Glavni meni

Najcesce postavljana pitanja

Započeo Gašpar, 21 Novembar, 2011, 18:54

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gašpar

1. Kako se registrovati?

Registrujete se tako sto popunite sve podatke i cekate da vas administratori odobre. Odobravanje traje najvise par sati dok neko od admina ne primeti da ima neobradjenih zahteva. Nakon odobrenja dobicete poruku na vasu e-mail adresu i mocicete slobodno da piskarate forumom...

2. Da li je predstavljanje obavezno?

Predstavljanje nije obavezno, ali ako mislite da budete prihvaceni od strane forumasa, lepo bi bilo da prozborite po koju o sebi

3. Da li je dozvoljeno da promovisem svoju firmu?

Naravno da je dozvoljeno odraditi prezentaciju svoje firme u okviru podforuma koji je odgovarajuc za to. Jos ako biste dali neki mali popust za Moto Manijake bili biste idealni  :)

4. Zasto ja nemam mogucnost davanja pluseva i minuseva?

Kako bismo izbegli zloupotrebu, korisnici sa manje od 50 napisanih poruka nemaju mogucnost davanja pluseva i minuseva

5. Zasto mi je opcija pluseva i minuseva nestala?

Broj ocena je ogreanicen na 10 u toku sedam dana. Najvise je moguce dodeliti 5 minuseva.

6. Pisao sam u predstavljanju ali mi je broj poruka i dalje na nuli. Zasto to?

Poruke u Predstavljanjima i Smrtnim slucajevima se ne broje iz prostog razloga da bi se smanjio broj spam poruka u tim temama.

7. Zasto je moje predstavljanje zakljucano?

Predstavljanja se zakljucavaju nakon 7 dana, kako se ne bi dogodilo da Vam dobrodoslicu pozeli neko ko se registrovao par meseci posle vas.

8. Da li moj nadimak moze biti druge boje?

Odgovor je ne. Svaka do boja predstavlja nesto. Ako se dokazete u toj oblasti i vas nadimak ce promeniti boju. Znacenja boja su sledece:

Zelena - Administratori
Zuta - Moderatori
Pink - Vip clanovi
Plava - Moto Doktori
Narandzasta - Slavljenici. Clanovi kojima je tog dana rodjendan.

9. Kako se dobija automatski ban?

Kako vec gore pise, svaki clan sa vise od 50 poruka moze da ocenjuje vase poruke. Ukoliko dobijete vise od 10 negativnih ocena od strane 10 razlicitih ljudi u toku 24 sata, bice vam onemoguceno pisanje na forumu u narednih 24 sata.

10. Kako se postaje moderator odredjenog podforuma?


Pokazi znanje iz oblasti odredjenog podforuma.

11. Da li postoji Ios/Android/Blacberry aplikacija preko kojeg je lakse citati forum?
Postoji, zove se TapaTalk i pomocu nje je moguce lakse pracenje foruma

12. Kako mogu da dobijem MM majicu/ram za tablice/nalepnice/... ?

Za sav "reklamni materijal" postoje teme u opstim temama. Informisite se u njima oko detalja, ali uglavnom se sve pravi na mesec dana...

13. Kako obrisati nalog?

Ukoliko ste napisali makar jednu poruku na forumu, nije moguce obrisati nalog. Ukoliko zazelite da odete sa foruma, javite nekome od adminitratora i prebacicemo vas u grupu "Bivsi clanovi". Dobra strana ovog brisanja je sto se u svakom trenutku vas nalog moze vratiti na forum sa svim porukama.

14. Kako stici do @motomanijaci.com email adrese?

Posaljite mi privatnu poruku i ubrzo cete dobiti email adresu.

15. Kako da promenim ime na forumu?

U principu, ime na forumu nije moguce promeniti, ali odacu vam jednu tajnu - podmitljiv sam  ;D

16. Ko me je minusovao/ignorisao?
Na ovo pitanje ne ocekujte odgovor. Jednostavno, minusovanje i ignorisanje je anonimno i shodno tome, tu informaciju dobiti necete.

17. Da li je moju temu moguce zakljucati?

Moguce je traziti od Administratora/Moderatora da vam zakljucaju temu, jedino ako je rec o oglasu.

18. Kako se rangiraju clanovi?

Clanovi se rangiraju prema broju postova, i to

0 - 49 Poèetnik   
50 - 499 Pozer   
500 - 999 Iskusni pozer   
1000 - 1999 Vikend bajker   
2000 - 4999 Iskusni bajker   
5000 - 9999 Moto Manijak   
10000 - 19999 Mega Moto Manijak
20000+ - ***********