Glavni meni

Moto(r)teka

Započeo Vule, 16 Novembar, 2011, 15:58

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Vule

Citat: mkt poslato 29 Novembar, 2011, 15:54
ocel moci sve te emisije  da se pogledaju i na jou tubu
hoce...bice i na tube-u :)
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

Vule

#21
Citat: revolution poslato 29 Novembar, 2011, 17:40
Citat: Vule poslato 29 Novembar, 2011, 11:56
Citat: revolution poslato 29 Novembar, 2011, 11:24
Moram priznati da mi idu na kurac, ko da su se klonirali Alvirovici....ovo garant Isak finansira
Svi po malo...i molim te da ne  [govance] po ljudima koje verovatno ni NEZNAŠ,ako si nadrkan idi jebi nešto,izduvaj se malo...ljudi forsiraju normalnu priču o motorima
Slusaj , momak, po cenu da me izminusiraju, da ti kazem nesto.
Emisija je krivi kurac, al sam se pravio fin, ali ti si prvi poceo da kenjas....ja sam kako naglasavam bio fin. Alvirovic da je pisao scenario ne bi bolje napisao....Isak je verovatno jedan od sponzora....sto ne mozes da opovrgnes....na kombinezonu MASS, AGV kacige, mesto snimanja....sto bre nisu skupili u emisiji par matorih bajkera  i trkaca, da oni kazu nesto o bezbednosti u saobracaju.....ne bi me iznenadilo ni da si ti narator...nekako mi licis. Nama trebaju emisije o motorima ali ne takve, takve niko nece da glde...premotao sam  deset puta da me ne bi smorili, a ipak jesu...dakle ne valja.....Zovite Olju Beckovic, koju btw ne podnosim da vam objasni kako da napravite zanimljivu emisiju....ova vasa nece novu godinu docekati.
Mora da si ponosan na sebe što si uspeo da smisliš takav tekst ĆALE,al' samo me zanima kako sam se JA TO ISKENJAO??? A što se tiče trkača,ako te zanima Miloš Milovanović je takođe učesnik ove emisije KOJA TEK TREBA da izađe na videlo,a i kakve veze ima što je Isak sponzor? Ja ga lično nepoznajem,ali je barem pristao na pomoć koju je u ovoj zemlji inače teško dobiti,a ti ako si kompleks ili ako ti je emisija GO KURAC onda se drzi svojih pogrdnih reči(a navodno si FINI čovek), samo reci da ti se nesviđa emisija,to je moglo bolje i kraj a ne da ga tupiš kao nikome se nesviđa...U ostalom...što se prepucavamo...ti imas svoje misljenje koje je naravno negativno KAO U VEĆINI TEMA KOJE si odgovarao,ja mislim suprotno s razlogom jer znam tog Vladimira i koliko se dečko i cima i muči svaki dan po ceo dan samo da bi snimio emisiju od pola sata...
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

Che

Citat: revolution poslato 29 Novembar, 2011, 17:40
ovo garant Isak finansira
Citat: revolution poslato 29 Novembar, 2011, 11:24
Isak je verovatno jedan od sponzora...

A koji je problem sa finanserom???

Vlajko

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Boban_m

Citat: Vule poslato 29 Novembar, 2011, 19:36
Citat: revolution poslato 29 Novembar, 2011, 17:40
Citat: Vule poslato 29 Novembar, 2011, 11:56
Citat: revolution poslato 29 Novembar, 2011, 11:24
Moram priznati da mi idu na kurac, ko da su se klonirali Alvirovici....ovo garant Isak finansira
Svi po malo...i molim te da ne  [govance] po ljudima koje verovatno ni NEZNA©,ako si nadrkan idi jebi ne¹to,izduvaj se malo...ljudi forsiraju normalnu prièu o motorima
Slusaj , momak, po cenu da me izminusiraju, da ti kazem nesto.
Emisija je krivi kurac, al sam se pravio fin, ali ti si prvi poceo da kenjas....ja sam kako naglasavam bio fin. Alvirovic da je pisao scenario ne bi bolje napisao....Isak je verovatno jedan od sponzora....sto ne mozes da opovrgnes....na kombinezonu MASS, AGV kacige, mesto snimanja....sto bre nisu skupili u emisiji par matorih bajkera  i trkaca, da oni kazu nesto o bezbednosti u saobracaju.....ne bi me iznenadilo ni da si ti narator...nekako mi licis. Nama trebaju emisije o motorima ali ne takve, takve niko nece da glde...premotao sam  deset puta da me ne bi smorili, a ipak jesu...dakle ne valja.....Zovite Olju Beckovic, koju btw ne podnosim da vam objasni kako da napravite zanimljivu emisiju....ova vasa nece novu godinu docekati.
Mora da si ponosan na sebe ¹to si uspeo da smisli¹ takav tekst ÆALE,al' samo me zanima kako sam se JA TO ISKENJAO??? A ¹to se tièe trkaèa,ako te zanima Milo¹ Milovanoviæ je takoðe uèesnik ove emisije KOJA TEK TREBA da izaðe na videlo,a i kakve veze ima ¹to je Isak sponzor? Ja ga lièno nepoznajem,ali je barem pristao na pomoæ koju je u ovoj zemlji inaèe te¹ko dobiti,a ti ako si kompleks ili ako ti je emisija GO KURAC onda se drzi svojih pogrdnih reèi(a navodno si FINI èovek), samo reci da ti se nesviða emisija,to je moglo bolje i kraj a ne da ga tupi¹ kao nikome se nesviða...U ostalom...¹to se prepucavamo...ti imas svoje misljenje koje je naravno negativno KAO U VEÆINI TEMA KOJE si odgovarao,ja mislim suprotno s razlogom jer znam tog Vladimira i koliko se deèko i cima i muèi svaki dan po ceo dan samo da bi snimio emisiju od pola sata...
Vule, ako ces u javnost moraces malo na PR da poradis.

Vule

Nesekiram se ja za sebe..niko nece stoku iz bloka ;D
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

HRC Boza

Napravite neki challenge kao u top gear-u  ;D  ... Nije lo¹a emisija  [thumb_up]
Sportom protiv droge, biciklom u Amsterdam.

king011

Evo i mene...Pozz svima... Ja sam Vladimir Jevtic, autor emisije...MOTORTEKA... voleo bih samo da pojasnim o cemu se radi...Emisija je pre svega namenjena pocetnicima i moramo krenuti od osnovnih stvari jer i statistike i trenutna obuka ukazuju na veoma lose stanje u ovoj oblasti kojom se profesionalno bavim*(nisam pol.), a dosta nam stradaju ljudi sa manje od 6 meseci vozackog iskustva..tako da razumece te zasto u prvim emisijama mora da se krece od osnove.....nazalost, svi znate da je zima i da je sada jako tesko imati snimke sa voznji, moto skupova i sl...od proleca je u planu da se ide na skupove, da se ukljuce u pricu svi momci koji imaju i dosta iskustva...i jos dosta toga...za svakoga ko zeli da zna cime se ja bavim i na koji nacin to radim slobodno neka me nadju na fb (mail: [email protected]) ili ostave poruku ovde...takodje zahvaljujem se svima na podrsci, a i na kritikama dosta znaci kada kolege motociklisti kazu sta misle... i jos jednom pozivam svakoga ko ima ideju... p.s. a sto se finansija tice, kao i sve u Srbiji...teska borba, radi se 25 h...tako da daj Boze da bude neko ko ce da plati :)

pozzz svima

Vule

HRC Boza....neki drag test turbo R1 i nitro K9 x)
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

jevta

Obavezni testovi polovnjaka.To retko o radi al na na¹em tr¾i¹tu je interesantno

king011

Moze i slazem se sa tim...od proleca i Busa bi tur. [ljutko] ...samo sada su zimski dani, guma kamena pa nista od toga  :( i svi koji su odavde zainteresovani pozvani su ..mozemo i price da snimimo, ako ima neke snimke zanimljive da posalje ...objavicu...naravno edukativno, ne tocak i sl ...

