Glavni meni

DAKAR 2012.

Započeo ljilja-pei, 18 Novembar, 2011, 11:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

El Jefe

Prosle godine ,ako ne gresim oba Kineza na Jinchengu zavrsise reli.Od toga nema veceg uspeha
Друштво за заштиту од животиња

Radanovic

Pa ja ne znam ¹ta vi oèekujete od Sagmajstera , da pobedi ? Treba biti objektivan , ÈOVJEK  JE  IZ  SRBIJE .
Pa zar nije uspjeh zavr¹iti reli na sedamdesetom , osamdesetom ... mjestu , uop¹te ga i zavr¹iti .
Gabore samo napred  [thumb_up]


Ovo '' èovjek je iz Srbije '' nemoj neko pogre¹no da shvati . Pozz svima i sretna nova 2012

JankoR

Èuo sam raznih prièa o Gaboru , neki ga kude  neki ga hvale ali kako god voziti èitav dan i to po kakvim terenima i posle pripremati motor za suta dan i tako 15 dana za redom mislim da je  to nadljudski napor i veliki uspjeh .Mislim  ni nas 30 kucaèa po tastaturi nebi uspjeli da se svi mijenjamo na pola  dana tako ne¹to. Naprijed majstore

ЯЭВОЛУТИОН

Ako Srbija treba da nekog pomaze i sufinansira na reliju, onda su mogli da nadju nekog mladjeg, koji je uspesan u moto kross takmicenju.....Naprave prvenstvo Srbije u klasi 450 , pa sampion posle deset trka dobije podrsku da ide na Dakar relly....posteno.
Cevek je u godinama, van takmicarske forme i sa viskom kilograma.....da li ste svesni koliko jos amatera vozi taj relly..pa nije on jedini....koliko se secam tamo nekad davno je neki nas omatatoreli relly vozac ucestvovao sa kolima na Paris Dakkar reliu takodje uz podrsku drzave....To sto je jednom ucestvovao i zavrsio cenim, ali je previse mator za to i previse tezak....ko kad bi se ja spremao za taj reli , skupio pare od sponzora i ucestvovao.....pa ne bih bio poslednji makar poginuo....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Silvana

A kad je Srbija pomagala mlaðeg i uspe¹nijeg?  [veryangry] I Ristiæ je oti¹ao, koliko znam, o svom tro¹ku, a taj tro¹ak nije mali. Po¹to dr¾ava ne poma¾e, ispada da mo¾e¹ otiæi samo ako ima¹ te pare. Pa isto æe nam biti u svim ostalim oblastima ¾ivota: ima¹ pare - obrazovan si, lep, popularan, ¾ivi¹ ¾ivot... i mo¾e¹ da ode¹ i na Dakar, samo ako ¾eli¹.
Sagmajstera po¹tujem, njegov trud takoðe, i smatram uspehom da zavr¹i reli; ne oèekujem da pobedi. Ne treba me¹ati èovekovu ¾elju i volju sa svojim sopstvenim oèekivanjima. Verujem da je mnogima èudno ¹to ¾ene voze motore kad to po prirodi stvari nije za njih i neæe nikad voziti relije i trke.
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

ЯЭВОЛУТИОН

@Nirvana
Slozio bi se zadnjom konstatcijom...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


UFF

E a sto svi voze ktm-a kad se on kvari i nista ne valja?
gde je kava?

Mad Max

vidim da su ovde sve sami talentovani i sve znaju dal vozit dal pravit motor skupit pare ma sta god vam padne na pamet vi mozete, sramite se sami sebe. gaboru svaka cast da moze organizovat ekipu i skupit novce, a garantujem da se drzava nije nesto rasirila sa euricima. nemojte takvi biti, kako vam nije drago da ima neko i predstavlja jebenu srb, auuu kakva smo mi mraka, ma ne mrzi nas cela evropa dzaba.
Brzi od smrti, Jaci od bola

monsterbnt

Citat: UFF poslato 02 Januar, 2012, 13:06
E a sto svi voze ktm-a kad se on kvari i nista ne valja?
gde je kava?

Nemoj tako......ima 3 klx450 i jedan sredjeni KX450
Smrt SVIMA!!!!

Gavrolini

Zasto niko ne bi smeo da iznese svoje misljenje i kritiku, pa kritikujemo i fudbalere svi i ako nismo ni od jednog  iz nase reprezentacije mi sami bolji na terenu. To sto je moje misljenje da je posle par dakara sramota da toliko zena i kineza budu ispred njega ne znaci da bih ja bio bolji, verovatno bih pao na prvom dubljem pesku pao i slomio nogu ali kakve to veze ima sa njim.  Jednostavno sa tolikim iskustvom mislim da je njegov plasaman u najmanju ruku  sramotan...

Silvana

Citat: revolution poslato 02 Januar, 2012, 12:03
@Nirvana
Slozio bi se zadnjom konstatcijom...

Nadimak mi je divan, zahvaljujem. Jedino ¹to æe¹ i dalje da se èudi¹ u vezi sa zadnjom konstatacijom. I Gabor æe nastaviti da vozi, i fuzbaleri da ¹utaju loptu... Prati¹ ili ne, voli¹ ili ne, ceni¹ ili ne. Samo nemoj da se nervira¹  :D [cheers]

Del Arno Band - Dim Iz Moje Lule
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Silvana poslato 02 Januar, 2012, 15:35
Citat: revolution poslato 02 Januar, 2012, 12:03
@Nirvana
Slozio bi se zadnjom konstatcijom...

Nadimak mi je divan, zahvaljujem. Jedino ¹to æe¹ i dalje da se èudi¹ u vezi sa zadnjom konstatacijom. I Gabor æe nastaviti da vozi, i fuzbaleri da ¹utaju loptu... Prati¹ ili ne, voli¹ ili ne, ceni¹ ili ne. Samo nemoj da se nervira¹  :D [cheers]

Del Arno Band - Dim Iz Moje Lule
Nerviranje je odlika glupih ljudi.....ako mozes nesto da ucinis u vezi toga nemoj da se nerviras, ako nemozes nista u vezi toga, nemoj da se nerviras....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Radanovic

Jos jedna nesreca . Srusio se avion sa dvoje putnika , oboje poginuli

nemanja

 [watching] zna li neko kada je prenos na rts-u ili nekom drugom programu da nije satelitski.

perlx


nemanja

ima li na nekom domacem kanalu ,posto taj nemam :(

mkt


mkt

u 00:12  na drugom kanalu i traje jedva pola sata  :(

nemanja