Glavni meni

Fastest MotoGP 2011 Documentary

Započeo Mito_Maniac, 20 Novembar, 2011, 17:46

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Mito_Maniac

Probao i ja da skinem radi bez greske,ajde sad cu upload-ovati na neki server torent pa skidajte.. :)
GSXR-The world fastest four letter on the planet
                     MK WARRIORS SERBIA

Mito_Maniac

GSXR-The world fastest four letter on the planet
                     MK WARRIORS SERBIA

skijash

Treker ka¾e previ¹e klijenata jbg. Jel valja taj dokumentarac?

robbief

smooth

zVuk

Citat: skijash poslato 21 Novembar, 2011, 17:12
Treker ka¾e previ¹e klijenata jbg. Jel valja taj dokumentarac?

dobar je, ja sam ga u dahu odgledao...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

3006

Citat: skijash poslato 21 Novembar, 2011, 17:12
Treker ka¾e previ¹e klijenata jbg. Jel valja taj dokumentarac?
Valja, ako ti je Rosi favorit  :D

skijash

Jbt zajebani ovi sideri, 5 megabajta u sekundi mi vuèe :)
Odakle si ovo skinuo?

WOLVERINE



  Dobar film - dokumentarac.........  samo su pogresili naslov...... ali totalno...

grber

Citat: 3006 poslato 21 Novembar, 2011, 17:34
Citat: skijash poslato 21 Novembar, 2011, 17:12
Treker ka¾e previ¹e klijenata jbg. Jel valja taj dokumentarac?
Valja, ako ti je Rosi favorit  :D

Hehe, istina... ja ocekivao da ga nece ni pominjati s obzirom da se nije proslavio ni ove ni prosle godine, kad ono ispade dokumentarac o njemu...  :D :D

Kengur

Pa sta ste ocekivali...?

Covek je BOG! Priznali to neki ili ne...
Napravio je od Yamahe motor, napravice i od Ducatia...

Kanarinac

Sad odgledao i do jaja je.

Kenguriceiz tvojih usta u Bozije usi. Samo da krene da redja podijume sledece sezone, ne mora prvi, ali da bude u vrhu. Ovu sezonu da zaboravi sto pre.

3006

Pa, ovako... Rosi NIJE Bog i NIJE ON napravio od Jamahe motor. Od Dukatija, ako naprave motor, neæe ga napraviti Rosi. Rosi æe da ga vozi, da se slika i da naplaæuje ono ¹to ekipa radi, a pri tome ne mislim samo na tatu D¾eremija, èak na njega ponajmanje. ©ta reko¹e, koliko im treba vremena da od Dukatija naprave motor? Stoner je bio "rolling Stoner", sad vidimo ko je bio ko. Rosi je zlatna ¾ica za DORNU, za sponzore, a kad se povuèe, ¹ta? Prestaju da postoje moto trke? Ili prestaju da se proizvode motori? Ne, smanjiæe se broj gledalaca, za onih milion ili dva klinki i sluèajnih posmatraèa. Moje je mi¹ljenje bilo (negde od Brna 2010.) da u ovoj godini nema ¹ta da tra¾i, ali da æe imati par podijuma, a da æe u 2012. da napada titulu. Vi¹e ni sam nisam siguran. Da bi bilo bolje da mu ide dobro - bilo bi, bilo bi zanimljivije. Ne ide mu - neæe DORNA plakati za njim, ubaciæe Markeza u prièu. Mada, mali nije taj kalibar, ne mislim vozaèki nego ga kamera ne voli ko ¾abara, ali...
I da, ¹ta su radili Jamahini in¾injeri, tehnièari, mehanièari, test vozaèi i ostali dok su Rosi i tata pravili M1? Ma, nebitni likovi u celoj prièi. Zna se ko je tu glavni. Glavni za slikanje...

monsterbnt

jbg mozemo mi da volimo ili ne volimo rosija ona je ipak kralj moto gp-a. Kao sumaher u f1. Stvoren da bude najveci.
Smrt SVIMA!!!!

farbach

9 puta prvak sveta. Koliko imaju svi njegovi konkurenti zajedno? Da se vise nikada ne popne na podijum on je svoje odradio. Izbrojte Yamahine cetvorotaktne pobede sa Rosijem i pre njega. Yamaha jeste napravila motor ali on ju je naucio da pobedjuje. Stoner je trenutno bolji i pobedjivao bi ga i da je Rosi na Hondi. Dok je Rosi vozio kako treba odbrojavao sam dane do nedelje, a sada zaspim kao formulu da gledam. Da nije Moto2 ne bih ni palo TV. Moto GP propada i tek ce da propadne. Zabranili treninge, da se fol ustedi. Zbog ustede ogranicili broj masina, pa se sada ne stavljaju klipovi po 1000 nego po 5000 novaca. Razvoj preskupe elektronike ne ogranicavaju, ne da Honda. Da li se neko seca kako Pedrosa nije znao da vozi po kisi. Jednom vidim, proradio covek, nije kao West, ali juri. To je bila prva godina anti-ovog anti-onog elektricnog qrca. Sada svaka krivina ima svoj maping, preko transpondera ocitava poziciju na stazi i menja mape i podesavanje ogibljenja. Skoro sam cuo porazavajuci podatak da su drugoligaski vozaci manje placeni od inzenjera koji programira motor. To samo govori ko je tu vazniji. Poslednje godine dok sam gledao ono sranje od formule, a ima 10 godina, rekao sam da te trke treba ukinuti i da se napravi prvenstvo menjanja guma, tu se sve desava. Ove budale iz Dorne neka ukinu trke i da lepo naprave takmicenje za najbolje mapiranje, a posle Stoner, Pedrosa i ekipa dzojstike u ruke i udri.

3006

Istina. Lorenco se skr¹io kada je zaboravio da mu je iskljuèena kontrola ovog-onog qrca. Rosiju svaka èast, ali mislim da nije dve svetlosne godine ispred drugih, kao ¹to je u medijima predstavljen. Velike zasluge za to ima sama DORNA, njima je takav lik do¹ao kao kec na deset i od njega su napravili mega zvezdu. Ka¾em, dobar jeste, ali nije jedini koji zna da vozi.
Mislim da bi bilo dobro videti Lorenca na Dukatiju. Taj momak zna da se prilagodi ma¹ini, ne tra¾i samo da se njemu sve podredi. To ne ka¾em ja, nego èika Kolin...

WOLVERINE

Citat: 3006 poslato 22 Novembar, 2011, 10:38
Pa, ovako... Rosi NIJE Bog i NIJE ON napravio od Jamahe motor. Od Dukatija, ako naprave motor, neæe ga napraviti Rosi. Rosi æe da ga vozi, da se slika i da naplaæuje ono ¹to ekipa radi, a pri tome ne mislim samo na tatu D¾eremija, èak na njega ponajmanje. ©ta reko¹e, koliko im treba vremena da od Dukatija naprave motor? Stoner je bio "rolling Stoner", sad vidimo ko je bio ko. Rosi je zlatna ¾ica za DORNU, za sponzore, a kad se povuèe, ¹ta? Prestaju da postoje moto trke? Ili prestaju da se proizvode motori? Ne, smanjiæe se broj gledalaca, za onih milion ili dva klinki i sluèajnih posmatraèa. Moje je mi¹ljenje bilo (negde od Brna 2010.) da u ovoj godini nema ¹ta da tra¾i, ali da æe imati par podijuma, a da æe u 2012. da napada titulu. Vi¹e ni sam nisam siguran. Da bi bilo bolje da mu ide dobro - bilo bi, bilo bi zanimljivije. Ne ide mu - neæe DORNA plakati za njim, ubaciæe Markeza u prièu. Mada, mali nije taj kalibar, ne mislim vozaèki nego ga kamera ne voli ko ¾abara, ali...
I da, ¹ta su radili Jamahini in¾injeri, tehnièari, mehanièari, test vozaèi i ostali dok su Rosi i tata pravili M1? Ma, nebitni likovi u celoj prièi. Zna se ko je tu glavni. Glavni za slikanje...

+

Gašpar

Nije jedini koji zna da vozi naravno, svi koji su stigli do MotoGP su izvrsni vozaci, ali... Uvek postoji to ali. Rossi ima dobar odnos sa timom, dobre povratne informacije. On je taj koji je govorio sta nedostaje masini da bi bila izuzetna. M1 je 2003. godine bio najgori, kasnio je i po sekundu-dve za ostalima, 2004. je M1 bio sampionski motor. Ako su japanci mogli da naprave motor bez njegove i Dzeremijeve asistencije, zasto nisu to ucinili i godinu dana ranije?

Izvini sad na ovome sto cu ti reci, ali 3006, razmisljas kao HRC tim. Za njih je motor glavna stavka, a vozac je samo lutka koja moze biti zamenjena. Tu im je teoriju bas Rossi opovrgnuo godinu dana kasnije. Ceo MotoGP se vrti oko Honde. Honda razvije anti-nesto, te godine se uvede u MotoGP, drugi timovi to nisu razvili. Te sezone Honda uzme titulu, sledece godine svi razviju svoj anti-nesto, Honda normalno pukne i ukida se postojanje anti-necega. Uostalom, kako je nastala klasa 800? Razvijen je nepobedivi M1i moralo je prekinuti njegovu seriju. Ko je ove godine uzeo titulu? Honda. Ko je ove godine jedini razvijao motor i bacio pare? Pa Honda  :D

No da se vratimo na temu, jedva cekam da vidim da li ce Yamaha biti konkurentna na startu sledece sezone.

@3006: Jedno pitanje, posto bas pratis MotoGP - Da li znas zasto je Rossi presao iz Honde u Yamahu, u vremenu kada je Honda bila svetski top?

I da, jos jedna me stvar nervira - Zasto samo hondine masine u Moto2, ali to je vec "filozofsko" pitanje :)

3006

Ne pratim ja ba¹ MotoGP, samo volim da gledam. Èak ni ne pratim tviter i ostala sranja.
Rosi tvrdi da je razlog prelaska to ¹to Honda nije dovoljno znala da ceni vozaèa (tj. njega) nego je sve zasluge za ostvareno preuzimala sama. Donekle istina, donekle sujeta (po meni). Stoji to da vozaè mora da bude sujetan, èak uobra¾en, ako puca na titule. Ostali su prosek. Mada, kad se danas neko seti Duana ne verujem da æe da ka¾e kako je Duan veliki zato ¹to je vozio Hondu.
Opet, po meni, VR i JB su doneli u Jamahu ne¹to ¹to im je falilo iz Honde. Mada, kad proèitam ono ¹to si napisao, ispada da Jamaha nikada nije znala da napravi motor do dolaska Rosija. Plus, ta promena motora da se doka¾e ko je najbolji, nije Rosijev patent. To je uradio veliki Edi Loson, isto pre¹ao iz Honde i Jamahu i uzeo titulu.
Dan danas motor je bitan a vozaè najbitniji faktor. Dokaz su Stoner i Lorenco. Stoner najbolji. Zbog Honde? Ne. Lorenco najbli¾i Stoneru. Zbog Jamahe? Istu vozi Spiz, kao ¹to istu Hondu kao Stonerovu voze Dovi i Pedrosa. ©to su onda ova dvojica na vrhu? Imaju bolje motore od klubskih? Ne, to je Rosijev posao.
I jo¹, ne znam odakle ti mi¹ljenje da razmi¹ljam kao Honda. Ako si to izvukao iz jednog posta, lo¹e si izvukao. Rekao sam ti gde sam najvi¹e pisao, tamo mo¾e¹ da proèita¹ kako razmi¹ljam i ¹ta mislim o Hondi (ne fabrici motora, veæ o MotoGP timu). Ukratko, Honda i DORNA su povezani kao creva i mislim da sve rade u dogovoru. Kome se svidi - svidi, kome se ne svidi - mr¹ u pm (Kavasaki, Suzuki). Mi imamo lovu i ko vas jebe. Ukratko, jer ako napi¹em sve ¹to mislim o ovim govnima, trebaæe mnogo. Tako da, ¹to se Honde tièe, dobro bi mi do¹la jedna CBR-ka, sve ostalo - mr¹.
Ono ¹to je bilo sa Jamahom, bilo je. Rosi treba moto sportu, ali neæe veèno. Ja ga ne volim, najvi¹e zbog pona¹anja, kurèenja i podjebavanja, ali jebe se njemu za mene i meni za njega. A raspravljao sam sa Rosijevim navijaèima hiljadu puta, sve je to sviranje q. Nikad se neæemo slo¾iti. Moja devojka voli Rosija k'o Boga, ja ne. Svi vole Rosija (skoro svi). Tako je to kad si u manjini.
Ali ovo za Hondu, to ti neæu oprostiti... :D
[cheers]

Kengur

Dovoljno je pogledati po YT, gde covek obilazi, dodaje gas kad svi koce... To Lorenco i Stoner nemaju, zato sto su ''pickice''...
Covek ima srce, ako naprave dobar motor, veruj mi da ce honda izmisliti posle toga opet novu klasu... Nije on jos za kraj karijere, pa dva velika imena je penzionisao on licno, nece dozvoliti da njega nego tako lako penzionise...