio za onu staru, "svuda podji, svojoj kuci dodji".
Mali off:
Letos sam bio u Nemackoj i Francuskoj (bice putopis) sa caletom kod nekog njegovog kolege stomatologa. Nas covek ali zajedno poceo sa mojim matorim i on se odselio za D. Sada je bukvalno milioner sa dva privatna aviona i ostalim cudima. Ima ogromnu vilu sa bazenima kod Stutgarta. Znaci covek nema sta nema, a jos je i strastveni Biker :) I sad pita moj cale: "Druze, jel tebi fali nesto?", kaze on da mu fali. A sta? Pa kaze sve ovo, ali da imam u mojoj Srbiji. Kaze dzaba sve ovo ako nema ko da ti se divi i da vidi kako si uspeo. Vozi Majbaha, ali to tamo niko ne gleda, komsije mu advokati, hirurzi i inzinjeri, tako da su svi slicni. Eto, mala prica i poredjenje na Miljanove reci.
Izvinjavam se na Off-u.

SrpskiDzedaj011

Citat: MILJAN poslato 21 Novembar, 2011, 22:40
Citat: miodrag poslato 21 Novembar, 2011, 22:38
lepe slike. svaka cast :)
Hvala..Imam mnogo slika ali neæu da davim... Temu sa postavio iz razloga da vidimo gde je sada ¹ugavi Azerbejd¾an a gde smo mi.... Oni su nekada bili beda za nas...
Zanimljivi su im ljudi....  Mu¹ki malecni sa brkovima i velikim nosevima... A i ¾ene... MAda ima lepih riba i ne ustruèavaju se da te ¹meknu.... Atipièno za 98% muslimansku zemlju...
Слике су одличне.... Када и ако те не мрзи постави и остале слике.... Наравно да не давиш.
I have to return some video tapes....

MILJAN

Citat: AndreyRR poslato 22 Novembar, 2011, 00:18
Slike su extra,pogrdnim imenom smo zvali neke zemlje
Azerbejdzanom,sad to mozemo da zamenimo sa Srbija.Mozda ce zvucati
sarkasticno ali da je meni rodjak milioner ne bi sedeo ovde ni mikromili sekundu.
Jos jednom alal vera za slike. [cheers]
Ove nedelje ¹ljakam u ministarstvu do subote... Frka do koske... Aj, kada sredim sve fotke, poreðam kako treba i uzmem druge fotke sa aparata mojih roðaka...
Cave ab homine unius libri

banditkg

Citat: MILJAN poslato 22 Novembar, 2011, 00:39
Citat: AndreyRR poslato 22 Novembar, 2011, 00:18
Slike su extra,pogrdnim imenom smo zvali neke zemlje
Azerbejdzanom,sad to mozemo da zamenimo sa Srbija.Mozda ce zvucati
sarkasticno ali da je meni rodjak milioner ne bi sedeo ovde ni mikromili sekundu.
Jos jednom alal vera za slike. [cheers]
ZVao me je milion puta i nudio jako dobru poziciju u njegovoj firmi ali meni je porodica No 1. u ¾ivotu. Sin mi ideu O© i promena zemlje ne dolazi u obzir... A mrzim hladnoæu i Moskovsku klimu...Supruga direktor hotela... Ja insperktor.... Ni ¾ivimo bogato ali se i ne ¾alimo toliko... Lepo je meni i u zemlji seljaka,.,, [cheers]
SEDI DI SI I ZA DI SI NISI....

UFF

Miljane jel ima taj tvoj rodjak neudatu cerku? :D

mkt


Major

Svaka cast za fotke i naravno cekamo ostatak kad izadjes iz frke [clapp]
@ Yoya - hvala za pojasnjenje [cheers]

TA96

Davne 1989 sam vozio turiste iz Baku-a. Kupovali si sve sto je u to vreme moglo da se nadje u nasim radnjama, cuvene sibere za samo-ugradnju, video rekordere, muzicke uredjaje itd. Pozvali su me na pice u jedan Beogradskigde su bili odseli i poklonilli mi gomilu ukrasa vezahih za Sputnik, Baku, srebrnog nakita itd. Bili su puni kao brod ali kazu da u Rusiji nisu imali sta da kupe za te pare. Secam se da je jedan hteo da mu kupim novog Volva 740 samo da mu nadjem kupca za neko drago kamenje.
"La vita fugge, et non s’arresta una hora,
et la morte vien dietro a gran giornate..."

AndreyRR

Citat: banditkg poslato 22 Novembar, 2011, 08:27
Citat: MILJAN poslato 22 Novembar, 2011, 00:39
Citat: AndreyRR poslato 22 Novembar, 2011, 00:18
Slike su extra,pogrdnim imenom smo zvali neke zemlje
Azerbejdzanom,sad to mozemo da zamenimo sa Srbija.Mozda ce zvucati
sarkasticno ali da je meni rodjak milioner ne bi sedeo ovde ni mikromili sekundu.
Jos jednom alal vera za slike. [cheers]
ZVao me je milion puta i nudio jako dobru poziciju u njegovoj firmi ali meni je porodica No 1. u ¾ivotu. Sin mi ideu O© i promena zemlje ne dolazi u obzir... A mrzim hladnoæu i Moskovsku klimu...Supruga direktor hotela... Ja insperktor.... Ni ¾ivimo bogato ali se i ne ¾alimo toliko... Lepo je meni i u zemlji seljaka,.,, [cheers]
SEDI DI SI I ZA DI SI NISI....
Ako je tebi lepo ti sedi gde si

AndreyRR

Citat: K_A_W_A poslato 22 Novembar, 2011, 01:28
Lepe fotke i hvala ti sto si nam malo docarao tu daleku zemlju. Ja sam uvek bio za onu staru, "svuda podji, svojoj kuci dodji".
Mali off:
Letos sam bio u Nemackoj i Francuskoj (bice putopis) sa caletom kod nekog njegovog kolege stomatologa. Nas covek ali zajedno poceo sa mojim matorim i on se odselio za D. Sada je bukvalno milioner sa dva privatna aviona i ostalim cudima. Ima ogromnu vilu sa bazenima kod Stutgarta. Znaci covek nema sta nema, a jos je i strastveni Biker :) I sad pita moj cale: "Druze, jel tebi fali nesto?", kaze on da mu fali. A sta? Pa kaze sve ovo, ali da imam u mojoj Srbiji. Kaze dzaba sve ovo ako nema ko da ti se divi i da vidi kako si uspeo. Vozi Majbaha, ali to tamo niko ne gleda, komsije mu advokati, hirurzi i inzinjeri, tako da su svi slicni. Eto, mala prica i poredjenje na Miljanove reci.
Izvinjavam se na Off-u.
volim takve ljude sto ih vuce nostalgija,pa ih uvek pitam a sto se ne vratite odgovor koji dobije
e pa nije to isto  [ludak],bez ljutnje ako je milioner
ovde moze da zivi sa tim parama kao grof monte kristo  [cheers]

pit

Citat: AndreyRR poslato 22 Novembar, 2011, 13:48
Citat: K_A_W_A poslato 22 Novembar, 2011, 01:28
Lepe fotke i hvala ti sto si nam malo docarao tu daleku zemlju. Ja sam uvek bio za onu staru, "svuda podji, svojoj kuci dodji".
Mali off:
Letos sam bio u Nemackoj i Francuskoj (bice putopis) sa caletom kod nekog njegovog kolege stomatologa. Nas covek ali zajedno poceo sa mojim matorim i on se odselio za D. Sada je bukvalno milioner sa dva privatna aviona i ostalim cudima. Ima ogromnu vilu sa bazenima kod Stutgarta. Znaci covek nema sta nema, a jos je i strastveni Biker :) I sad pita moj cale: "Druze, jel tebi fali nesto?", kaze on da mu fali. A sta? Pa kaze sve ovo, ali da imam u mojoj Srbiji. Kaze dzaba sve ovo ako nema ko da ti se divi i da vidi kako si uspeo. Vozi Majbaha, ali to tamo niko ne gleda, komsije mu advokati, hirurzi i inzinjeri, tako da su svi slicni. Eto, mala prica i poredjenje na Miljanove reci.
Izvinjavam se na Off-u.
volim takve ljude sto ih vuce nostalgija,pa ih uvek pitam a sto se ne vratite odgovor koji dobije
e pa nije to isto  [ludak],bez ljutnje ako je milioner
ovde moze da zivi sa tim parama kao grof monte kristo  [cheers]

                          Tacno da moze ovde da zivi ko bog.....ali ako se doseli inkognito tj ne u svoje rodno mesto nego 300 km dalje.U suprotnom ce umesto divljenja da dobije zavist i ljubomoru i gomilu rodjaka i ''drugara '' koji ce svaki dan da mu traze neke pare na zajam./

mkt

imace rodjake za koje nije ni znao da ima

AndreyRR

Citat: pit poslato 22 Novembar, 2011, 15:26
Citat: AndreyRR poslato 22 Novembar, 2011, 13:48
Citat: K_A_W_A poslato 22 Novembar, 2011, 01:28
Lepe fotke i hvala ti sto si nam malo docarao tu daleku zemlju. Ja sam uvek bio za onu staru, "svuda podji, svojoj kuci dodji".
Mali off:
Letos sam bio u Nemackoj i Francuskoj (bice putopis) sa caletom kod nekog njegovog kolege stomatologa. Nas covek ali zajedno poceo sa mojim matorim i on se odselio za D. Sada je bukvalno milioner sa dva privatna aviona i ostalim cudima. Ima ogromnu vilu sa bazenima kod Stutgarta. Znaci covek nema sta nema, a jos je i strastveni Biker :) I sad pita moj cale: "Druze, jel tebi fali nesto?", kaze on da mu fali. A sta? Pa kaze sve ovo, ali da imam u mojoj Srbiji. Kaze dzaba sve ovo ako nema ko da ti se divi i da vidi kako si uspeo. Vozi Majbaha, ali to tamo niko ne gleda, komsije mu advokati, hirurzi i inzinjeri, tako da su svi slicni. Eto, mala prica i poredjenje na Miljanove reci.
Izvinjavam se na Off-u.
volim takve ljude sto ih vuce nostalgija,pa ih uvek pitam a sto se ne vratite odgovor koji dobije
e pa nije to isto  [ludak],bez ljutnje ako je milioner
ovde moze da zivi sa tim parama kao grof monte kristo  [cheers]

                          Tacno da moze ovde da zivi ko bog.....ali ako se doseli inkognito tj ne u svoje rodno mesto nego 300 km dalje.U suprotnom ce umesto divljenja da dobije zavist i ljubomoru i gomilu rodjaka i ''drugara '' koji ce svaki dan da mu traze neke pare na zajam./
neka im da k da izbiju oci

MILJAN

Citat: UFF poslato 22 Novembar, 2011, 10:01
Miljane jel ima taj tvoj rodjak neudatu cerku? :D
Ima prelepu kæer od 20 godina, koja ¾ivi u svom stanu u BG. Ali Bojanu ti ne dam...To je moje zlato.... Ko je bude takao najebo je... Jednome se veæ smuèio ¾ivot... Kada bude zavr¹ila faks, onda æe valjda sazreti za ¾ivot ..Za sada je naivna za moto manijake :)
Cave ab homine unius libri

AndreyRR

Bas zato treba da se celiki da ne bude naivna,zar zene ne sazrevaju brze od muskaraca  ;D ;D ;D ;D [cheers]

The One

Citat: MILJAN poslato 21 Novembar, 2011, 22:40
... A i ¾ene... MAda ima lepih riba i ne ustruèavaju se da te ¹meknu.... Atipièno za 98% muslimansku zemlju...
vidi se na slici da im kvalitetno rade trajni frenè, il dru¹tvo s doruèka nije domaæe?  :D
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

AndreyRR

Ove zene uvek vide ono sto ne treba  ;D ;D

zmiya

A prati li ti ¾ena ovaj forum?
Biæe   [prebicute] [prebicute] [prebicute]