Glavni meni

DAKAR 2012.

Započeo ljilja-pei, 18 Novembar, 2011, 11:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

Presao 50.000km po pustinjama?  :o   [kralj]

Gavrolini

i svaki put bar 5-10 zena bude ispred njega....bez uvrede ali....

Dzigi Boy

braco, kad ima taj prenos i na kojim kanalima

Radanovic

Na prvoj etapi Gabor je bio 97. od 177 vozaca .
Zaostatak za vodecim Lopezom na Aprilii je 12min i 20sec.

ЯЭВОЛУТИОН

Kinez na JINCHENG-u ispred Sagmeistera na KTM-u
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bokilic

znaci bolji kinez od ktm,a:P
brmmmm

Dzigi Boy


Radanovic

Citat: Dzigi Boy poslato 01 Januar, 2012, 18:54
Gde to da gledamo


Ima veceras pregled na Eurosportu ( 40 min ) . Uglavnom svaki dan budu te emisije , jedna rano ujutru a druga navece .

zmiya

Argentinski motociklista Horhe Martinez Boero tragièno je nastradao na startu na 33. Dakar reliju u Argentini.
Boero je prvo do¾iveo udes tokom trke na pe¹èanim dinama u gradu Nekoèea u provinciji Buenos Ajresa, posle èega je do¾iveo srèani udar, naveo je organizator.
"Samo pet minuta posle nesreæe do njega su stigli doktori i helikopterom ga prebacili u bolnicu, ali nisu uspeli da ga o¾ive i on je preminuo nakon dolaska u bolnicu", rekao je organizator trke.
Tako je drugo uèe¹æe za redom na Dakar reliju bilo je kobno za 38-godi¹njeg Boera, a start 33. relija je ostao u senci nove tragedije u sportu.


Panta Zemunac

Vi¹e od 50 ih se preselilo sa tog relija na onaj svet!

I ba¹ zato, neka i ribe voze br¾e, ja æu ipak navijati za Gabora, bez obzira, zvao se rely ovako ili onako!!

Sa amaterskim uslovima pripreme, u odnosu na ostale timove, on je moj heroj!!

aleksr6

Citat: Gavrolini poslato 30 Decembar, 2011, 21:44
i svaki put bar 5-10 zena bude ispred njega....bez uvrede ali....
slazem se

Gašpar

Citat: aleksr6 poslato 01 Januar, 2012, 23:03
Citat: Gavrolini poslato 30 Decembar, 2011, 21:44
i svaki put bar 5-10 zena bude ispred njega....bez uvrede ali....
slazem se

Do sada se nisam slagao sa vama, ali covek na JINCHENG-u da bude ispred njega. Nije mu ovo vise ni prvi reli, navozao ih se do sad...

Plazma Keks

sta kenjate? da li bi ste vi bili ispred tog na tom cang-cung-ceng motoru? posto vidim da imate mnogo iskustva u voznji endura na tastaturama i masti

zmiya

Pozdravljam ovo ¹ta poku¹ava Sagmajster,samo mi nije jasno kako misli i¹ta da postigne kad njegov motor vuèe dvojicu,a ostali po jednog èoveka..

zmiya

- Stigao sam na cilj i to je sada najva¾nije. Vozio sam u dogovoru sa Torstenom, mojim mehanièarem iz Nemaèke, novi KTM sa dve treæine gasa, kako bi smo videli ¹ta sve ovaj novi lak¹i, ali i slabiji motor mo¾e u uslovima specijalnog ispita. Ba¹ kod prvih dina uoèio sam osnovnu razliku izmeðu onog startog velikog od 690 kubika i ovog novog. Nedostaje mu snaga, ¹to drugim reèima znaèi da æu morati da promenim pristup napadanju dina i naèin na koji æu ih osvajati tokom narednih 13 dana. Prvi specijalni ispit bio je uslovno reèenom kratak, ali to je prvi dan i koliko znam svi su taktizirali i odmeravali snage sa potencijalnom konurencijom. Idemo dalje, sledi odmor konsultacije sa Torstenom i naravno, drugi dan i novi ispit

Gašpar

Ja podrzavam svaki pokusaj razvoja moto sporta u Srbiji, ali ovo velicanje Gabora postaje smesno. Covek nije preterani potencijal, iznad 50. mesta biti nece, i toga moramo biti svesni.
Svaka njemu cast i na volji i na hrabrosti, a Boga mi i na ulozenom i trudu i novcu, ali uspeh ce na zalost izostati.

Radanovic

Ma va¾no je uèestvovati   :D

Plazma Keks

uspeh je zavrsiti taj reli

zmiya

Uspeh bi mi bio da odem jednom i uop¹te zavr¹im reli..A neuspeh bi mi bio da idem godinama i da ne napredujem,nego idem da bih uèestvovao..