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: king011 poslato 29 Novembar, 2011, 21:23
Evo i mene...Pozz svima... Ja sam Vladimir Jevtic, autor emisije...MOTORTEKA... voleo bih samo da pojasnim o cemu se radi...Emisija je pre svega namenjena pocetnicima i moramo krenuti od osnovnih stvari jer i statistike i trenutna obuka ukazuju na veoma lose stanje u ovoj oblasti kojom se profesionalno bavim*(nisam pol.), a dosta nam stradaju ljudi sa manje od 6 meseci vozackog iskustva..tako da razumece te zasto u prvim emisijama mora da se krece od osnove.....nazalost, svi znate da je zima i da je sada jako tesko imati snimke sa voznji, moto skupova i sl...od proleca je u planu da se ide na skupove, da se ukljuce u pricu svi momci koji imaju i dosta iskustva...i jos dosta toga...za svakoga ko zeli da zna cime se ja bavim i na koji nacin to radim slobodno neka me nadju na fb (mail: [email protected]) ili ostave poruku ovde...takodje zahvaljujem se svima na podrsci, a i na kritikama dosta znaci kada kolege motociklisti kazu sta misle... i jos jednom pozivam svakoga ko ima ideju... p.s. a sto se finansija tice, kao i sve u Srbiji...teska borba, radi se 25 h...tako da daj Boze da bude neko ko ce da plati :)

pozzz svima
Drago mi sto si se javio. lepo sto imas druga koji te brani od nikoga....zapravo nisam ja niko, ali nije bitno ko sam...ko zna, zna kakav sam, ali svoje mosljenje nek zadrzi za sebe...mozda sam iskopleksiran pa se nadrkam.
Elem, to sto je Isak sponzor je lepo....bar deo od para koje je oteo prodajuci fush robu da vrati motorciklistima. Sve one evropske cene za nas valda mogu da mu naprave nesto para, da vrati.
Nego sta mi je zasmetalo u emisiji.....da imas neki feed back, a ne samo da te tapsu po ramenu:
jako je monotona, testiranje kaciga je smesno...jel ako ja nagazim onako neku integralku i ona ce da pukne, jer nema potporu iznutra. Dakle test ne pije vode. Drugo ne vozis ti lose tu emisiju, ali definitivno si krenuo u losem smeru....moj ti je predlog da skupis dva predstavnika motorciklista (mas, has, bas, mus,ums...koga hoces) i da u studio dovedes nekog bitnog sobracajnog pandura.....i jednog coveka iz nekog osiguranja....pa onda napravis jednu ozbiljnu emisiju.....ne ginu deca po ulici zbog lose obuke....nikada obuke nije ni bilo....vec zbog stava da svaka susa moze da vozi i kola i motor, a neki nisu sposobni ni peske da idu. Pa u Americi se samoobucavaju i polaze se smesam vozacki pa opet ne ginu, jer ne moze da sedne na ozbiljan motor zbog osiguranja.....dok on napuni godine da moze da sedne na ozbiljan motor od 100 i kusur konja, sazrece i unormalice se....
Evo recimo tvoj drugar je naveo sve divlje motore da je imao...a nijedan od 50ccm, pa 125, pa 250....i vidis jos se nije unormalio, i verovatno nikada nece.
p.s.
Meni iskustvo i godine dozvoljavaju da koristim Srpski jezik u punom smislu te reci....pa neki put provociram a neki put karakterisem.....kako kad.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

king011

Hajde da se jos malo predstavim, a da ne ispadne da se hvalim...jer nisam takav... Ono sto prvo istaknem uvek je to da sam bajker i to od malena, a i deda mi je vozio. Uskoro doktoriram na saobracajnom na temu bezbednosti dvotockasa u saobraacaju i radim u Gradskoj upravi u Sekretarijatu za saobracaj, u sektoru za bezbednost saobracaja i jos dosta toga vezanog za bezbednost saobracaja...i autor sam sajta www.msksrbija.rs ... ono sto uvek radim jeste zastupanje nasih interesa gde god da sam se u medijima pojavio, a nije malo puta ... Trenutno na nivou grada promovisem projekat parkiranja motociklista i mogucnost koriscenja zute trake...

Takodje, smatram da nas je toliko malo, da treba da se uvek drzimo zajedno i podrzavamo jedni druge...zato zahvalan sam za sve kritike, jer znam da donose dobro...Za ne verovati koliko je tesko u ovoj oblasti objasnjavati svima, pocev od politicara i svih ostalih struktura koliko je bitno brinuti o bajkerima...Sve teme koje su pomenute, osiguranje policija i dr... su goruce za nas i ja to znam...veruj mi da  dosta radimo na tome i u jednoj od sledecih epizoda ce biti obradjena i ta tema...

Jos jednom molim za razumevanje zbog loseg vremena, jer prosle nedelje smo probali da vozimo...i tri dana me temperatura tresla :)

Ponavljam za svaku sam saradnju i zelim da vecinu ideja zajednicki sprovedemo

Veliki pozzz

MIGE

king 011,ako se bude moglo i imalo sredstava,lepo bi bilo i predstaviti u emisiji neku egzotiku od motora,moglo bi i da se ubaci i neki savet majstora (vi pitate mi odgovaramo),pri tom ne mislim da nadjes nekog majstora kao sto je bio pijani majstor rile na rts-u  [dunce] [rofl] ,vec nekog strucnog!!!imas na nasem foruma dosta dobrih majstora(revolution,dr.goran,havarisani,farbac i mnogi ostali,koji mi nece zameriti sto ih nisam pomenuo) pa bi se mogla napraviti prica i u tom smeru  ;) . pozdav druze

K_A_W_A

Najbitnije je da ste Vi pokrenuli nesto lepo i korisno.  [klanjam_se] A ostalo ce ici sve u hodu. Niko tu nije profesionalan voditelj, pa da hvatamo i belezimo sitne greske. Jako mi je drago zbog tog projekta. Eh, sto smo ti mi narod, zapocnes neki PIONIRSKI Sizifov posao, a drugi odmah udare u kritiku. Posle 5-10 emisije, mozemo da kazemo svoj sud o tome svemu. Radio sam na TV i moje iskustvo mi to govori. I najbitnije HVALA ISAKU I MASS KOMPANIJI STO UOPSTE I HOCE NESTO DA URADE. Kome su bile skupe njegove cene, nije morao da ide tamo i da kupuje. Da je vise takvih Isaka, pa ovakvih emisija bi bilo sve vise na TV, a onda bi nas i ostali pozitivnije gledali. Bitno je da ide u dobrom pravcu i da popularizuje nas motorase i nase ljubimce. E, da, kome se ne svidja, nek ne gleda. Ni meni se ne svidja TV Pink, ali ima drugih kanala koje rado gledam.
Samo polako, pa GASSSSSSS  [thumb_up]

AndreyRR

Svaki pocetak je tezak pa i ovaj.Ne svidja mi se
sto sagovornici izgledaju kao da glume.Uvek je drugi
ucesnik kriv tako da ce trebati vremena da malo proradi svest
kod vozaca cetvorotockasa.Cinimi se da se vode
logikom jaci sam boli me kurac.Ako je edukativnog
karaktera bilo bi lepo u emisiji pocetnicima objasniti
osnovne stvari.Oko upravljanja,kocenja,polozaja tela
reakcije,opustenosti na motoru itd itd.Nije bitno ko je sponzor i
ko je sta kome uvalio,ovaca ce uvek biti za sisanje.Pozitivna stvar je
sto su uveli nove kategorija,ali ipak su mogli da svedu na dve tri a ne 33.
Jos jedan od velikih problema je samoobucavanje,u Francuskoj postoji
u sklopu auto skole i moto skola,gde su svi motori u rolbarvima,svi imaju
svetlece prsluke sa natpisom obuka motorciklista.Ispred i iza njih idu instruktori
a na poligonu vezbaju polazak iz mesta,kocenje itd.Sve u svemu nije lose bice bolje
malo se potrudite oko rezije i samo napred budite originalni.

freepartyman

 Odlicna emisija..Ovako nesto nam je falilo ;)
Mogli bi da u  sledecim emisijama uradite predstavljanje polovnjaka, i  na sta  treba obratiti paznju pri kupovini.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Che

Citat: K_A_W_A poslato 29 Novembar, 2011, 22:41
I najbitnije HVALA ISAKU I MASS KOMPANIJI STO UOPSTE I HOCE NESTO DA URADE. Kome su bile skupe njegove cene, nije morao da ide tamo i da kupuje. Da je vise takvih Isaka, pa ovakvih emisija bi bilo sve vise na TV, a onda bi nas i ostali pozitivnije gledali.

[clapp]

mkt

okacite ovde i ostale klipove kad se budu pojavili na tybu

Vule

Citat: mkt poslato 30 Novembar, 2011, 02:15
okacite ovde i ostale klipove kad se budu pojavili na tybu
bez sekiracije...biæe...  ;)  [thumb_up]
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih