Glavni meni

Motomania (Pomoc oko kupovine) :)

Započeo LukaRandjic, 19 Novembar, 2011, 21:07

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

LukaRandjic

[hello] !! Potrebna mi je pomoc oko kupovine  [free] skutera za selo :) gledao sam nesto, ali nasao sam nesto sto mi se dopada i svdija. Moj drug u selu ima njihov skuter, vozio sam probao, i odilican je. Sta mislite o njemu?

http://motomania.rs/archives/mm50qt-16/ ?!?!?!

Po meni skuter za pocetnike :) Taman za mene ! :D


I jel je moguce da posalju skuter na kucnu adresu, ty. sa kombijem da dodju da ti ga donesu? ?


Hvala Unapred Manijaci! [watching]

Bori¹a

Хоћеш и четвороточкаша и овај скутер?
Нећеш моћи баш оба за 700е

LukaRandjic

Necu cetvorotokasa, jer mi se ne isplati, svi su kinezi, a i bolje mi skuter da kupim, imam i garanciju i sve a tamo nista. :)

Gašpar

Ti druze ne znas sta hoces.

Moj ti je savet - uzmi Automatica ili APN-a i nauci da vozis, tako se to radilo u moje vreme.
Kakvi kinezi, kakvi bakraci [cheers]

AndreyRR

Ala si ti mator ko biblija,vidis da se danasnje klinke satiru od k..., ;D ;D ;D [cheers]
brate za selo ti treba kross a ne skuter

Bori¹a

Дам ти ја мог кинеза за 450е

Citat: LukaRandjic poslato 19 Novembar, 2011, 21:16
Necu cetvorotokasa, jer mi se ne isplati, svi su kinezi, a i bolje mi skuter da kupim, imam i garanciju i sve a tamo nista. :)

А овај скутер ти није кинез?

ЯЭВОЛУТИОН

Ovaj kinez je najkinezkiji od svih kineza koje sam u zivotu video....najgora investicija u zivotu...sledece godine ces ga prodati za 200 ili 300 evra ako bude ko nov....slabo vuce uzbrdo, kvari se....jedino malo trosi....
Za te pare dobar italijanski skuter star deset godina...ima da sahrani tri ovakva kineza....bolje ce da ide, koci i manje da se kvari od njega.
I na kraju sledece godine ces ga prodati za iste pare .
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Bori¹a

900e брат тражи за априлију СР50сс
2000-то годиште, стање је да је имао једно клизање
иде 60-70 како где

AndreyRR

daj bratu za 700 zadovoljan ti i on  [cheers]

Bori¹a

Што ја да му дам? Ја имам скутер

AndreyRR

nisam video da tvoj buraz prodaje  [cheers]

Conti-Moto

Bezi od kineskih skutera sto dalje, tu je sreca kratkog daha . . .
Bolje pogledaj i izaberi jedan od najkvalitetnijih skutera koji postoje a to je Kymco (Taiwan).
Garancija pune 3 godine, kvalitet odlican i mnogo su lepsi od kineskih skutera a kostaju tek nesto vise para . . .
Ne bacaj pare na kineza !
Novo !!!
Conti ROAD !!

Bori¹a

За кимка све препоруке. Имам агилитија, шљака савршено 5 година, пре пар месеци закуцао јер није мењано уље (јбг сестра возила)
Сад је на 80сс и повлачи као никада до сад. Овако није нешто за велике брзине јер је 4т али иде 70ак сигурно. За 5 година ни динар нисам уложио у њега и после 5 година закује. Добро се сетио
А у ценовном рангу су са кинезима оним "правим", можда 100-200 еура лево десно

Conti-Moto

Ja radim sa delovima za skutere i mogu pod punom odgovornoscu da kazem
da ne postoje kvalitetniji skuteri od Kymco skutera.
Za sve one koji to ne znaju, Kymco proizvodi sve jednocilindricne pogonske agregate za nemacki BMW.
BMW im za uzvrat projektuje pogonske agregate koje Kymco ugradjuje u svoje skutere (napr. masina za Downtown 300i) . . .
Siguran sam da ce i 2012. Kymco u Srbiji napraviti pravi bum sa novim modelom "Visa R".
50cc, cetiri takta, cetiri brzine, poluautomatski menjac, potrosnja ispod 2 litre . . .
Prelazi izmedju 50.000 i 100.000 kilometara bez ikakvih problema.   
Model isti kao i legendarna Honda CUB.
Cena ce biti u rangu Tomos-a APN 6, znaci oko 1.100 eura.   
Novo !!!
Conti ROAD !!

ЯЭВОЛУТИОН

Ne postoji gora servisna podrska na balkanu od KYMCO skutera......pet godina se ja borim sa KDM i ostalima po Beogradu..Ima dve variajnte, ako nije potrosni matreijal u pitanju....nema trenutno ili kosta ko za Harley Davidson...
primer>Par retrovizora za Kyco exciting 500  po kojoj ceni mogu da ih dobijem u Beogradu....


p.s.
Sa Conti gumama imas dobre cene i vrhunski proivod, i ja svima preporucujem da uzmu road ili sport attack, pre nego bilo koju drugu gumu, ali cene delova za Kymco skutere su toliko visoke i u Italiji, da je jedino prihvatljivo stavljati potrosni materijal od koineza koji nose isti GY6 klon agregat. O Excitingu 500 ne bih pricao,. jer ne zelim da pravim kontra reklamu......KYMCO nije za preporuku zbog lose servisne mreze i dostupnosti delova....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

AndreyRR

Tesko da moze neko da nadmasi legendarnu Hondu CUB

Gašpar

Ali kvalitet Kymca niko ne moze da ospori. Nekoliko godina proglasavan za skuter godine u Austriji, a mislim da je 2004. bio Skuter godine na nivou Evrope. Stvarno fenomenalan kvalitet. Mogu slobodno reci - u rangu sa japancima.

Za servisnu mrezu ne znam, jer mi nije trebala dok sam imao ono skuterce. 4T masina, vozena uvek pun gas, nikad nikakavih problema ;)

Bori¹a

Код мене има овлашћени сервисер/дистрибутер, мада сам код њега само купио моторчек и ништа више.
Радим само код Петра Богићевића ;)

Black Adder

Kymco jeste dobar brand, i servisna podr¹ka je trèi plaèi, delovi skupi do bola, snalazi¹ se sa aftermarket delovima koji su pristupaèniji. Nije toliko kvalitetan za razliku u ceni, pogotovo na jeftinim modelima, gde je u¹tinuto na kvalitetu zarad ni¾e cene. Pomalo popravljam skutere, i do sad sam imao par kineza na generalnoj, a razlog je isti, "brate vozio sam ga 2,3 godine, dinara nisam dao u njega ... " Jedino ¹to zahtevaju je da se redovno odr¾avaju, ostalo je prihvatljivo. Jo¹ i ako je selo u ravnièarskom kraju, gde nema brda, sit æe¹ se navozati i sa kinezom.

MIGE

dodaj jos 100-200 i kupi piaggio nrg,odlican,skut,vodeno hl.dva diska,ide ko nevreme  [thumb_up]