Glavni meni

pitam se PITam

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 19 Novembar, 2011, 16:35

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

veki.sd

srpska posla,kao i golf dvojka naj,naj. na svetu dok nisu provozali drugo.elem da se vratimo motorciklima,uvek ce postojati moj suzuki,moj kawasaki.........licno ja sam za 16 godina voznje promenio sve zivo,kupis krs-tuga....kupis dobar-radost....

ЯЭВОЛУТИОН

Zasto sam postavio temu....evo odgovora...
Pre par godina sam boravio u kurtoaznoj poseti jednom drugaru u Londonu...njegova firma platila sve troskove, zato sto sam mu popravljao motor do 4 ujutru pri povratku iz Grcke......sutradan je imao jako bitan sastanak, i zakasnio bi sigurno....mada mislim da bi stigao avionom.
otvara mi covek garazu, a unutra dedin motor iz 1920, tatin motor iz 55, i njegov motor iz 72......dakle tri matora motora i xx koga vozi inace.
Alo bre njegov deda je ostavio njegovom ocu motor, njegov otac ostavio njemu i njegov i dedin, a on pridodao kolekciji i svoj.....xx ce da proda i da kupi nesto drugo, ali to , to nije za prodaju.
Koliko znate ljudi koji imaju motor koji im je ostavio deda ili otac.....ja znam samo jednog i nije na prodaju..... i to od dede BMW 250/3
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gavrolini

moj je znao da bih ja to raskucio pa je na vreme on prodao

milos ghost

1. r1-2009
2. aprilia rsv4
3. ducati 916
nisam alergican ni na ktm superduke 990r :)

AndreyRR

Mom kumu je otac ostavio BMW R 25

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: milos ghost poslato 23 Novembar, 2011, 01:20
1. r1-2009
2. aprilia rsv4
3. ducati 916
nisam alergican ni na ktm superduke 990r :)
Ajde sad objasni koji ti je od tih motora ostavio deda...citaj postove redom, pa onda kucaj
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya

Pa sve mu ostavio deda,èita¹ li ¹ta èovek pi¹e? KTM æe tek da mu ostavi..

milos ghost

Citat: revolution poslato 23 Novembar, 2011, 10:11
Citat: milos ghost poslato 23 Novembar, 2011, 01:20
1. r1-2009
2. aprilia rsv4
3. ducati 916
nisam alergican ni na ktm superduke 990r :)
Ajde sad objasni koji ti je od tih motora ostavio deda...citaj postove redom, pa onda kucaj
ahaaaa, sad sam skapirao... nije mi deda ostavio ni jedan, ali mi je ostavio cale tomos 15, verovatno ce doziveti i moju decu :)

Lazic


pit


              Meni cale kupio APN 4 hipi ...ali sam ga ja prodao.Jbg kad ne cenim tradiciju.

ЯЭВОЛУТИОН

mislio sam da vam je ostavio motor a ne moped (bicikl sa pomocnim motorom)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Sta si ti sad poludeo, persiras pitu...??? Pa on je mladji od tebe, Jeremijo... :D

ЯЭВОЛУТИОН

Ko bre mladji....!!!!!!!!!!
A ja mislio koliko kenja da ima ber 50 godina....a on samo rano poceo.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

pit

Citat: revolution poslato 25 Novembar, 2011, 19:36
Ko bre mladji....!!!!!!!!!!
A ja mislio koliko kenja da ima ber 50 godina....a on samo rano poceo.

                Ko rano poludi ceo zivot mu prodje u veselju.

ЯЭВОЛУТИОН

Ali i za kenjanje potrebno je iskustvo....recimo moj cale sa 70 godina kenja za medalju.....jos se nisam navikao, tako da covek napreduje svakog dana...u tehnici kenjanja
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya

Samo ti i Èak Noris mo¾ete da kenjate vi¹e od va¹ih æaletovaaa..

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

samo da te vidim dobices ti jednu pedagosku....posto te tata nije tuko na vrema ja cu
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya

Citat: revolution poslato 25 Novembar, 2011, 21:48
.recimo moj cale sa 70 godina kenja za medalju


Slu¹aj oca,¾ivotinjo..

ЯЭВОЛУТИОН

i on mi rekao da ti dam pedagosku,
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11