Glavni meni

Motomania (Pomoc oko kupovine) :)

Započeo LukaRandjic, 19 Novembar, 2011, 21:07

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

i dalje je 3000 dinara ja slao u slankamen pre deset dana.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

stefgi

Cek cek cek malo, sam li ja blesav ili sta....

Prvo hoces kvad pa neces kvad, pa onda hoces skuter kineza pa neces kineza, pa hoces italijana pa neces italijana,pa hoces nov pa hoces polovan. Pa ti treba za selo gde ides dvaput godisnje a zimi ne vozis?! Pa kako da prevezes i da li moze u 206 ili fabiju?!

Je l' ti malo nas ovde ono malo a?

Bori¹a

Citat: stefgi poslato 21 Novembar, 2011, 00:11
Cek cek cek malo, sam li ja blesav ili sta....

Prvo hoces kvad pa neces kvad, pa onda hoces skuter kineza pa neces kineza, pa hoces italijana pa neces italijana,pa hoces nov pa hoces polovan. Pa ti treba za selo gde ides dvaput godisnje a zimi ne vozis?! Pa kako da prevezes i da li moze u 206 ili fabiju?!

Je l' ti malo nas ovde ono malo a?

Типичан пример кад хоће да се .... а да му не уђе
За село је логично ако има шуме да се узме офроуд возило, бар ја тако мислим
Да имам пара и воље и подршке радо бих узео фул кроса 250сс и по селу опаааааааааааааа
Ал немам тако да остајем са скутером и мишљу шта даље

zemunboy

#43
Citat: Borisa Motorisa poslato 21 Novembar, 2011, 01:22
Citat: stefgi poslato 21 Novembar, 2011, 00:11
Cek cek cek malo, sam li ja blesav ili sta....

Prvo hoces kvad pa neces kvad, pa onda hoces skuter kineza pa neces kineza, pa hoces italijana pa neces italijana,pa hoces nov pa hoces polovan. Pa ti treba za selo gde ides dvaput godisnje a zimi ne vozis?! Pa kako da prevezes i da li moze u 206 ili fabiju?!

Je l' ti malo nas ovde ono malo a?

Типичан пример кад хоће да се .... а да му не уђе
За село је логично ако има шуме да се узме офроуд возило, бар ја тако мислим
Да имам пара и воље и подршке радо бих узео фул кроса 250сс и по селу опаааааааааааааа
Ал немам тако да остајем са скутером и мишљу шта даље
Jest, pa da ti majka trosi pare na crnu kozmetiku...

Bori¹a

Ма неће бре, навикне се човек на вожњу тога, како СуперМинт цепа 450сс по Фрушкој Гори а исто смо годиште
Ја бих најрадије КТМ 250 ЕХС-F

nano

Citat: LukaRandjic poslato 20 Novembar, 2011, 21:42
Jel ce moci u skodu fabiju ili pezo 206
?

Moze kako ne moze, samo ga sitnije iseci i sve ok...

nemke



Ivicat


nemke

#49
1999. imas ga na oglasima na forumu. Stize mi u januaru motor iz UK, pa mi je Burgman visak, a i treba mi lova, prodajem i auto, treba da se skrpi za drugi. Zaboravih da dodam da je cena povoljna.



Ivicat


Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

nemke


eclipse4


penzos

ako je i skuter-neka bude barem Honda!  :D


Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Hurricane


nemke


CBRR1

Citat: nemke poslato 13 Decembar, 2014, 00:05
Os da ti ja prodam Burgmana



a datum i tako to...imam ja komsiju hteo je da pazari neki skuter 97godine pa cu ga pitati da li je jos zainteresovan pa da ti se javi....pitacu ga... ;D

nemke

Vazi, ako bude zainteresovan, javi se, dodjite i pogledajte skuter. Cena je zimska, u sustini ako mu se svidi, dogovoricemo se.

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion