Glavni meni

DAKAR 2012.

Započeo ljilja-pei, 18 Novembar, 2011, 11:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ljilja-pei

Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

ЯЭВОЛУТИОН

south american kara....a ne dakar....nemoj da mi vredjas rally
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ljilja-pei

Ko ti od jutros drma kavez? :) :) :)
Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

mkt

ova novinarka je mogla malo bolje da se spremi za intervju ...bas iritira

monsterbnt

Ne znam za vas al meni ovo vise nije Dakar........mislim........ Dakar je UVEK pocinjao u evropi a zavrsavao u africi. Ovo prilazi na 2000 km africi.....
Smrt SVIMA!!!!

misa-pei

Èuj, gde je da je, tako se zove. Ispravno ili ne, mo¾emo samo da izmi¹ljamo toplu vodu i da ga zovemo "ono tamo takmièenje u J. Americi", "biv¹i Dakar"...

A terenii kroz koje voze su jo¹ te¾i, jo¹ zahtevniji, samo takmièenje je neizvesnije.
ni Dakar u Africi nije bio onakav kakav je u poèetku zami¹ljen, kao takmièenje pustolova, privatnika, rekreativaca. Ume¹ale su se fabrike, fabrièki timovi, porasla je popularnost, postao je poznatiji, ali je i komercijalizovan. ©ta sa tim da radimo?

Niti nas je ko ¹ta pitao, niti æe, a da lamentiramo nad imenom je potpuno beskorisno.

Bar ja tako mislim.
Država je najveći neprijatelj naroda

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: misa-pei poslato 20 Novembar, 2011, 15:16
Èuj, gde je da je, tako se zove. Ispravno ili ne, mo¾emo samo da izmi¹ljamo toplu vodu i da ga zovemo "ono tamo takmièenje u J. Americi", "biv¹i Dakar"...

A terenii kroz koje voze su jo¹ te¾i, jo¹ zahtevniji, samo takmièenje je neizvesnije.
ni Dakar u Africi nije bio onakav kakav je u poèetku zami¹ljen, kao takmièenje pustolova, privatnika, rekreativaca. Ume¹ale su se fabrike, fabrièki timovi, porasla je popularnost, postao je poznatiji, ali je i komercijalizovan. ©ta sa tim da radimo?

Niti nas je ko ¹ta pitao, niti æe, a da lamentiramo nad imenom je potpuno beskorisno.

Bar ja tako mislim.
ti mislis.....pametnije bi ti bilo da skines onaj karburator i da ga doneses jedan dan da ge pretresemo...da ne izigravas vlasnika KTMa
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

misa-pei

Ono, jes, i to ¹to ka¾e¹...
Država je najveći neprijatelj naroda

Gašpar

RUTA:



Iz Srbije ovog puta vozi samo Gabor:

63   
SAGHMEISTER GABOR (SRB)
KTM
450

RAmireZ

Ako dogodine budu vozili i kroz Boliviju neka im dragi Bog bude u pomoæi! Tamo su najluði putevi na svetu!
Samo jedna stvar je bolja od seksa.

Tihi_ZR

Kako su krenuli, vratice se svi navuceni na koku :)
Salim se, jedva cekam da pocne, pracenje relija mi nekako ide uz novogodisnje praznike.


Plazma Keks

koliko znam. preselili su se iz afrike jer su se desavala razbojnicka presretanja, otmice i strah od teroristickih napada. to je bilo u nekom casopisu iz godine kada je zadnji put vozen u africi. mislim da su bili moto puls ili 2tocka

Tihi_ZR

Teroristi u Mauritaniji su pretili da ce ih pobiti. Tj. pretili su napadom na ucesnike relije na tom delu koji prolazi kroz Mauritaniju.

perlx

Poslali su im poruku tipa - Cekamo vas i sledece godine. Pozdrav, teroristi
I otkazase reli.
Sto se tice same organizacije juzna amerika je mnogo srecnije resenje, vozi se kroz mnogo manje zemalja koje su uz to prijateljski nastrojene prema moto sportu tako da se vise paznje moze posvetiti kvalitetu staze i podrsci za vozace.
Istina je da to odavno vise ni ne lici na originalni Paris-Dakar reli, koji je izmisljen kao zabava entuzijasta, ali je i dalje zanimljiv, makar meni (mladom, glupom i ocajnom vozacu).
P.S. Go Cyril ! :)

zozon

   Nadam se da ce i ove godine TV prenosi  biti u najgledanijem terminu (posle 1 i 30 nocu) i uz strucne komentare ljudi kojima ne bih dao ni ovce da cuvaju u Argentini  [glavazid]

Gašpar

Taj termin me ubija u pojam. Secam se da sam prosle godine, kako pocnemo da zalivamo, ja moram kuci  ;D
Mislili ljudi da mi moji brane da izlazim posle 1 [rofl]

zemunboy

Citat: Gaspar poslato 20 Decembar, 2011, 11:33
Taj termin me ubija u pojam. Secam se da sam prosle godine, kako pocnemo da zalivamo, ja moram kuci  ;D
Mislili ljudi da mi moji brane da izlazim posle 1 [rofl]
Znaci provalili te...
Sine Igore, mars u krevet i da gledas Dakar, sutra te za doruckom propitujem!!!!

mkt


Gavrolini

Citat: mkt poslato 20 Novembar, 2011, 14:52
ova novinarka je mogla malo bolje da se spremi za intervju ...bas iritira
a koji kurac ima da se sprema?! kao da je neki dogadjaj i uspeh